17 tipů na nezapomenutelný dárek pro manžela

Vybírat dárky pro ženy je často mnohem jednodušší než pro muže. Ano, jsme malicherné a dostávání tajuplných balíčků s neznámým obsahem prostě milujeme. Jak ale zaujmout naše drahé polovičky? Který dárek vybrat, aby nebyl zařazen do škatulky „k ničemu“, „zbytečnost“, nebo ještě hůř „nic takového jsem nikdy nepotřeboval“?

A tak jsme se rozhodli prozkoumat, po čem muži touží. A světe div se, přišli jsme na spousty skvělých tipů na zajímavé dárky, ze kterých si určitě vyberete. Udělejte svému muži letos opravdovou radost a uvidíte, že sklidíte více než jen děkovný úsměv na tváři.


1.  Jedinečný plakát oblíbené kapely nebo herce

 plakát oblíbené kapely

Cena od 159 Kč na Posters.cz

Jen se přiznejte, že je váš dům dekorovaný hlavně podle vašich představ. Udělejte pro jednou výjimku a překvapte svého muže tím, že mu dáte možnost mít svůj vlastní „mužský“ koutek. Takový, který bude třeba jen jeho.

Může to být pracovna, dílna, nebo výklenek v obýváku, kde rád relaxuje. Zaveďte ho zpět do jeho mladých let a darujte mu originální plakát, který si tam může vyvěsit. Vybírat můžete ze spousty motivů nejznámějších kapel, oblíbených herců, filmů atp.

Více originálních plakátů >>


2.  Originální potisk na cokoli vás napadne

Originální potisk

Cena od 150 Kč na Balabel.cz

Patří váš muž mezi ty, kteří moc neřeší, co mají na sobě? Někteří muži jsou k výběru oblečení laxní, ale přesto jsou rádi, když v komínku vyžehlených triček najdou nějaké opravdu originální. To si pak oblíbí a nosí jej skoro při každé příležitosti.

My jsme našli úplně skvělou firmu, která vymýšlí a tvoří naprosto jedinečné potisky. Potisknout si můžete nechat nejen tričko, ale cokoli vás napadne. Na webu najdete spousty inspirace, stačí se jí jen proklikat.

Více skvělých potisků a dárků >>


3.  Zážitek šitý na míru pro muže – akční střelba

akční střelba

Cena od 1 899 Kč na Zazitky.cz

Chtěl si váš muž vždycky vyzkoušet zastřílet z opravdových zbraní s ostrými náboji? Dopřejte mu zážitek, díky kterému se bude cítit jako hrdina akčního filmu. Vyzkoušet si bude moci útočné pušky – samopal AK-47 (Kalašnikov), opakovací brokovnici (tzv. „pumpy“) a další ikonické zbraně.

TIP: Pokud vás muž miluje adrenalin, ale na střílení moc není, vyberte jiný druh zážitku – třeba jízdu terénním vozidlem, pilotování na zkoušku, nebo kupte dárkový poukaz, díky kterému si sám vybere to, co ho nejvíce zajímá.

Více tipů na zážitky pro muže >>


4.  Celodenní kurz: Uvařte si vlastní pivo

Uvařte si vlastní pivo

Cena od 4 899 Kč na Zazitky.cz

Darujte originální zážitek – nejen pivo ochutnávat, ale zároveň si svůj oblíbený mok pod dohledem zkušeného sládka uvařit. Ten vašeho muže zasvětí do tajů tohoto posvátného řemesla.

Udělejte si s partnerem výlet s překvapením a zúčastněte se výroby piva v litoměřickém pivovárku Koliba. Zapojíte se do všech fází výroby od šrotování, rmutování, scezování, přes chmelovar až po spilkování.

V průběhu kurzu je zajištěno bohaté občerstvení a ochutnávka místních piv. Kurz začíná ráno v 8:00 a končí cca ve 20:00 hod. V ceně kurzu je následný odběr 50 piv / 25 litrů na osobu.

Více tipů na zážitky pro muže >>


5.  Pořádná masová hostina

Pořádná masová hostina

Cena od 200 Kč na Klido.cz

Přichystáním romantické večeře udělá radost spíše manžel vám – ale vy si pro něj připravte překvapení ve formě pořádné masové žranice v nějaké pěkné restauraci. Na výběr je spousty zážitkových gurmánských balíčků pro dva o třech a více chodech, stačí si vybrat dle preferencí a chuti.

Více tipů na gurmánské večeře >>


6.  Vtipný dárek – BBQ označovač

Vtipný dárek – BBQ označovač

Cena od 443 Kč na Uzasne-darky.cz

Sháníte nějaký vtipný dárek, ale přesto něco, co budete používat? My jsme úplně nadšeni z této vychytávky, díky které si můžete svou masovou flákotu na grilu označit libovolným nápisem.

Pokud máte muže milovníka masa a rádi grilujete, bude to trefa do černého. Vypalovací železo nahřejete a přiložíte na místo, kde má být váš podpis na steaku vypálen. Ideální k nahřátí je plynový hořák ale stačí i oheň, na kterém grilujete. Své nápisy můžete vypalovat nejen na maso, ale také zeleninu, nebo sendviče.

Více tipů na úžasné dárky >>


7.  Irská whiskey pro pravé gentlemany

Irská whiskey pro pravé gentlemany

Cena od 839 Kč na Alkohol.cz

Tak jako ženám udělají radost nové šaty, tak muže potěší láhev kvalitního alkoholu. Vybírejte podle jeho vkusu, nebo vsaďte na klasiku všech džentlmenů – pravou whiskey.

The Irishman Founder’s Reserve je unikátní whiskey, která je smíchána ze 70 % Single Malt a 30 % Pot Still whiskey, což není zcela obvyklé, ale díky této receptuře se jedná o opravdu velmi chutnou a jedinečnou whiskey.

Whiskey v této lahvi je třikrát destilovaná a zrála v sudech po bourbonu. Je oceněna zlatou medailí na Mezinárodním Spirits Challenge v Londýně.

Více kvalitního alkoholu >>


8.  Elegantní pánské doplňky

Elegantní pánské doplňky

Cena od 300 Kč na Tchibo.cz

I muži chtějí dobře vypadat a líbit se dámám. Spousty mužů navíc ocení snahu manželky, která se stará a pečuje o jejich skříň. Nemusí tak běhat po obchodech a nakupovat, což je většinou jejich nejméně oblíbená činnost.

Vybírat můžete ze spousty originálních doplňků, mezi které patří pásky, pánské tašky, peněženky, rukavice, nebo třeba hodinky. Aby byl tento dárek opravdu originální, vyrobte k němu osobní poukázku, třeba na volný pánský večer.

Více tipů na pánské doplňky >>


9.  Chladící půllitr

Chladící půllitr

Cena od 169 Kč na Uzasne-darky.cz

Není nic lepšího než pořádně vychlazené pivo z ledové sklenice. Pokud na vychlazený zlatavý mok váš muž nedá dopustit, určitě se mu bude zamlouvat tento mrazící půllitr. Má speciální dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel. V pintové nádobce můžete zchladit nejen pivo, ale i jakýkoliv jiný nápoj.

Více úžasných dárků pro muže >>


10. Sportovní víkend pro dva

Sportovní víkend pro dva

Cena od 3 300 Kč na Adrop.cz

Aktivní dovolená není úplně vaším šálkem kávy? A co přání vašeho muže? Vyrazte mu dech a udělejte mu velkou radost tím, že bude jednou dovolená podle jeho představ. Zorganizujte aktivní pobyt na horách, nebo pořiďte tento skvělý víkend plný sportu pro dva.

Víkendový balíček obsahuje krásné ubytování pro dva, polopenzi se svačinovým balíčkem a dobrodružné zážitky.

Více tipů na sportovní pobyty >>


11. Šipky – Profesionální terč v dřevěné skříňce

 Šipky – Profesionální terč v dřevěné skříňce

Cena od 1 649 Kč na Mall.cz

Zaveďte svého muže zpět do dětských let a pořiďte mu hru, kterou si užije i jako dospělý. Určitě spolu trávíte hodně času sledováním filmů a televize. Co takto změnu a občas si zahrát třeba šipky?

Tato hra je uložena v krásném dřevěném boxu, díky kterému nebude nikde překážet. Naopak, bude se u vás doma krásně vyjímat. Šipky jsou skvělou zábavou pro malé i dospělé, pobaví se tak celá rodina.

Více druhů šipek a terčů >>


12. Romantický večer ve dvou se závěrem v novém spodním prádle

Romantický večer ve dvou

Cena od 300 Kč na Mall.cz

Při výběru spodního prádla tentokrát nemyslete jen na sebe, ale hlavně na vaši drahou polovičku. Vaše vytahané pyžamo i tričko, které nosíte na doma, už zná. Překvapte ho erotickým prádlem, do kterého ukryjte své největší ženské zbraně.

Připravit můžete romantickou večeři jen pro dva – pokud máte děti, zajistěte hlídání nejlépe až do druhého dne. Budete tak mít nejen volný večer, ale hlavně celou noc i nadcházející ráno.

Více krásného erotického prádla >>


13. Minikurz sebeobrany pro muže

Minikurz sebeobrany pro muže

Cena od 600 Kč na Naucmese.cz

Spíš než fyzická síla a mrštnost dnes o úspěchu v životě rozhoduje inteligentní mozek a schopnost komunikovat. To ale neznamená, že ten „divoký bojovník“ ve vašem muži dávno usnul na vavřínech. Dříve muži lovili zvěř, museli bránit rodinu a majetek, měli svou mužskou úlohu. V dnešním světě se tato mužská stránka pomalu vytrácí, a je to škoda.

Darujte svému muži nejen originální zážitek a kurz, který má opravdu nevšední obsah, ale také důvěru v sebe sama jako ochránce své ženy a rodiny.

Kurz probíhá ve více městech ČR, stačí si vybrat.

Více skvělých kurzů pro muže >>


14. Strategie pro úspěšný business

Strategie pro úspěšný business

Cena od 1 000 Kč na Vimvic.cz

U kurzů ještě chvíli zůstaneme. Pokud máte muže, který rád podniká a už dlouho se mu v hlavě motá nějaký podnikatelský záměr, jen ho ne a ne uskutečnit, třeba ho nakopne jeden z mnoha online kurzů. Ty, které najdete na portálu Vímvíc jsou pro tuto životní situaci ušité přímo na míru.

Více tipů na skvělé online kurzy >>


15.  Výlet po Evropě dle vašeho výběru

Výlet po Evropě dle vašeho výběru

Cena od 399 Kč na Klido.cz

Že jste už dlouho neměli pořádnou dovolenou v zahraničí? Pokud třeba nemáte možnost vzít si z práce volno, nebo nechcete za dovolenou moc utrácet, je tu skvělá možnost vyrazit na eurovíkend.

Díky portálu Klido.cz se můžete podívat po celé Evropě za opravdu málo peněz. Poukaz na cestovatelský zážitek je ideálním dárkem a velkým překvapením, který vašeho muže určitě potěší.

Vybírat můžete z velké škály nabídek, jako je výlet do Norimberka, Paříže, Benátek, víkendové zájezdy k moři, Amsterdamu a mnoho dalších.

Více eurozájezdů a výletů >>


16. Exotický hudební nástroj – bubny djembe

Exotický hudební nástroj – bubny djembe

Cena od 2 481 Kč na Kytary.cz

Nemá váš muž žádný koníček, miluje hudbu, rytmus, rád poznává nové kultury? Třeba se mu bude líbit nějaký exotický hudební nástroj, jako jsou africké bubny, tzv. djembe.

Bubny djembe ze série Headliner patří k jedněm z nejoblíbenějších v nabídce Meinl – to zejména díky velmi příznivé ceně, navzdory které nabízí velmi dobrý zvuk, kvalitní materiály a pečlivé zpracování. Jsou tak ideální pro začátečníky nebo mírně pokročilé

Tento buben je vyroben z jednoho kusu výběrového dřeva mahagonu a na ozvučnou blána je použita pečlivě vybíraná kozí kůže – zcela ideální materiál pro dosažení vyrovnaného zvuku.

Více skvělých hudebních nástrojů >>


17. Dárkový poukaz na vybavení na sport nebo kempování

Dárkový poukaz na vybavení na sport nebo kempování

Cena od 500 Kč na 4camping.cz

Máte doma horala, který potřebuje nutně nový batoh? Tak to máte o dárek vystaráno. Chcete-li však svého muže potěšit a nevíte, co vybrat, věnujte mu dárkový poukaz.

Nejlepší variantou jsou poukazy do obchodů se sportovním vybavením, nebo vybavením pro kempování. Investovat můžete částku dle svého výběru – 500 Kč a více.

Spousty kvalitního vybavení pro kempování >>

OKOMENTUJTE

Prosím, napište komentář!
Prosím napište sem své jméno