Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky pro děti

13 parádních tipů na dárky pro dívky 15 let

Zde už se nejedná o dárek pro děti ale o dárek pro holku, nebo spíš super dárek pro slečnu. Dívku v pubertě je opravdu těžké uspokojit nějakým dárkem. Myslete však na to, že je čeká velký životní milník. Ze základní školy se jde na střední, kde je nemine velká nálož zodpovědnosti, první velké lásky ani hodně učení. Budou se tak určitě hodit nové kousky do šatníku, obměna pokoje, a něco, co pomůže od stresu v novém školním prostředí. Tady je 13 skvělých tipů na dárek pro holku k 15. narozeninám.

1. Sada šperků

Šperk pro velkou slečnu

Sada šperků - dárky dívka 15 let

iOcel.cz

Hledáte něco, čím byste rádi 15leté slečně řekli, že už ji nevnímáte jako dítě? Něco, co by možná i trochu pozvedlo její sebevědomí? Pak jsou to právě šperky, mezi kterými byste měli svůj dárek pro holku k 15. narozeninám hledat. S nimi si začne utvářet svůj vlastní ženský styl a možná budete brzy dokupovat i první parfém nebo kabelku.

Sada šperků, kterou jsme za vás vybrali, se nazývá jednoduše Love. Motivem je totiž obyčejné srdíčko vyrobené z chirurgické oceli. Součástí sady jsou náušnice, náramek a náhrdelník. Je dodávaná v dárkové krabičce, s balením tak nebudete mít žádné starosti. Stačí jen předat, třeba s malou kytičkou.

Pokud se vám třeba motiv srdíčka zda příliš sladký nebo dětinský, zkuste něco neutrálního, třeba sněhové vločky. Obsah sady je totožný a i tyto šperky jsou dodávány v dárkové krabičce.

2. Batoh a kabelka v jednom

Originální dárek pro mladou slečnu

Batoh a kabelka v jednom - nejlepší dárečky

Nejlepší-dárečky.cz

Nemůže se slečna ještě rozhodnout, zda bude příznivkyní sportovního či elegantního oblečení? Vůbec nevadí. Tento batoh jí dá na výběr. Dokonce si bude moci vyzkoušet obě varianty a rozhodnout se, která jí lépe sedí. Batůžek může využít při cestách do školy, do města, či na návštěvy ke kamarádkám.

Batoh je díky několika kapsám velice praktický. Pokud se jí ho pořadí zamazat, nemusí být smutná, že si zničila dárek. Batůžek může jednoduše omýt, jeho materiál tomu napomáhá. Má černou barvu, aby bylo jednoduché ho s čímkoliv sladit.

3. Zážitek – Jeden den ve Star Dance

Zážitkový dárek pro dívku k narozeninám

Zážitek – Jeden den ve Star Dance

Adrop.cz

Máte doma nadšenou tanečnici? Chce zažít to, co zažívali soutěžící ve známé oblíbené taneční soutěži „Star Dance“? Chce vědět, co vše museli soutěžící absolvovat proto, aby se z nich stali výborní tanečníci?

Tak to ji pořiďte originální zážitek – den pilného tréninku, dva soutěžní tance, a hlavně pot a pocit z dobře vykonané práce.

4. Online kurz zpěvu, hry na kytaru nebo ukulele

Hudební dárek pro dívku

ArtMaster academy výběr kurzů

ArtMaster Academy.cz

Není lepší dárek než takový, který nabídne trvalé hodnoty. A nejvyšší hodnotou je jistě vzdělání. Pokud sháníte dárek pro mladou slečnu, jejíž srdce bije pro muziku, můžete jí udělat radost a pořídit jí online kurz zpěvu nebo třeba hry na kytaru od ArtMaster.

Připravili jsme si pro vás dárek v podobě 20% slevy, nezapomeňte zadat kód DOBRAVILA20.

Kurzy jsou profesionálně zpracované a lektory jsou významní čeští muzikanti. Vše lze absolvovat z pohodlí domova a kdykoli se k jednotlivým lekcím vracet. A to po dobu nejméně dvou let. Flexibilní, moderní a mimořádně přínosné – prostě dokonalý dárek.

