Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky k narozeninám

Vlastní etiketa – darujte láhev s vlastní etiketou

27. 9. 2022 aktualizováno

Chystáte se na rodinnou oslavu narozenin a zvažujete, čím oslavenci udělat radost? Nemáte rádi uniformní dárky, které může oslavenci zakoupit kdokoliv v prvním lepším obchodu? Rádi byste obdarovaného potěšili něčím originálním, něčím, co mu společně strávené chvíle připomene i po několika letech?

První volbu ve většině případů představuje láhev kvalitního alkoholu. Není-li oslavenec zapřisáhlý abstinent, jistě mu oblíbené pití udělá radost. A když láhev necháte vyzdobit vlastnoručně navrženou etiketou, splníte i podmínku originality. Vzhledem k tomu, že zájem o podobné služby neustále roste, připravili jsme následující článek. Po jeho přečtení byste měli mít jasnou představu o tom, pro jaké příležitosti se hodí výběr alkoholu s vlastní etiketou i kolik peněz za jeho pořízení zaplatíte.

lahev s vlastní etiketou

Dárek od srdce potěší mnohem více

Hned v úvodu musí zaznít odpověď na otázku, proč vlastně láhev s vlastní etiketou kupovat? Odpověď je překvapivě jednoduchá… Každého potěší originální dárek od srdce mnohem více než klasická edice, kterou lze pořídit v milionech kusů. O oblíbeném alkoholu to platí hned dvakrát. Vytvořením vlastní etikety na láhev dáte obdarovanému najevo, že vám na něm záleží, neboť do ní vložíte kousek své osobnosti.

Rádi byste dotyčnou osobu seznámili se svými nejniternějšími pocity? Libujete si v jemných gestech a náznacích? Stačí důmyslně ukrytý vztah a obdarovanému bude hned jasné, jak se to s vámi má. Nikdy nevíte, třeba bude láhev s věnováním stát na počátku zajímavého přátelského či dokonce partnerského vztahu.

Neméně důležitá je také památeční hodnota láhve s vlastní etiketou. Zatímco klasická varianta z obchodu s největší pravděpodobností skončí v kontejneru na sklo, speciálně navržený kousek nalezne své místo v domácnosti. Kdo by měl to srdce vyhonit tak originální a osobní dárek?

Náš tip

Upřednostňuje oslavenec Tullamore Dew? Krátký vzkaz na zadní etiketu vám připraví na Bottles&Stories.cz.

Na svatbu, narozeniny či jen tak pro radost

Vytvořit dlouhý seznám příležitostí, pro které se vyplatí vytvořit vlastní etiketu, by vám asi nezabral příliš mnoho času. Lidský život je doslova prošpikován událostmi, při nichž je dárků zapotřebí. Pojďme se namátkou podívat na paletu těch nejvýznamnějších, jimiž dennodenně procházejí tisíce lidí.

Slaví člen rodiny kulaté jubileum? Není nic jednoduššího než vytvořit speciální etiketu k narozeninám, na níž vypíchnete dosažený věk a zralost oslavence. Zvolíte-li oblíbený alkoholický nápoj, bude jen velmi těžké hodnotu takového daru překonat. Další zásadní milník představuje vstup do manželství. Novomanžele jistě potěší víno se svatební etiketou, jejímž prostřednictvím jim popřejete mnoho zdaru na společné cestě životem. Ještě o mnoho více jistě rozradostníte novopečeného otce. Lahvinku s povzbuzujícím nápojem bude při prvních krůčcích v kůži rodiče potřebovat.

Odchází jeden z vašich zkušených kolegů do zaslouženého důchodu? Rádi byste mu poděkovali za všechno, co vás naučil? Láhev s vlastní etiketou mu jistě vykouzlí úsměv na tváři, zvláště, když bude obsahovat přesně to, co spolu pravidelně popíjíte. A proč z pozice nadřízeného nepoděkovat pracovníkovi, který se po dlouholeté službě podniku rozhodl odejít? Jistě potom na vás bude vzpomínat jen v dobrém.

A co takhle udělat radost jen tak? Bezdůvodně, zkrátka proto, že je vám s dotyčnou osobou dobře a vy tento svůj pocit chcete něčím vyjádřit. Prostřednictvím vlastní etikety na láhev přesně toho docílíte, a navíc darujete věčnou vzpomínku na společně strávené krásné chvíle.

