Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla

Vítejte na webu DobráVíla.cz

DobráVíla.cz je web, který vám pomáhá s výběrem dárku. Snažíme se vybírat originální či vtipné dárky, které můžete darovat svým nejbližším příbuzným i nejvzdálenějším známým. Obdarovávat je radost, ale ne vždy je výběr dárku snadný úkol. Obzvlášť, pokud jde o tak netradiční události, jakými jsou například křest či promoce. I s tím vám dokážeme pomoci.

Ne každému však může být jasné, jak přesně tato činnost probíhá, nebo proč se u nás objevují zrovna ty dané e-shopy. Tímto článkem bychom vám rádi zodpověděli všechny otázky.

Představení týmu Dobrá Víla.cz

Bohumil Rosička (Šéfredaktor)

Bohumil Rosička

e-mail: [email protected]
tel: +420 704 079 164

Dobře vím, že nejlepší dárek si jednoduše vybere člověk sám. Ale někdy prostě chcete obdarovat i ty kolem vás. V tu chvíli je Víla tím pravým místem, kde se nechat inspirovat. Mezi mé nejoblíbenější dárky patří bezpochyby deskové hry, kdy se „musí“ rodina sejít u jednoho stolu a strávit spolu trochu času. LinkedIn

Adéla (Redaktorka)

Adéla Švédová – profil Dobrá Víla.cz

Proč Dobrá Víla? Protože dávat je větší radost než dostávat. Dárek ukáže, jak dobře daného člověka znáte. Baví mě dárek vybírat a následně s očekáváním sledovat tváře oslavenců, když ho rozbalují. Na dárcích pro své blízké nikdy nešetřím. A nešetřím ani s originálními způsoby, jak dárek předat. A víte co? Ona se ta radost vrací. Vzájemné obdarovávání vytváří kruh dobroty a šťastných okamžiků. Facebook

Gabriela (Redaktorka)

Gabriela
Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂 LinkedIn

Vendula (Redaktorka)

Vendula

Ahoj, jsem Vendula a jsem závislá… na dárcích. Všude kolem sebe vidím, co by se komu mohlo hodit, a podle toho také vypadá můj účet. Ale dárků nikdy nelituji – podle mě jimi dává člověk najevo, že druhého dobře zná, poslouchá ho a že mu na něm záleží. A co mé další závislosti? Rodina v čele s mým dvouletým chlapečkem, cestování, jídlo a pití, kamarádi a volejbal. LinkedIn.

Co nás k tomu vede?

První otázkou, na kterou se sluší odpovědět, je důvod, proč děláme zrovna tuto činnost. Kromě toho, že nás živí, ji také považujeme za přínosnou. Jestliže my si dáme práci s tím, abychom našli vždy ty nejzajímavější předměty či zážitky, znamená to, že vy už nemusíte.

Nabízí se otázka, pro koho to děláme. Na to nemusí existovat jednoznačná odpověď. Dárky vybíráme za každého, kdo shání dárek na poslední chvíli, kdo zrovna nemá čas se tím zabývat sám, ale i za kohokoliv dalšího, kdo je mimořádně (i pravidelně) naprosto bez nápadu.

Ze kterých obchodů vybíráme?

Možná jste si všimli, že se v našich článcích často objevují stejné e-shopy. Je to tím, že vsázíme na ověřené a dobře fungující e-shopy, za které se můžeme zaručit. Výběr z více shopů nám otevírá dveře k pestrému a širokému sortimentu, ze kterého pak můžeme vybrat to, co se pro danou příležitost nebo osobu hodí jako dárek nejvíce.

Spolupracujeme s velkými e-shopy, mezi které patří například Knihy Dobrovský, About You či Albi. Kromě toho však také navazujeme spolupráci s menšími lokálními e-shopy (Čokoládovna Janek, Sviička.cz). Jen tak může být náš výběr opravdu pestrý. A obchodům se tak nabízí možnost se více zviditelnit.

Jak výběr dárku probíhá?

Stále vám ale nejde do hlavy, jak je možné, že zatímco vám už nápady došly, my stále vytahujeme nové a nové, jako bychom na ně měli bezednou studnu? Čas, který se skrývá za jedním článkem, využíváme k bádání na trhu a zájmu o současné trendy. Téměř určitě u nás proto najdete tipy na dárky pro milovníky nejoblíbenějších současných her, filmů či seriálů. Vybíráme nejen vtipné nebo roztomilé dárky, ale také ty praktické.

Při výběru dárků se necháváme inspirovat vlastními zkušenostmi a tím, co se nám samotným již osvědčilo. Anebo tím, z čeho jsme my sami měli radost. Neméně důležité jsou tipy z blízkého i širokého okolí, například právě od Vás čtenářů.

Co za to máme?

Máme snovou práci, ale zadarmo ji dělat nemůžeme. Proto nás živí přítomnost reklamních bannerů na našich stránkách a affiliate spolupráce s e-shopy. Ve zkratce to znamená, že dostáváme provizi z každého nákupu, který jste učinili skrze odkaz na našem webu. Neznamená to však, že byste za daný produkt nebo službu zaplatili více. Provizi nikdy neplatíte vy. Strhává se z marže konkrétního prodejce.

Pro vás jako čtenáře jsou naše služby zcela bezplatné.

Dobrá Víla

Provozovatel webu DobráVíla.cz

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu [email protected].

Další důležité informace:
Ochrana osobních údajů