19 tipů na zážitkové dárky pro muže

Sháníte nějaký originální dárek pro svého přítele nebo manžela? Chcete tentokrát něco opravdu jedinečného? Nejlepším dárkem, který můžete svému muži dát, je den plný zážitků. Něco, na co bude dlouho vzpomínat.

Adrenalinové zážitky, gurmánské večeře a ochutnávky koňaků, povolání na zkoušku, vojenské zážitky, sportovní i relaxační pobyty – to vše, a ještě mnohem více. My jsme pro vás připravili tipy na 19 těch nejlepších zážitkových dárků pro muže, které lze v ČR zakoupit. Stačí si jen vybrat.

TIP: Některé zážitky probíhají pouze v určených lokalitách, které nebudete mít blízko domova. Spojte zážitkový poukaz s víkendovým výletem a udělejte si malou společnou dovolenou. Levné ubytování spojené s wellness nebo vynikající polopenzí najdete třeba na portálu Klido.cz


1.  Projížďka v terénním voze Hummer H1

Projížďka v terénním voze Hummer H1

Cena od 2 799 Kč na Zazitky.cz

Začneme hned tím nejlepším, co můžete pro svého muže pořídit. Teda pokud spadá do těch 98 % mužské populace, která miluje adrenalin a pořádná auta.

Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovými vlastnostmi a průchodností terénem. Hummer H1 je legenda, která vašeho muže dostane do kolen. Během jízdy si vyzkouší limity nejen terénního auta, ale také své. 😊

Více tipů na automobilové zážitky >>


2.  Škola smyku

Škola smyku

Cena od 3 699 Kč na Zážitky.cz

V autoškole se naučíme ovládat vůz za optimálních podmínek, co se ale stane v případně krizové situace? Tento zážitek připraví vašeho muže i na to nejhorší, co se může na silnicích stát. Nejenže si bude moci vyzkoušet rychlou jízdu ve smyku, ale naučí se, jak auto bezpečně ovládat.

Jak neztratit kontrolu při smyku přední či zadní nápravy? Jak rychle reagovat na nebezpečí na silnici, brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou? To vše a ještě mnohem více na vás čeká ve škole smyku.

Vybírat můžete z několika variant pro řidiče začátečníky i pokročilé.

Více tipů na automobilové zážitky >>


3.  Ochutnávka té nejlepší whisky

Ochutnávka té nejlepší whisky

Cena od 999 Kč na Zazitky.cz

Nemohlo to být jinde než na drsném severu, kde se zrodila nejlepší whisky na světě. Dopřejte svému partnerovi pravý chuťový zážitek ze skotské, s možností ochutnat až osm druhů whisky z různých regionů, zrajících 10-12 let.

Nedílnou součástí akce je prezentace s popisem jednotlivých whisky a skotských palíren. Gurmánský zážitek probíhá v neformálním duchu formou přátelských diskuzí o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků.

Více tipů na gurmánské zážitky >>


4.  Umění sushi a japonské kuchyně

Umění sushi a japonské kuchyně

Cena od 2 899 Kč na Zazitky.cz

Máte doma gurmána, který miluje exotické kuchyně? Je váš muž nadšený kuchař který rád zkouší nové recepty?

Obdarujte ho možností stát se sushi mistrem. Ovládne pěstování wasabi a odhalí, která část ryby fugu je jedovatá. Zaposlouchejte se společně do japonských zážitků a vyzkoušejte si, jaké to je připravovat sushi, japonskou polévku misoširu nebo sorbet z wasabi.

Během tohoto kurzu poznáte spousty pro Japonsko typických kulinářských triků, které si samozřejmě osvojíte. Pak už stačí jen nakoupit suroviny a trénovat. A samozřejmě degustovat!

Více tipů na gurmánské zážitky >>


5.  Výlet na čtyřkolkách

Výlet na čtyřkolkách

Cena od 1 599 Kč na Zazitky.cz

Široké terénní pneumatiky a to nejlepší z motocyklu a automobilu, to je čtyřkolka. Dejte svému partnerovi nezapomenutelný výlet na čtyřech kolech. Posaďte ho do sedadla jedné z terénních čtyřkolek, a vyjeďte si na netradiční výlet po Vysočině.

TIP: Zážitek můžete spojit s nádherným víkendovým výletem do okolí Jihlavska, světa lesů, luk, rybníků a nádherných scenérií.

Vyzkoušejte si ovládat čtyřkolku v terénu i na silnici a podívejte se do míst, která byste zcela jistě jinak nenavštívili.

Více tipů na automobilové zážitky >>


6.  Uvařte si vlastní pivo

Uvařte si vlastní pivo

Cena od 4 899 Kč na Zazitky.cz

A teď tady máme parádní dárek pro všechny milovníky piva: jedinečnou možnost pivo nejen ochutnávat, ale zároveň si svůj oblíbený mok pod dohledem zkušeného sládka uvařit.

Nejprve si vyberete, jaký druh piva budete vařit, a následně se zapojíte do všech fází výroby od šrotování, rmutování, scezování, přes chmelovar až po spilkování. V průběhu kurzu je zajištěno bohaté občerstvení a ochutnávka místních piv.

V ceně kurzu je odběr 50 piv (po zakvašení stočení várky do sudů a zajištění ležení).

Více skvělých zážitkových dárků >>


7.  Adrenalinový zážitek ve vzduchu

Adrenalinový zážitek ve vzduchu

Cena od 1 599 Kč na Adrop.cz

Máte doma nadšence do adrenalinových sportů? Dejte svému muži jedinečný zážitek, který se nebude odehrávat na zemi, ale ve vzduchu. Prohlížet si svět z ptačí perspektivy je nezapomenutelným okamžikem, zážitkem na celý život.

Vybírat můžete nejen z těch vysoce adrenalinových, jako je tandemový seskok, ale i ty pohodovější, jako je pilotování na zkoušku, nebo takové, které si užijete v páru – vyhlídkový let.

Které bychom mohli určitě doporučit? Vyhlídkový let nad Karlštejnem, akrobatický let větroněm, tandemový seskok padákem a samozřejmě – let balónem.

Více tipů na zážitky ve vzduchu >>


8.  Dovolená v zahraničí nebo eurovíkend pro dva

Dovolená v zahraničí nebo eurovíkend pro dva

Cena od 400 Kč na Klido.cz

Vždycky vás lákalo zahraničí? Pořád to je ale jen do práce z práce, žádné volno, možnost si oddychnout? Odkládáte dovolenou už třetím rokem, že na to prostě není čas ani peníze?

Tento rok udělejte výjimku a opravdu vyrazte. Za dovolenou pro dva nemusíte nutně utratit majlant. A když nákup dovolené spojíte s nákupem dárku třeba k narozeninám, ušetříte za zbytečnosti, které normálně pořizujete. Můžete se s rodinou i složit, nebo vybrat výlet jen na pár dní.

Na výběr je spousty skvělých destinací, na týden i třeba jen na víkend.

Více skvělých cestovatelských zážitků za hubičku >>


9.  Surfování na řece nebo indoor surfing

Surfování na řece nebo indoor surfing

Cena od 1 200 Kč na Adrop.cz

Buďte s vaším mužem „na jedné vlně“ a užijte si tento adrenalinový zážitek ve dvou! Už nemusíte cestovat za oceánem a kupovat drahé vybavení. Skutečný surfing můžete zažít i u nás.

Nově si to pravé adrenalinové surfování na divoké vlně můžete vyzkoušet  na Labi, nebo indoor ve speciálním trenažéru, který najdete v Praze. Dostanete odbornou instruktáž a zapůjčení všeho potřebného.

Více tipů nejen na vodní zážitky >>


10. Bungee jumping z televizní věže

Bungee jumping z televizní věže

Cena od 1 229 Kč na Adrop.cz

Teď tady máme něco pro opravdové odvážlivce, zážitek, který prověří opravdu každého muže!

Bungee jumping je jeden z nejznámějších adrenalinových sportů a zcela jistě patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky. Stačí se jen postavit na okraj, nechat si odstartovat skok a užít si volný pád.

Více tipů na adrenalinové zážitky >>


11. Kurz jachtingu nebo víkend na plachetnici (jachtě)

Kurz jachtingu nebo víkend na plachetnici (jachtě)

Cena od 4 399 Kč na Adrop.cz

Vždycky si chtěl váš muž zkusit plachtění, a nejlépe se tomuto nádhernému sportu naučit? Udělejte mu radost a pořiďte mu zážitkový kurz jachtingu, nebo se spolu rovnou vydejte na romantickou víkendovou plavbu.

V rámci kurzu i instruktáže před plavbou se dozvíte jak teoretické základy, tak si vyzkoušíte, jaké to je vyplouvat, přistávat, křižovat a mnoho dalších úkonů.

A pak už jen stačí odstrčit loď od břehu a nechat vítr zabrat do plachet.

Více zážitků na vodě >>


12. Horolezectví na ledové stěně

Horolezectví na ledové stěně

Cena od 1 460 Kč na Adrop.cz

Máte muže milujícího lezení po horách? Seberte společně odvahu, teplé oblečení a vydejte se na ledopád!

Čeká vás jedinečný zážitek, se kterým se jen tak nesetkáte – ledové lezení. Jde o lezení pomocí maček a cepínů po mase ledu. Že je teprve léto? A proč se nezačít těšit na zimu?

Poukaz je platný 12 měsíců, takže se nemusíte bát, že nebude dostatečná zima.  Čeká vás skálolezení na zmrzlém vodopádu z přírodního ledu, seznámíte se s potřebnou horolezeckou výstrojí a naučíte se ji správně používat.

Více zážitků pro horolezce >>


13. Víkend plný golfu, romantiky a relaxace

Víkend plný golfu, romantiky a relaxace

Cena od 11 750 Kč na Adrop.cz

Slavíte s partnerem výročí a chcete něco opravdu luxusního, jedinečného, nezapomenutelného? Vydejte se do světa relaxace a golfových zážitků – na pravý víkend plný golfu, wellness a samozřejmě romantiky.

Karlovy Vary jsou známy svými kolonádami, léčebnými prameny, ale také golfovými hřišti. Čeká vás luxusní ubytování, snídaně do postele, 60minutová thajská masáž, vstup do Health & Spa (sauna, vířivka, pára, fitness, odpočívárna) a to nejlepší nakonec – golfové fee na 18 jamek.

Více zážitků pro nadšené golfisty >>


14. Kurz přežití pro opravdové muže

Kurz přežití pro opravdové muže

Cena od 3 999 Kč na Zazitky.cz

Víkend jenom pro chlapy? A proč ne! Ukažte svému muži, že znáte jeho koníčky a touhy. Dopřejte mu dva dny v divočině, kde se bude muset postarat jen sám o sebe. Dokázat si, že se o sebe zvládne postarat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Přežít v divočině, postavit si příbytek, rozdělat oheň jen pomocí křesadla, najít a vyčistit pitnou vodu, naučit se orientaci v terénu ve dne i v noci.

Nechte svého muže vystoupit ze své komfortní zóny a postavit se tváří v tvář přírodě a všem výzvám, které pro něj nachystá.

Více zážitků pro pořádné chlapy >>


15. Luxusní pobyt v lázních, na zámku, s wellness, nebo v 4* hotelu s all inclusive

Luxusní pobyt v lázních, na zámku, s wellness, nebo v 4* hotelu s all inclusive

Cena od 750 Kč na Klido.cz

Nejen ženy se nechávají rády opečovávat. Dopřejte svému muži víkend plný relaxace a vyrazte společně za romantikou, ale hlavně luxusem. Vybírejte s velké škály zážitkových pobytů v luxusních resortech – s wellness, na zámku, v 4* hotelu s all inclusive, nebo rovnou v lázních.

Hoďte starosti za hlavu a nechte ostatní, aby se postarali o vaše pohodlí.

Více luxusních pobytů >>


16. Jízda v Lamborghini

Jízda v Lamborghini

Cena od 2 499 Kč na Zazitky.cz

Vím, že těch aut a zážitků za volantem jsme tady už měli plno, ale tento prostě nemůžeme vynechat. Který muž by odolal řízení tohoto božského vozu?

Brutálnímu burácení motoru a nespoutanému výkonu vozu s býkem v logu odolá jen málokdo. Aerodynamický tvar a nejvyspělejší technologie dělají z tohoto italského vozu nekorunovaného krále dálnic.

Darujte svému muži jedinečný zážitek –  posaďte ho za volant a dopřejte mu vyrazit na cestu plnou zážitků.

Více tipů na automobilové zážitky >>


17. Kurz potápění

Kurz potápění

Cena od 870 Kč na Adrop.cz

Milujete pozorování podmořského světa, ale zatím jste se vydali s mužem jen šnorchlovat? Tak to je ideální čas postoupit na další level a naučit se potápět tak, abyste se mohli na dovolené podívat do tajuplných hlubin.

Po absolvování tohoto kurzu můžete obdivovat podmořský svět všech oceánů a moří a nemusíte za to platit přemrštěné peníze, které diver centra chtějí. Vše už budete umět – stačí si pak jen půjčit, nebo pořídit vlastní vybavení.

Během tohoto vícedenního kurzu potápění absolvujete ponory v bazénu i v otevřené vodě – užijte si zkušební ponor v jezeře. Zážitek je vhodný pro začátečníky a pro ty, co se ještě nikdy nepotápěli.

Více nejen vodních zážitků >>


18. Counter-Strike na vlastní kůži

Counter-Strike na vlastní kůži

Cena od 9 299 Kč na Zazitky.cz

Slavná počítačová hra dostala novou podobu – airsoftovou podobu! Zapojte svého muže do protiteroristické jednotky, která vede nelítostný boj s teroristy.

Čekají na vás různé herní scénáře, jako třeba teamová hra, záchrana rukojmích a mnoho dalších. Legendární zbraně AK-47, odstřelovací puška M24, Glock 17 jsou jen výčet toho, na co se může váš muž těšit.

TIP: Counter-Strike se hraje za pomocí airsoftové munice. Kdyby vašeho muže ale spíše lákalo zastřílet si z opravdové zbraně s ostrými náboji, tady je skvělý tip na zážitek.

Více tipů na adrenalinové zážitky  >>


19. Dárkový poukaz na jedinečný zážitek

 Dárkový poukaz na jedinečný zážitek

Cena od 500 Kč na Adrop.cz

Chcete pořídit opravdu ten nejlepší zážitek, a nevíte, který vybrat? Tak to sáhněte po certifikátu, díky kterému si váš muž vybere sám, co se mu nejvíce líbí. Poukaz můžete pořídit v různé finanční hodnotě a dá se za něj pořídit i více zážitků najednou. 😊

Dárkový poukaz dostanete v nádherném balení a má platnost 12 měsíců.

Více parádních zážitků  >>

OKOMENTUJTE

Prosím, napište komentář!
Prosím napište sem své jméno