Vlastní etiketa Johnnie Walker

Je libo whisky, víno, vodku nebo snad slivovici?

Každý je jiný a jiné jsou i chutě. Tomu více šmakuje pořádný destilát, ten ocení víno, další zase spadá mezi pivaře. Velkou výhodou je, že v dnešní době si prakticky každý najde alkoholický nápoj, který dokonale sedí jeho chuťovým buňkám. Možnost vytvoření vlastní etikety je výborná zejména ve svém univerzálním charakteru.

V hlavní roli běžně vystupuje víno, jímž neurazíte nikoho. Asi v každé domácnosti se nachází rodinný příslušník, který excelentním výtažkem z hroznů nepohrdne. Nelze se proto divit tomu, že vína s vlastní etiketou patří k těm nejvyhledávanějším. Pozor si dávejte na barvu a cukernatost.

Jste ale přesvědčeni, že vámi obdarovaná osoba miluje přeci jen něco tvrdšího? Žádný problém! V nabídce naleznete jak luxusní whisky, tak kvalitní vodku. Šprýmaři jistě ocení možnost jejich osazení vtipnou etiketou, jejíž humor se ještě zvýrazní po vyprázdnění obsahu láhve.

V našich luzích a hájích samozřejmě nesmíme opomenout ani na tradiční slivovičku. V mnoha regionech doslova teče proudem, a proto by bylo zvláštní, kdyby její milovníci nedostali možnost vytvořit originální potisk. S etiketami na slivovici můžete i z běžně konzumovaného nápoje vytvořit jedinečnost.

Firemní dárek - lahev s etiketou

I firmy si přijdou na své

Vlastníte firmu a podstupujete často důležitá obchodní jednání? Jistě dobře víte, že na takových sešlostech neprobíhají jen tvrdé negociace, ale se stejnou intenzitou se předávají pozornosti. Proč nevyužít této příležitosti a neobdarovat svého klíčového obchodního partnera nějakým tím dárečkem, na který nikdy nezapomene? Vždyť zdravé vztahy s lidmi okolo představují klíč k fungujícímu byznysu.

Rádi byste jménem firmy poděkovali klíčovému zaměstnanci za splnění důležitého úkolu, případně za dlouholeté služby? Proč své díky nevyjádřit prostřednictvím lahve s vlastní etiketou? Stačí vybrat oblíbený druh nápoje dané osoby a zvolit odpovídající grafickou podobu. Ať již chcete vyjádřit díky, nebo podpořit své šance při obchodních jednáních, nápadům se meze nekladou.

Firmy jistě ocení ještě jedno důležité pozitivum takto zvoleného dárku. Náklady na přípravu etikety lze vložit do nákladů pro potřeby daňových odpočtů. Jednak tak ušetříte tolik potřebné finanční prostředky, jednak uděláte někomu radost. Zkrátka výherní situace pro obě strany.

Cena velkým překvapením

Možná si teď říkáte, že všechno to povídání je sice krásné, ale určitě se nebude jednat o levnou legraci? Zvláště, když si vzpomenete na ceny běžně prodávaných alkoholických nápojů. Při tvorbě vlastní etikety ovšem budete spíše příjemně překvapeni. U většiny druhu alkoholu je vlastní grafický návrh zcela zdarma v rámci pořizovacích nákladů lahve.

Jedinou výjimku tvoří tolik oblíbené víno. V jeho případě zaplatíte za tvorbu vlastního grafického návrhu potisku 99 korun. Vždy ale doporučujeme ještě před provedením objednávky kontaktovat prodejce, který vás seznámí s cenovkou konkrétního nápoje. Předejdete tak nepříjemným překvapením a změnám plánů.

Chystáte velkou objednávku v množství několika desítek kusů pro firemní potřeby? Neváhejte kontaktovat prodejce ihned, neboť můžete získat lákavou množstevní slevu. Ve spojení s již výše zmíněným odečtením nákladů se tak dostanete na velmi zajímavé ceny.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 3.0 (2 hlasy)

Autor článku

Michaela
Michaela

Kromě dobré kávy a hudby miluju nakupování. A především nakupování online. Ve světě e-shopů jsem jako doma a vždy vím, kde se co šustne. Proto vám mohu přinášet ty nejlepší tipy na dárky pro vaše blízké.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář