DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Dárky k narozeninám

Narozeniny patří mezi významné dny v životě každého z nás. Pokud je ve vašem okolí někdo, jehož narozeniny se blíží, jistě se poohlížíte po vhodném dárku. Pro ty nejmenší z nás vystačí darovat plenky, oblečení a hračky. Později darujeme nejrůznější vtipné dárky, elektronické spotřebiče, šperky a alkohol. Pokud oslavenec již vše důležité má, přicházejí na řadu dárky zážitkové, které obdarovanému zůstanou v podobě vzpomínek navždy.

Abychom vám s výběrem toho pravého dárku k narozeninám pomohli, připravili jsme několik článků s tipy na nezapomenutelné, tradiční i originální dárky k narozeninám pro všechny věkové kategorie.

Dárky k 18. narozeninám

Plnoletost je významným okamžikem každého z nás. Je to možnost poprvé legálně ochutnat alkohol, řídit auto a mít možnost volit ve volbách. Jedním z tipů na dárek k 18. narozeninám je tak lahev kvalitního alkoholu. Rovněž je možné darovat zážitek jízdy ve supersportu nebo darovat školu smyku. Tak či tak je dobré zvolit něco, co oslavenec nečeká a čím učiníte z jeho osmnáctin nezapomenutelný den. V našem článku najdete hned 20 tipů na dárky k 18. narozeninám pro chlapce i dívky.

Dárky k 30. narozeninám

Třicetiny jsou dalším důležitým milníkem. Většina lidí již má po škole, pracuje na plný úvazek a nejspíše již i založila rodinu. Pro ty, kterým se tyto plány podařilo naplnit, je třicítka jednou ze záminek pro pořádnou oslavu. Naopak ti, kteří takové štěstí neměli, mohou mít dojem, že není moc co slavit. Tak jako tak, byste měli vašim třicátníkům pořídit nějaký suprový dárek. Že nevíte co k narozeninám? Nezoufejte, připravily jsme pro vás více než 20 tipů na ty nejlepší dárky k třicátým narozeninám, a to jak pro muže, tak pro ženy. Vyberete si?

Dárky k 40. narozeninám

Obálka s penězi či čokoláda nejsou zrovna nejzajímavější dárky ke 40. narozeninám. I když tyto kulatiny nemusí být pro mnohé tak významné, určitě stojí za to zkusit být originální a k tomuto životnímu jubileu oslavenci či oslavenkyni darovat něco extra. Zkusit můžete například nějaký netradiční zážitek či dražší dárek v podobě luxusního parfému. My jsme si rovněž dali tu práci a připravili pro vás hned 30 tipů na ty nejúžasnější narozeninové dárky, které oslavencům vyrazí dech.

Dárky k 50. narozeninám

50. narozeniny jsou super kulaté jubileum, značící, že oslavenec již dosáhl věku moudrosti a je plný životního nadhledu. Děti mu již odrostly, kariéra ho většinou už také tolik netrápí a nyní by se zase rád konečně užíval života plnými doušky. Proto k padesátinám vybírejte takové dárky, které pobaví a na které bude obdarovaný ještě dlouho vzpomínat. S ohledem na obdarovaného takový dárek však může mít mnoho podob. Někdo ocení nezapomenutelný zážitek, méně dobrodružné povahy dají přednost spíše relaxačním dárkům. Ať již vybíráte dárek k narozeninám pro ženu či muže, naše tipy vás mohou postrčit tím správným směrem.

Dárky k 60. narozeninám

V kategorii dárků k šedesátinám přinášíme spoustu tipů, jak co nejlépe obdarovat osobu, která se dožila tohoto uctihodného věku. I když některým oslavencům již mohou docházet síly, 60. narozeniny rozhodně nejsou důvodem k trudomyslnosti. Naopak je třeba to s rodinou pořádně oslavit a zavzpomínat na krásy mládí. Narozeninový dárek může mít mnoho podob. Záleží na zdraví oslavenkyně/oslavence a jejich zálibách.

Dárky k 70. narozeninám

Od vyššího věku není snadné vymýšlet nezapomenutelné dárky k narozeninám. Proto jsme pro vaše rodiče a prarodiče připravily širokou škálu inspirace. Volit můžete jak z relaxačních dárků, tak i těch určených k aktivnímu odpočinku. Ze všeho nejvíce vybírejte dárek k narozeninám od srdce. Vězte, že starší lidi dokáží ocenit i drobné maličkosti.

Tipy na další originální dárky k narozeninám