DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

10 tipů na nejoblíbenější zbraně NERF a jejich příslušenství

Datum 11.7.2021 Gabriela Gabriela

Také byste rádi svému potomkovi pořídili Nerfku, aktuálně jednu z nejoblíbenějších hraček na trhu? V tom případě je následující článek určen právě Vám. Celosvětový hit mezi hračkami zajišťuje nejen báječnou zábavu pro děti, ale také jistotu pro jejich rodiče, že si hrají bezpečně. Zbraně výrobce Hasbro jsou totiž vyrobeny z kvalitního plastu a vystřelují projektily z měkké pěny, takže nehrozí žádné zranění.

Se střílecími hračkami Nerf se hraje doma i venku, mají různé barvy i podobu. Můžete vybírat mezi klasickými pistolkami anebo kušemi. Pokud si budou hrát děti ve skupině, pak vylepší svůj postřeh, komunikaci a týmovou hru.

Nabídka Nerf zbraní je široká a je možné si vybrat od jednoduchých modelů, až po ty velmi propracované. Od toho se však také odráží jejich pořizovací náklady. Vybírat můžete z osmi řad pistolek Nerf – řady Modulus, Elite, Mega, Doomlands, Rebelle, Zombie Strike, Super Soaker a Nerf Accustrike. a nechybí ani oblíbené fornite Nerfky.

V následujícím přehledu najdete nejoblíbenější zástupce napříč celým tímto spektrem. Součástí seznamu je také příslušenství, nezbytné pro hru s touto zábavnou hračkou. Bude Nerfka ten pravý dárek pro vaše děti?

PozorPozor

Všechny pistole značky Nerf jsou určeny pro děti od 8 let.

1. Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Cena od 399 Kč na Heureka.cz

Pistole z řady Elite umožňuje střílet dvěma šipkami najednou. Zásobník můžete plnit jak náboji Elite tak i silnějšími z řady Mega. Přepínačem pak volíte velikost vystřelené šipky a jejich počet. Je možné vystřelit jednu anebo dvě zároveň, čímž vylepšíte svou bitevní strategii.

V balení pistole Nerf Elite Dual-Strike najdete vedle pistole také tři Elite šipky menšího rozměru a tři velké Mega šipky.

2. Nerf Doomlands Vagabonds

Nerf Doomlands Vagabonds

Cena od 599 Kč na Heureka.cz

Bojujte o nastolení spravedlnosti v krajině odsouzené ke zkáze s pistolí z řady Doomlands. Ta vyniká především svou otočnou hlavicí, která zefektivní boj na maximum. Rotující buben je možné naplnit až šesti Doomlands šipkami, které je možné vystřílet najednou, bez opětovného nabíjení.

3. Nerf Zombie Strike kuše

NERF ZOMBIE KUŠ

Cena od 339 Kč na Heureka.cz

Vypořádejte se se zombie jednou provždy! Staňte se nepřekonatelným lovcem zombie pomocí hrací kuše Zombie Strike Outbreaker. Kuše Nerf je navržena jako skutečná, proto stačí zatáhnout za tětivu pomocí rukojeti a stisknout spoušť. Bubínek umístěný uvnitř kuše udrží až pět šipek a tak je zajištěna rychlá a přesná střelba.

Balení obsahuje blaster, luk a pět šipek, které jsou kompatibilní s Nerf pistolkami řady Elite.

4. Nerf Zombie Strike vodní pistole

Nerf Zombie Strike vodní pistole

Cena od 699 Kč na Mall.cz

Není lepší zábavy na léto než boj s vodní pistolí Nerf Zombie Strike! Barevná pistole disponuje nádrží na 1 litr vody. Díky pumpovací rukojeti je s touto pistolí možné zasáhnout cíl vzdálený až 9 metrů.

5. Nerf ELITE Hyper-Fire

Nerf ELITE Hyper-Fire

Cena od 1 399 Kč na Mall.cz

Další kousek z řady Elite je vybaven nejnovějším motorizovaným mechanismem, díky kterému zvládne střílet rychlostí 5 šipek za sekundu! Touto rychlopalbou udoláte kdejakého nepřítele.

Balení pistole obsahuje také 25 projektilů, které mají dostřel neuvěřitelných 27 metrů. Další výhodou je možnost připojení dalšího příslušenství pomocí adaptéru Tactical Rail, podobně jako u všech zbraní z řady Elite.

6. Nerf Modulus pistole

Nerf Modulus pistole

Cena od 1 999 Kč na Mall.cz

Řada Modulus je vlajkovou lodí celé skupiny pistolí Nerf. Díky více než 30 různým nastavitelným dílům lze vytvořit až 1000 kombinací této zbraně. Pistole Modulus je tak vždy unikátní a maximálně se přizpůsobí vašim potřebám pro každou misi.

V balení této pistole řady Modulus najdete vedle blastru také 10 akčních a 10 klasických šipek. Dokoupit je možné zásobníky, zaměřovače, pažby a další příslušenství. Všechny části ze série Modulus jsou kompatibilní s řadou Elite.

7. Nerf náhradní šipky

Nerf náhradní šipky

Cena od 229 Kč na Mall.cz

Pro pořádnou bitevní akci je nezbytností mít dostatek nábojů. Pokud pořizujete Nerf pistoli, neváhejte s přikoupením náhradních šipek. Při výběru se však vždy ujistěte, že jsou kompatibilní právě s vaší zbraní. Velikost i tloušťka projektilů se u jednotlivých sérií značky Nerf liší.

8. Nerf Modulus hledáček

Nerf Modulus hledáček

Cena od 219 Kč na Heureka.cz

Jedním z mnoha příslušenství, které lze k pistolím Nerf dokoupit je také hledáček. V tomto případě kompatibilní s řadou Modulus. Díky hledáčku nejen že vylepšíte své bojové schopnosti, ale také rozšíříte možnosti modifikovat svou zbraň Modulus.

9. Nerf Elite brýle

Nerf Elite brýle

Cena od 279 Kč na Heureka.cz

I přesto, že jsou náboje k Nerf zbraním pěnové, je ochrana očí i tak důležitá. Skvělé brýle Vision Gear vás ochrání v jakémkoliv souboji! Jsou stylové a padnou každému bojovníkovi. Výborné jsou také v kombinaci s pistolemi vybavenými laserovým zaměřováním.

V balíčku vedle brýlí Vision Gear najdete i pět šipek kompatibilních se zbraněmi série Elite.

10. Nerf Modulus Extra výbava pro tiché mise

Nerf Modulus Extra výbava pro tiché mise

Cena od 469 Kč na Heureka.cz

Další možností jak vylepšit svou zbraň Modulus je pořízení této výbavy pro extra tiché mise.

Balení obsahuje přibližovací hlaveň, díky které vás nepřítel do poslední chvíle neodhalí. Dále elektronické červené vidění pro lepší zaměřování a sklápěcí rukojeť, která zajistí větší oporu.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 2.4 (7 hlasů)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. :)

Podobné články