5. Originální dárek pro dívku

Univerzální dárek pro každou dívku

dárek pro 13letou dívku hrnek

Balabim.cz

Jasně, že svůj hrnek už má. A možná ne jeden. Ale vtipný a trefný hrnek je úplně jiné kafe. Hrnky a hrníčky se vyrábí v tolika motivech, že stačí chvilku hledat a vaší „patnáctce“ najdete ten úplně nejlepší, nejvtipnější nebo nejmilejší dárek k 15 narozeninám. Hrneček ale může být i parádní dárek pro holku k 10. narozeninám.

Tady jsou konkrétní tipy: jednorožec je jasná volba, hrnek může mít i tvar srdíčka, pro hudební nadšence hrnek se saxofonem a další.

6. Čokoládová zvířátka

Sladký dárek pro dívku k 15. narozeninám

Čokoládová zvířátka - dárek pro dívku 15 let

Chocolissimo.cz

Jaký je ideální dárek pro slečnu, která ráda mlsá? Přece čokoláda! A pokud má navíc ráda zvířátka, můžete to velmi jednoduše spojit a pořídit jí čokoládová zvířátka. Malá čokoládová ZOO udělá se svým medvídkem, hrochem, sloníkem, tuleněm i opičkou velkou radost. Nikdo na ní není příliš starý. Patnáctiletá slečna už vůbec ne.

Čokoládových možností je ale mnohem více. Mrkněte třeba na čokoládovou pizzu, která je zdobená sušenými kousky výborného ovoce, sušenkami a mandlemi. Má slečna ráda kytičky? Pak k té živé přidejte ještě čokoládovou verzi sedmikrásek.

7. Hůlka Hermiony Grangerové

Fantasy dárek pro holku

Hůlka Hermiony Grangerové - dárek pro holku 15 let

Imago.cz

Znáte slečnu, která má přečteného Harryho Pottera i pozpátku a nesmírně se vyžívá i v jeho filmovém zpracování? Pak tady asi máme jednoho opravdového fanouška! Dárek pro holku s tímto zájmem je naprosto jasný. Potěšte ji hůlkou vyrobenou podle předlohy hůlky Hermiony Grangerové. Součástí dárečku je i krabička od prodejce hůlek, Ollivandera.

Hermionina hůlka byla vyrobena ze dřeva vinné réva a skrývala v sobě blánu z dračího srdce. Tato je vyrobena ze syntetické pryskyřice, ale udělá srovnatelnou radost. Alternativou pak může být třeba Dobby, svobodný skřítek v plyšové verzi.

8. Rodokmen

Netradiční dárek pro dívku

Rodokmen - dárky pro holku 15 let

Myheritage.cz

Začíná vaše holčička tápat, kdo byli její předci? Možná ve škole naťukli téma rodokmenů, a tak by i ji zajímala dávná historie vašeho rodu. Na MyHeritage jí můžete vytvořit profil, kam budete postupně přidávat informace o členech vaší rodiny. Stránka pro ni pak začne vyhledávat detailnější informace o jejích předcích včetně dalších a dalších osob.

MyHeritage nabízí přístup k záznamům a novinovým článkům o předcích. Pomocí testovací sady MyHeritage DNA porovná její genetickou informaci s osobami z více než 2000 geografických oblastí. Své předky hledá již 95 milionů uživatelů.

9. Romantické ukulele

Dárek pro holku k 15. narozeninám

Romantické ukulele pro dívku k 15 narozeninám

Kytary.cz

Která 15letá slečna nemá ráda hudbu? Zkuste jí ukázat, že se dá hudba nejen poslouchat, ale že může být docela cool umět hrát i na nějaký hudební nástroj. Třeba takový, který pak může nosit s partou na výlety nebo pod stan.

Některá ukulele si ani nevyžadují vysokou investici, takže se až tak nic nestane, pokud z něj bude spíše krásná dekorace do dívčího pokoje. Svým designem vás některé modely úplně odzbrojí a věříme, že i zvuk bude stát zato.

