DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Nejoblíbenější Albi knížky – TOP 10 tipů na kouzelné čtení

Albi knížky kouzelné čtení jsou úzce spjaty s používáním elektronické tužky. Na základě obsahu interaktivní knihy a přiložení Albi tužky ke konkrétnímu obrázku zazní vyprávění, hádanka, dialog a mnoho dalšího. Děti to milují, a není divu. Jedná se o zábavnou formu vzdělávání, která si je rychle získá. Pojďme se společně podívat na nejlepší Albi knihy pro nejmenší, ale i pro dospělé či školáky. Kouzelné čtení je prostě dárek pro každého.

Nejzajímavější Albi knížky

Kniha Kategorie
Albi tužka a Lidské tělo - tabulka Albi tužka a Lidské tělo Albi lidské tělo pro děti od 5 let Zjistit cenu
Albi tužka 2.0 a Zvířátka v ZOO - tabulka Albi tužka 2.0 a Zvířátka v ZOO Poznávání zvířátek pro děti od 3 let Zjistit cenu
Albi tužka s Hravou angličtinou - tabulka Albi tužka s Hravou angličtinou Albi angličtina pro děti od 6 let Zjistit cenu
Albi tužka 2.0 a Pohádkové učení - tabulka Albi tužka 2.0 a Pohádkové učení Pohádkové učení od Albi pro děti od 3 let Zjistit cenu
Kniha Doprava - tabulka Kniha Doprava Kouzelné čtení Doprava pro děti od 3 let Zjistit cenu
Kniha Svět zvířat - tabulka Kniha Svět zvířat Albi svět zvířat pro děti od 5 let Zjistit cenu
Glóbus 2.0 - tabulka Albi Glóbus 2.0 Albi glóbus s tužkou pro děti od 6 let Zjistit cenu
Minikniha pro nejmenší – Denní činnosti - tabulka Minikniha pro nejmenší Albi Denní činnosti pro děti od 2 let Zjistit cenu
Kniha Zpívánky 1. – 3. vydání - tabulka Albi Zpívánky 1. – 3. vydání Soubor lidových písní pro děti od 3 do 7 let Zjistit cenu
Albi tužka 2.0 a Angličtina pro samouky - tabulka Albi tužka 2.0 a Angličtina pro samouky Interaktivní studium angličtiny pro dospělé Zjistit cenu

Albi tužka s knihou Lidské tělo – poznatky o lidském těle pro děti od 5 let

Albi tužka a Lidské tělo - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Knihy Dobrovský.cz

Na seznam nejoblíbenějších Albi knížek se bezesporu řadí kniha o lidském těle. Děti od 5 let provede knihou malý ufon, který se na Zemi objevil právě proto, aby se o těle sám něco dozvěděl. Děti postupně získávají odpovědi na otázky týkající se všech částí, soustav a orgánů našeho těla.

Když děti pochopí, jak jsou pro naše tělo důležité například vitamíny, třeba už nebudou proti jejich přísunu ve formě ovoce či zeleniny protestovat. A to je přece skvělý benefit! Výklad je podán vtipnou formou, nechybí kvízy ani písničky. Zde se jedná o sadu Albi knížky s tužkou, ale pokud už tužku máte, můžete koupit knihu i samostatně.

Albi tužka 2.0 s knihou Zvířátka v ZOO – poznávání zvířátek pro děti od 3 let

Albi tužka 2.0 a Zvířátka v ZOO - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Albi.cz

Knihy se zvířátky nikdy nezklamou. Objevovat i jiný než lidský svět je přeci tak zajímavé. A výjimkou není ani Kouzelné čtení zvířátka v zoo, kde na děti od 3 let čeká výlet do zoologické zahrady. Tam se setkají nejen se všemi možnými zvířátky, ale také s vrátným, který je u nich oblíben. Malý čtenář se tak může zapojit do vymýšlení toho nejlepšího dárku k jeho narozeninám.

Kdyby uměla zvířátka číst, měla by to jednoduché. Přečetla by si naši Dobrou Vílu a tip na dárek by přišel sám. Takhle si budete muset počkat na konec příběhu a nechat se překvapit. Albi tužka s knihou o zvířátkách je dostupná v sadě, opět je ale možné zakoupit pouze samostatnou knihu Albi Kouzelné čtení o zvířátkách.

Albi tužka s Hravou angličtinou – studium angličtiny pro děti od 6 let

Albi tužka s Hravou angličtinou - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Knihy Dobrovský.cz

Chcete, aby bylo vaše dítě připravené na studium angličtiny ještě před příchodem na základní školu? Pořiďte mu na prázdniny tuto interaktivní tužku s knihou, která ho zasvětí do základů anglických slovíček a frází. Albi angličtina je namluvená rodilými mluvčími a obsahuje více než 2 200 zvukových a textových doprovodů.

Pokud vy jako rodič znalost angličtiny nemáte, můžete se začít učit společně s vaším dítětem. Ve dvou se to lépe táhne a můžete se navzájem podpořit. Součástí knihy jsou kvízy na otestování získaných znalostí, které jsou podle obtížnosti rozdělené do tří úrovní. Produkt je k dostání ve verzi s tužkou i bez ní.

Albi tužka 2.0 a Pohádkové učení – nejrůznější dovednosti pro děti od 3 let

Albi tužka 2.0 a Pohádkové učení - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Albi.cz

Mezi další Albi knihy od 3 let můžeme zařadit také Pohádkové učení. V této interaktivní knize dostanou děti možnost se seznámit s barvičkami, tvary, částmi těla nebo také s čísly a základy počítání. Aby byla zachována zábavná forma výuky, mohou si děti na každé stránce zahrát nějakou hru, poslechnout písničku či nějaký příběh.

Součástí této sady je kouzelná tužka ve své vylepšené verzi. Tu mohou pochopitelně využívat i s dalšími knihami z řady Kouzelné čtení. Nicméně i tato kniha je k dispozici ve verzi bez tužky. Ať už koupíte jakoukoliv variantu, můžete se těšit na více než 1 400 zvuků a textů, které dětem přiblíží svět dospělých.

Albi kouzelné čtení Doprava – vše o dopravě pro děti od 3 let

Kniha Doprava - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Knihy Dobrovský.cz

S pomocí této Albi knížky se mohou děti ve věku od 3 let dozvědět praktické informace ze světa dopravy. Zvuky a texty v počtu přesahujícím 2 000 děti zasvětí do bezpečného fungování silničního provozu, který pro ně rázem přestane být nebezpečným a chaotickým místem. Všechny důležité informace jim přiblíží zábavné písně na téma dopravy.

V knize se děti seznámí se vším, co k dopravě patří. Nechybí proto výlet na dopravní hřiště, na nádraží, na letiště, nebo za záchranáři. Poznávání by se neobešlo ani bez obrázků dopravních značek. Pro malé příznivce techniky jsou připraveny také informace o fungování některých strojů a dopravních prostředků. Ke kouzelné knize je nutné dokoupit elektronickou tužku, pokud ji nemáte.

Kouzelné čtení Svět zvířat – úvod do zvířecího světa pro děti od 5 let

Kniha Svět zvířat - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Agátin svět.cz

Náhled do světa zvířátek zajistí dětem od 5 let další Kouzelné čtení Albi. Jedná se o průvodce říší zvířat, který je rozdělen podle oblastí jejich obvyklého výskytu. S vypravěčem tedy děti navštíví poušť, moře i lesy. K tomu následuje výčet typických zvířecích obyvatel těchto míst. Děti se o nich kromě zajímavostí dozví například také to, jaké zvuky vydávají.

Každé poznávání je završeno kvízy zaměřenými na hádání a hledání zvířat podle konkrétní zajímavosti, názvu nebo právě třeba jejich zvuku. Během zkoumání Albi knížky se tedy vyplatí maximální soustředěnost. Kniha se neprodává s tužkou, proto ji musíte dokoupit, případně využít té, kterou už máte doma.

Interaktivní svítící Glóbus 2.0 – cesta kolem světa pro děti od 6 let

Glóbus 2.0 - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Albi.cz

Tento produkt sice není knihou, ale i on splňuje nároky na interaktivní způsob získávání informací. Obsah už je trochu náročnější, proto se hodí pro větší děti ve věku od 6 let. Podobně jako kouzelné čtení, i Albi glóbus se dokáže rozpovídat. A to konkrétně o skoro 200 zemích světa. Geografické rozvržení je navíc na tomto svítícím glóbu vypracováno pečlivě.

Díky chytré tužce a jejímu kulatému parťákovi se dozvíte hromadu věcí o daných státech, nejdůležitějších faktech, hlavních městech, o populaci nebo třeba geografii. A co víc, získáte také možnost si poslechnout hymnu všech těchto států. Takže pokud máte doma malého zeměpisce, pořiďte mu tento glóbus od Albi. Uvidíte, že práce s ním bude bavit i vás.

Minikniha pro nejmenší: Denní činnosti – přehled denních činností pro děti od 2 let

Minikniha pro nejmenší – Denní činnosti - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Albi.cz

Jak lépe dětem přiblížit souhrn každodenních činností než zábavnou formou? S pomocí této knihy jim uděláte hru i z čištění zubů. A právě to je jedna z aktivit, které se v knize objevují. Řadí se mezi Albi knihy pro nejmenší, protože je určená dětem od 2 let. Mrňousky provází knihou sourozenci Honzík a Barborka.

Den začíná vstáváním a přivítáním nového dne. Malý čtenář poté následuje vypravěče do koupelny, kde si vyčistí zuby. Následuje snídaně po boku domácích mazlíčků. Nechybí ale ani zábava za odměnu. To by bylo, aby se děti do podobných aktivit pak samy nehrnuly. Kniha, kouzelné čtení denní činnosti, je prodávána samostatně bez Albi tužky.

Kniha Zpívánky 1. – 3. vydání – soubor lidových písní pro děti od 3 do 7 let

Kniha Zpívánky 1. – 3. vydání - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Albi.cz

Zpíváte si s dětmi rádi? Pak by vám v knihovničce nemělo chybět toto Kouzelné čtení zpívánky. Nebo bychom měli říct spíše kouzelné zpívání? Možná ano, jedná se totiž o 12 lidových písní, které si můžete společně zazpívat. V knize jsou obsaženy „hity“ jako Pec nám spadla, Kočka leze dírou, Ovčáci, čtveráci a podobně.

Doporučený věk je od tří do sedmi let, ale na zpívání přeci není nikdo moc malý ani starý. Písničky jsou doplněné o namluvené příběhy, zvuků k poslechu máte tedy až 500. Samozřejmostí jsou krásné ilustrace odpovídající tématu písně. Nezapomeňte ke kouzelné knize přikoupit elektronickou tužku od Albi, pokud ji ještě nemáte.

Albi tužka 2.0 a Angličtina pro samouky – studium angličtiny pro dospělé

Albi tužka 2.0 a Angličtina pro samouky - albi kouzelné čtení pro nejmenší

Knihy Dobrovský.cz

Získaly si Albi knížky k tužce i vás, dospělého? Rádi byste se také na chvíli uzavřeli do svého světa a strávili s ní nějaký čas? Albi tužka s knihou zaměřenou na studium angličtiny vám to umožní. Tužka zde má dokonce své vlastní anglické jméno, přezdívá se jí tolki pen. Po pár lekcích angličtiny vás možná napadne, z čeho mohl název vzejít.

Tolki pen vás ve spolupráci s knihou naučí anglická slovíčka a fráze, které využijete zejména při cestování. Mluvení je obstaráno rodilými mluvčími, můžete tedy pochytit přízvuk. Šanci mluvit dostanete u četby příběhů i vy. Vše je pochopitelně doplněno o český překlad. Čeká na vás neuvěřitelných více než 11 000 zvukových stop. Knihu lze zakoupit s tužkou i bez ní.