Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky pro děti

9 originálních tipů na Fortnite dárky

27. 3. 2024 aktualizováno

Kategorii Fortnite dárky ocení zejména hráči této počítačové hry. Jedná se o multiplayerovou střílečku, která je kvůli svému „násilnému“ charakteru vhodná pro děti až od 12 let. V tomto článku proto najdete tipy na dárky pro děti, které této hře propadly, ale nejen pro ně. Některé z dárků udělají radost i větším fanouškům této free-to-play videohry.

1. Nintendo Switch Fortnite

Nintendo Switch Fortnite - fortnite dárky

Alza.cz

Mezi zdaleka nejoblíbenější a nejvyhledávanější Fortnite dárky patří ty, které si mohou oslavenci zahrát. Přeci jen se jedná o videohru, takže je hloupost, abychom Fortnite hry nezařadili do čela našeho výběru. I v případě, že se jedná jen o herní doplňky, které umožní hráčům rozšířit možnosti svého herního dobrodružství na konzolích nebo na počítači.

Jako ukázku zde máme Nintendo Switch Fortnite: Transformers Pack. V balíčku jsou obsaženy nové skiny, batohy, krumpáče, emotikony i balíček herní měny. Podobný balíček najdete také ve Fortnite: The Last Laugh Bundle pro Xbox. Nezapomeňte se ale ujistit, že má oslavenec k dispozici základní hru. Bez ní by mu tato rozšíření nebyla k ničemu.

2. Fortnite X Marvel

Fortnite X Marvel - fortnite dárky

KnihyDobrovský.cz

Název dalšího tipu z kategorie Fortnite dárky může vyvolávat rozporuplné reakce. Nechceme proti sobě stavět dva tábory fanoušků, právě naopak. Komiks plný oblíbených superhrdinů donutí spolupracovat tyto dva světy. Svět Marvelu, který je zastupován například Spidermanem a Wolverinem, a svět Fortnite. Jedná se o souborné vydání série Nulová válka.

A příběh? Ten nás přivádí do reality nula, ve které se odehrává jedna válka stále dokola. Může to připomínat zápletku filmu s Tomem Cruisem, ve skutečnosti se ale jedná o oblíbený komiks. V něm se spojí zástupci již zmiňovaných světů, aby válku jednou provždy ukončili. Příběhy jsou plné kladných hrdinů i záporáků, zvratů a toho nejdůležitějšího – dobrodružství.

3. Nerf Fortnite

Nerf Fortnite - fortnite dárky

Alza.cz

Jelikož se i mezi dětmi najdou fanoušci této videohry, nesmíme zapomenout zařadit mezi naše tipy také Fortnite hračky. Ty jsou nejčastěji reprezentovány odpovídajícími figurkami nebo replikami předmětů z Fortnite hry, tento případ je ale trochu jiný. Vybrali jsme totiž Nerf pistoli s logem Fortnite, která potěší fanoušky obou těchto značek.

Nerf pistole pravděpodobně nemusíme představovat. Střílecí zbraně různých podob jsou bezpečnou zábavou pro malé rošťáky. V tomto případě bude součástí balení 12 šipek. Pistole disponuje zásobníkem na 6 šipek a také teleskopem. Hraní s Nerf pistolí může mít i své výhody. Děti si například procvičují svoji motoriku a pohybové dovednosti.

4. Encyklopedie Fortnite

Encyklopedie Fortnite - fortnite dárky

Imago.cz

Abychom vašeho oslavence dostali na chvíli od počítače, Xboxu nebo Playstationu, musíme ho v reálném světě nalákat na jeho oblíbenou tematiku. Ukažte mu, že i když zrovna nekouká do monitoru nebo telefonu, tak může svoji hru studovat. A to nejen prostřednictvím komiksových příběhů, ale také díky encyklopedii, ve které se dozví spoustu zajímavostí.

100% neoficiální Fortnite – Všechno o hře je název pro knihu, ve které se čtenář dozví spoustu zajímavých tipů pro lepší postup ve hře. Představí mapu s novými lokacemi, vysvětlí způsob rybaření či herní strategie. Tato encyklopedie vyniká svými názornými ilustracemi, které jsou doprovázeny stručnými texty. Ty ovšem řeknou vše důležité.

5. Sedací vak

Sedací vak - fortnite dárky

Sablio.cz

Pokud bychom hledali netradiční Fortnite dárky, které potěší dítě i puberťáka, máme jeden zaručený tip, který nikoho nezklame. Sedací vak je oblíbeným doplňkem dětských pokojů, díky kterému možná jeho majitel stoupne v očích svých vrstevníků. Není ale zapotřebí se snažit někomu zalíbit, bohatě stačí, když z něj bude mít radost váš oslavenec.

A co má tedy sedací vak společného s tematikou našeho článku? Už z fotografie je zřejmé, že je to jeho design. Je totiž potištěný logem a takovým obrázkem, aby odpovídal oblíbené hře. Design vaku je navrhován a vak je následně vyráběn v České republice. Vak lze vytvarovat přesně tak, aby byl co nejpohodlnější pro toho, kdo se na něj zrovna usadí. Nosnost je 180 kg.

6. Zarámovaný plakát

Zarámovaný plakát - fortnite dárkyPosters.cz

Každý si ze svého dětství pamatujeme, jak důležité pro nás bylo obklopovat se svými oblíbenými hrdiny. Dnes jsou možnosti díky existenci všelijakých merchů ještě pestřejší než dříve. Můžete koupit tričko nebo samolepky, ale jedna věc vydrží mnohem déle – plakát s motivy Fortnite hry. A proto jsme ho zařadili na seznam tipů na Fortnite dárky.

Plakát jako dárek je jedna věc, ale zarámovaný plakát je věc druhá. Díky němu totiž stačí přikoupit už jen hmoždinky a šroubky a nechat oslavence, ať si vybere místo na zdi, kde se mu bude plakát líbit nejvíce. Máte tedy ušetřenou práci s rámováním plakátu. Fráze Dine n‘ Dash provokativně odkazuje na opuštění restaurace bez placení.

7. Povlečení Fortnite

Povlečení Fortnite - fortnite dárky

Sablio.cz

Aby byla domácnost ve stylu této počítačové hry kompletní, je zapotřebí ji vybavit ještě dalším doplňkem. Pokud už by oslavenec vlastnil sběratelské figurky, sedací vak, polštářky, trička i všechny hry, zbývá pořád ještě pár možností, jak ho potěšit. Jednou takovou variantou je povlečení s odpovídajícím námětem. Bude tak usínat i vstávat obklopený oblíbenou hrou.

Toto povlečení je vyrobené z polyesteru a udržitelné bavlny. Vyrábí jej česká firma a součástí balení je povlak na polštář i deku. Potisk je oboustranný a o zapínání se postará přišitý zip. Povlečení je dostupné ve dvou velikostních variantách pro peřinu, přičemž rozměry pro polštář jsou u obou variant stejné. Rozměry činí 140×200/220 pro peřinu a 90×70 pro polštář.

8. Tričko s logem hry

Tričko s logem hry - fortnite dárky

Posters.cz

Ať už se snažíme být sebevíc originální a přinášet samé neotřelé tipy, jedno je jasné: tričkem s odpovídající tematikou nikdy nic nezkazíte. Trička nosíme všichni a můžete si být jistí tím, že je budou hrdě nosit malí i velcí fanoušci. Pokud se bojíte toho, aby nebylo tričko příliš výstřední, můžete vsadit třeba na námi navrhovaný jednoduchý model.

Tričko, které jsme vybrali, má bílou barvu a jednoduchou ilustraci na zádech. V přední části je umístěné pouze logo hry. Je tedy v rámci možností decentní. Tričko je vyrobené ze 100% bavlny, je proto mimořádně příjemné na nošení. V nabídce jsou i barevnější varianty, například tato mikina v zelené barvě okamžitě přitáhne pohledy zvědavých kolemjdoucích.

9. Fortnite razítka

Fortnite razítka - fortnite dárky

Wikyhračky.cz

Hledáte nějakou drobnost, která by zastoupila Fortnite hračky? Pravdou je, že hraček jako takových na trhu příliš mnoho není. Vzhledem k tomu, že je hra doporučována pro děti až od 12 let, může být trochu problém je najít. Přece jen se nám podařilo objevit alespoň tato razítka, se kterými potěšíte chlapce i děvčata; zkrátka každého, kdo fandí této počítačové hře.

Přítomnost razítek na tomto seznamu asi mnoho osob překvapí, ale nám se líbí. Jedná se v podstatě o sběratelskou figurku, která je ve spodní části doplněná o razítko. Můžeme tedy říci, že je tato vlastnost bonusem sběratelské figurky. Razítko zároveň plní funkci podstavce. Námětů na postavičky je velké množství, výběr konkrétní postavy ale bohužel neovlivníte.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.8 (31 hlasů)

Autor článku

Adéla
Adéla

Miluji život a vychutnávám si ho plnými doušky. Momentálně mě definují tři věci: cestování, poznávání a posouvání vlastních hranic. Obdarovávání mých nejbližších mám spojené s úsměvem na jejich tváři. S úsměvem, který mě pokaždé zahřeje u srdce.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář