DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Vítejte na webu DobráVíla.cz

Našim cílem je vám pomoci udělat radost vašim nejbližším. Ať již jde o vašeho manžela, přítelkyni, babičku s dědečkem, menšího brášku nebo vnučku, jsme tu od toho, abychom vám přinášeli tipy na ty nejlepší dárky, kterými je potěšíte.

Denně hledáme krásné, originální a vtipné dárky, které můžete věnovat k nejrůznějším příležitostem. Narozeninami počínaje, přes Vánoce, Valentýn, Výročí svatby a Dnem Matek konče. Vaše blízké však nemusíte obdarovávat jen při speciálních příležitostech, ale klidně i jen tak, když se vám chce ukázat, že je máte rádi a záleží vám na nich.

Ať již na tomto webu naleznete tu správnou inspiraci či nikoli, vždy pamatujte, že dárek musí být od srdce!

Co nás živí

Kromě dobrého pocitu, že někomu pomáháme, nás živí (vždy řádně označené) reklamní bannery a články. Dále pak přiznaná affiliate (partnerská) spolupráce s nejrůznějšími eshopy a srovnávači cen. Affiliate systém funguje tak, že dostáváme provizi z každého nákupu, který uskutečníte přes odkaz na tomto webu. Nebojte, tuto provizi neplatíte vy ani se o ni nenavyšuje konečná cenu produktů. Provize je vždy strhávána z marže obchodníků.

Provozovatel

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Kontakt

[email protected]