Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

10 tipů na nejoblíbenější zbraně NERF a jejich příslušenství

16. 10. 2023 aktualizováno

Také byste rádi svému potomkovi pořídili Nerfku, aktuálně jednu z nejoblíbenějších hraček na trhu? V tom případě je následující článek určen právě Vám. Celosvětový hit mezi hračkami zajišťuje nejen báječnou zábavu pro děti, ale také jistotu pro jejich rodiče, že si hrají bezpečně. Zbraně výrobce Hasbro jsou totiž vyrobeny z kvalitního plastu a vystřelují projektily z měkké pěny, takže nehrozí žádné zranění.

Se střílecími hračkami Nerf se hraje doma i venku, mají různé barvy i podobu. Můžete vybírat mezi klasickými pistolkami anebo kušemi. Pokud si budou hrát děti ve skupině, pak vylepší svůj postřeh, komunikaci a týmovou hru.

Nabídka Nerf zbraní je široká a je možné si vybrat od jednoduchých modelů, až po ty velmi propracované. Od toho se však také odráží jejich pořizovací náklady. Vybírat můžete z osmi řad pistolek Nerf – řady Modulus, Elite, Mega, Doomlands, Rebelle, Zombie Strike, Super Soaker a Nerf Accustrike. a nechybí ani oblíbené fornite Nerfky.

V následujícím přehledu najdete nejoblíbenější zástupce napříč celým tímto spektrem. Součástí seznamu je také příslušenství, nezbytné pro hru s touto zábavnou hračkou. Bude Nerfka ten pravý dárek pro vaše děti?

Pozor

Všechny pistole značky Nerf jsou určeny pro děti od 8 let.

1. Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Nerf Elite Dual-Strike na dva druhy šipek

Heureka.cz

Nerfka z řady Elite umožňuje střílet dvěma šipkami najednou. Zásobník můžete plnit jak náboji Elite tak i silnějšími z řady Mega. Přepínačem pak volíte velikost vystřelené šipky a jejich počet. Je možné vystřelit jednu anebo dvě zároveň, čímž vylepšíte svou bitevní strategii.

V balení pistole Nerf Elite Dual-Strike najdete vedle Nerfky také tři Elite šipky menšího rozměru a tři velké Mega šipky.

2. Nerf Doomlands Vagabonds

Nerf Doomlands Vagabonds

Heureka.cz

Bojujte o nastolení spravedlnosti v krajině odsouzené ke zkáze s Nerfkou z řady Doomlands. Ta vyniká především svou otočnou hlavicí, která zefektivní boj na maximum. Rotující buben je možné naplnit až šesti Doomlands šipkami, které je možné vystřílet najednou, bez opětovného nabíjení.

3. Nerf Zombie Strike kuše

NERF ZOMBIE KUŠ

Heureka.cz

Vypořádejte se se zombie jednou provždy! Staňte se nepřekonatelným lovcem zombie pomocí hrací kuše Zombie Strike Outbreaker. Kuše Nerf je navržena jako skutečná, proto stačí zatáhnout za tětivu pomocí rukojeti a stisknout spoušť. Bubínek umístěný uvnitř kuše udrží až pět šipek a tak je zajištěna rychlá a přesná střelba.

Balení obsahuje blaster, luk a pět šipek, které jsou kompatibilní s Nerf pistolkami řady Elite.

4. Nerf Zombie Strike vodní pistole

Nerf Zombie Strike vodní pistole

Mall.cz

Není lepší zábavy na léto než boj s vodní pistolí Nerf Zombie Strike! Barevná Nerfka disponuje nádrží na 1 litr vody. Díky pumpovací rukojeti je s touto pistolí možné zasáhnout cíl vzdálený až 9 metrů.

5. Nerf ELITE Hyper-Fire

Nerf ELITE Hyper-Fire

Mall.cz

Další kousek z řady Elite je vybaven nejnovějším motorizovaným mechanismem, díky kterému zvládne střílet rychlostí 5 šipek za sekundu! Touto rychlopalbou udoláte kdejakého nepřítele.

Balení pistole obsahuje také 25 projektilů, které mají dostřel neuvěřitelných 27 metrů. Další výhodou je možnost připojení dalšího příslušenství pomocí adaptéru Tactical Rail, podobně jako u všech zbraní z řady Elite.

6. Nerf Modulus pistole

Nerf Modulus pistole

Mall.cz

Řada Modulus je vlajkovou lodí celé skupiny pistolí Nerf. Díky více než 30 různým nastavitelným dílům lze vytvořit až 1000 kombinací této zbraně. Pistole Modulus je tak vždy unikátní a maximálně se přizpůsobí vašim potřebám pro každou misi.

V balení této Nerfky řady Modulus najdete vedle blastru také 10 akčních a 10 klasických šipek. Dokoupit je možné zásobníky, zaměřovače, pažby a další příslušenství. Všechny části ze série Modulus jsou kompatibilní s řadou Elite.

7. Nerf náhradní šipky

Nerf náhradní šipky

Mall.cz

Pro pořádnou bitevní akci je nezbytností mít dostatek nábojů. Pokud pořizujete Nerf pistoli, neváhejte s přikoupením náhradních šipek. Při výběru se však vždy ujistěte, že jsou kompatibilní právě s vaší zbraní. Velikost i tloušťka projektilů se u jednotlivých sérií značky Nerf liší.

8. Nerf Modulus hledáček

Nerf Modulus hledáček

Heureka.cz

Jedním z mnoha příslušenství, které lze k pistolím Nerf dokoupit je také hledáček. V tomto případě kompatibilní s řadou Modulus. Díky hledáčku nejen že vylepšíte své bojové schopnosti, ale také rozšíříte možnosti modifikovat svou zbraň Modulus.

9. Nerf Elite brýle

Nerf Elite brýle

Heureka.cz

I přesto, že jsou náboje k Nerf zbraním pěnové, je ochrana očí i tak důležitá. Skvělé brýle Vision Gear vás ochrání v jakémkoliv souboji! Jsou stylové a padnou každému bojovníkovi. Výborné jsou také v kombinaci s pistolemi vybavenými laserovým zaměřováním.

V balíčku vedle brýlí Vision Gear najdete i pět šipek kompatibilních se zbraněmi série Elite.

10. Nerf Modulus Extra výbava pro tiché mise

Nerf Modulus Extra výbava pro tiché mise

Heureka.cz

Další možností jak vylepšit svou zbraň Modulus je pořízení této výbavy pro extra tiché mise.

Balení obsahuje přibližovací hlaveň, díky které vás nepřítel do poslední chvíle neodhalí. Dále elektronické červené vidění pro lepší zaměřování a sklápěcí rukojeť, která zajistí větší oporu.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 3.4 (15 hlasů)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář