Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

10 tipů na nejoblíbenější zbraně NERF a jejich příslušenství

14. 5. 2024 aktualizováno

Také byste rádi svému potomkovi pořídili zbraně Nerf, aktuálně jedny z nejoblíbenějších hraček na trhu? V tom případě je následující článek určen právě Vám. Celosvětový hit mezi hračkami zajišťuje nejen báječnou zábavu pro děti, ale také jistotu pro jejich rodiče, že si hrají bezpečně. Zbraně výrobce Hasbro jsou totiž vyrobeny z kvalitního plastu a vystřelují projektily z měkké pěny, nehrozí tedy žádné zranění.

V následujícím přehledu najdete nejoblíbenější zástupce napříč celým tímto spektrem. Součástí seznamu je také příslušenství nezbytné pro hru s touto zábavnou hračkou. Bude Nerfka ten pravý dárek pro vaše děti?

Pozor

Všechny pistole značky Nerf jsou určeny pro děti od 8 let.

1. Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Heureka.cz

Nerfka z řady Elite umožňuje střílet dvěma šipkami najednou. Zásobník můžete plnit jak náboji Elite tak i silnějšími z řady Mega. Přepínačem pak volíte velikost vystřelené šipky a jejich počet. Je možné vystřelit jednu anebo dvě zároveň, čímž vylepšíte svou bitevní strategii. V balení pistole Nerf Elite Dual-Strike najdete vedle Nerfky také tři Elite šipky menšího rozměru a tři velké Mega šipky.

2. Nerf Doomlands Vagabonds

Nerf Doomlands Vagabonds

Heureka.cz

Bojujte o nastolení spravedlnosti v krajině odsouzené ke zkáze s Nerfkou z řady Doomlands. Ta vyniká především svou otočnou hlavicí, která zefektivní boj na maximum. Rotující buben je možné naplnit až šesti Doomlands šipkami, které je možné vystřílet najednou, bez opětovného nabíjení.

3. Nerf Roblox Zombie Strike

Nerf Roblox Zombie Strike - zbraně nerf

Heureka.cz

Vypořádejte se se zombie jednou provždy! Staňte se nepřekonatelným lovcem zombie pomocí hrací zbraně Nerf Roblox Zombie Strike. Její název vypovídá o tom, že si kromě fanoušků zbraní Nerf získá také fanoušky Robloxu. Právě touto herní platformou jsou inspirovány vystřelovače. Ke zbrani dostanete zásobník, šest šípů a stojan.

4. Nerf SuperSoaker vodní pistole

Nerf Zombie Strike vodní pistole

Alza.cz

Neexistuje lepší zábava na léto než boj s vodní pistolí Nerf! Barevná Nerfka disponuje nádrží na vodu a díky pumpovací rukojeti je s touto pistolí možné zasáhnout cíl vzdálený klidně až 10 metrů. Je důkazem toho, že zbraně Nerf nemusejí být jen o vystřelovacích šipkách, které s nimi máme standardně spojené.

5. Nerf ELITE Hyper-Fire

Nerf ELITE Hyper-Fire

Heureka.cz

Další kousek z řady Elite je vybaven nejnovějším motorizovaným mechanismem, díky kterému zvládne střílet rychlostí 5 šipek za sekundu! Touto rychlopalbou udoláte kdejakého nepřítele. Balení pistole obsahuje také 25 projektilů, které mají dostřel neuvěřitelných 27 metrů. Další výhodou je možnost připojení dalšího příslušenství pomocí adaptéru Tactical Rail, podobně jako u všech zbraní z řady Elite.

6. Nerf Modulus pistole

Nerf Modulus pistole - zbraně nerf dobrá víla

Heureka.cz

Řada Modulus je vlajkovou lodí celé skupiny pistolí Nerf. Díky více než 30 různým nastavitelným dílům lze vytvořit až 1000 kombinací této zbraně. Pistole Modulus je tak vždy unikátní a maximálně se přizpůsobí vašim potřebám pro každou misi. V tomto případě jsme vybrali vylepšení ke stávající zbrani v podobě prodloužení.

7. Nerf náhradní šipky

Nerf náhradní šipky

Alza.cz

Pro pořádnou bitevní akci je nezbytností mít dostatek nábojů. Pokud pořizujete Nerf pistoli, neváhejte s přikoupením náhradních šipek. Při výběru se však vždy ujistěte, že jsou kompatibilní právě s vaší zbraní. Velikost i tloušťka projektilů se u jednotlivých sérií značky Nerf liší. Náboje se standardně prodávají v sadách po několika kusech.

8. Nerf Modulus hledáček

Nerf Modulus hledáček

Heureka.cz

Jedním z mnoha příslušenství, které lze k pistolím Nerf dokoupit je také hledáček. V tomto případě kompatibilní s řadou Modulus. Díky hledáčku nejen že vylepšíte své bojové schopnosti, ale také rozšíříte možnosti modifikovat svou zbraň Modulus.

9. Nerf Elite brýle

Nerf Elite brýle - nerf zbraně dobrá víla

Heureka.cz

I přesto, že jsou náboje k Nerf zbraním pěnové, je ochrana očí i tak důležitá. Děti se jim možná zpočátku budou bránit, proto je potřeba je přesvědčit o tom, že jsou Nerf brýle stylové a padnou každému bojovníkovi. Velikost brýlí bývá univerzální, takže jsou vhodné opravdu i pro děti. Platí to třeba o modelu brýlí na obrázku.

10. Nerf vesta s příslušenstvím

Nerf vesta s příslušenstvím - nerf zbraně dobrá víla

Alza.cz

Další možností, jak vylepšit hraní se zbraněmi Nerf, je pořízení této výbavy. Balení obsahuje taktickou vestu, 20 ks nábojů, náramek, ochranné brýle, šátek na obličej a zásobník. S touto výbavou pozvednou děti každou ze svých her o něco výš. Vesta je navíc neuvěřitelně praktická, protože disponuje poutky pro náboje, brýle i zásobník.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 3.5 (16 hlasů)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář