Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Kontakt

Máte tip na nějaký zajímavý dárek, chybí vám tu nějaký článek nebo byste chtěli s Dobrou Vílou spolupracovat? Napište nám na adresu [email protected] nebo použijte kontaktní formulář. Více se o tom kdo jsme a jak pracujeme dozvíte na stránce o webu.

Krátké představení šéfredaktora

Bohumil Rosička (šéfredaktor)

Bohumil Rosička

e-mail: [email protected]

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže ve svých článcích zaujmout. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky  se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Krátké představení zakladatele portálu Dobrá Víla.cz

Petr Šedivý (zakladatel a provozovatel projektu)

Petr Šedivý

e-mail: [email protected]

Petr se věnuje online marketingu a vždy ho zajímaly nové technologie. Pravidelně radí lidem ve svém okolí s výběrem všeho možného a doufá, že jeho rady někomu pomůžou i tady. Nejvíce se zajímá o moderní technologie, investování a dlouhodobě udržitelný rozvoj. LinkedIn, Facebook

Odeslat

Fakturační údaje a adresa

Affiliana s.r.o.
Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Další důležité informace:
Ochrana osobních údajů