10. Volný pád ve větrném tunelu

Adrenalinový dárek pro slečnu

Zážitek dívka

Zážitky.cz

Hledáte adrenalinový dárek pro holku? Vybrala jsem pro super tip na zážitkový dárek plný adrenalinu, zábavy a létání. Pár minut volného pádu ve větrném tunelu. Jediném svého druhu v ČR.

Nemusíte se o dceru bát, je to jeden z nejbezpečnějších adrenalinových zážitků. Na začátku jí instruktor vše vysvětlí, naučí ji tu nejlepší leteckou polohu i signály pro společnou komunikaci a vybaví ji kombinézou, helmou a brýlemi. V tunelu je instruktor celou dobu s „letcem“, se vším tak vaší oslavenkyni pomůže.

Tip: Kdybyste si chtěli užít tuto zábavu s vaší slečnou, můžete zvolit větrný tunel pro celou rodinu, resp. pro pět osob. Tak co, jdete do toho? Na rodinnou oslavu ve větrném tunelu jen tak nezapomenete.

11. Pořádná vůně pro velké holky

Navoněný dárek pro mladou slečnu

Dámský parfém

Notino.cz

Každá 15letá holka bude nadšená, že může svůj obyčejný sprej či levnou vůni vyměnit za pořádnou značkovou „voňavku“. Prozatím doporučuji EDT, tedy toaletní vodu. Na tu pravou parfémovou přijde čas za tři roky.

Pokud hledáte originální vůni inspirujte se tipy na 15 nejoblíbenějších dámských parfémů.

Tzv. Eau de Toilette obsahuje 4-8 % vonných látek, stříknout by se měla přímo na oblečení. Tam totiž vydrží nejdéle a bude tak vaši slečnu provázet celým dnem. Pro 15leté dívky se hodí svěží vůně, např. květinová či citrusová.

Náš tip

Toaletní vody se prodávají i v sadách, např. s tělovým mlékem, sprchovým gelem či miniaturou. TOP tip na dárky pro dívky.

12. Audiokniha etikety pro slečnu

Výchovný dárek pro dívku

Etiketa pro dívky – vzdělávací dárek pro mladou dívku

Knihy Dobrovský.cz

Se střední školou ji čeká hodně nových příležitostí a situací. Možná bude dojíždět, na škole už ji nebudou brát jako dítě, ale jako téměř dospělou, zřejmě bude chodit do tanečních, potká pár kluků… Co takhle ji na některé momenty připravit alespoň teoreticky?

Na disciplínu zvanou Etiketa spousta lidí v dnešní době zapomíná. Pokud chcete z vaší slečny vychovat šikovnou a milou dámu, která si vždy poradí, darujte jí k jejímu významnému jubileu knihu Etiketa pro dívky od mistra této oblasti Ladislava Špačka. Nemusí si ji přečíst hned a celou, ale určitě nastanou chvíle, kdy si ji ráda prolistuje a najde si tam to správné řešení.

Další skvělé knihy pro dívky najdete v našem výběru nejlepších knih pro dívky a teenagery.

13. Kabelka a školní taška v jednom

Módní doplněk pro mladou slečnu

Kabelka a školní taška v jednom

eobuv.cz

Slečny na střední škole už batohy skoro nenosí. Díky skříňkám, online domácím úkolům a notebookům už není potřeba obřího vaku na zádech. A už vůbec ne pro mladou slečnu, která se jistě zajímá o módu.

Zkuste se dcery zeptat, jakou tašku či batoh by chtěla do školy nosit, a pořiďte něco, co jí opravdu potěší. Taška musí samozřejmě ladit s celkovým outfitem, a zároveň být praktická a plná místa. Vhodnou může být i stylová taška na notebook.

TIP: Nám se nejvíce líbí takové, které můžete nosit přes rameno i s popruhem, nebo ty, které jsou batůžkem i kabelkou v jednom. Určitě se musí vejít formát A4!

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.2 (93 hlasů)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář