DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Čajové adventní kalendáře 2021

Datum 15.10.2021 Michaela Michaela

Nemůžete se dočkat Vánoc a hledáte zajímavý adventní kalendář? Odpočítávejte dny do Štědrého dne s čajovým adventním kalendářem. Každý den na vás čeká nová čajová dobrota, která vám dozajista zlepší den i náladu.

Adventní kalendáře s čajem jsou také skvělým dárkem pro každého milovníka dobrého čaje. Vybrali jsme pro vás 7 nejlepších čajových kalendářů, které zaručeně potěší.

Dekorativní balení

Krásný čajový kalendář. Lahodné BIO čaje v dekorativním balení.

Kalendář ve tvaru knihy

Voňavý adventní kalendář s čajem. Celkem 25 čajů v BIO kvalitě.

Výběr bylinkových čajů

Roztomilý čajový kalendář pro milovníky bylinkových čajů.

7 tipů na čajové adventní kalendáře

1) BIO adventní kalendář Puzzle 2021

Čajový kalendář

Cena od 325 Kč na Bioo.cz

Čajový adventní kalendář Puzzle English Tea Shop je perfektní volbou pro všechny, kteří kromě dobrého obsahu hledají i hezké balení. Tento kalendář vás na první pohled zaujme skvělým designem. Drobné krabičky, v nichž se skrývají čaje, spolu dohromady tvoří krásnou vánoční mozaiku. Adventní kalendář velmi dobře funguje také jako dekorace.

Nejen vzhled je špičkový, ale ani obsah nezklame. V každé krabičce najdete jeden sáček s vynikajícím čajem v BIO kvalitě. Můžete se těšit na lahodné kombinace černých, zelených a bylinkových čajů. Třeba takové Perníčkové pohoštění zní víc než lákavě, co říkáte?

2) Leros adventní kalendář s čaji

Adventní kalendář bylinkový čaj

Cena od 99 Kč na Lékárna.cz

Patříte mezi milovníky bylinkových čajů? Jestli ano, tak si udělejte radost adventním čajovým kalendářem Leros. Bylinkové čaje Leros se těší nesmírné oblibě mezi čajaři všech věkových kategorií. Pod každým číslem se ukrývá jeden sáček s voňavým čajem. Ty jsou nejen výborné na chuť, ale jsou také zdraví prospěšné. Ochutnejte čaj na imunitu, močové cesty nebo čaj pro zdravou pleť.

Kalendář Leros je výjimečný i svým designem. Na rozdíl od jiných produktů, tento kalendář v přírodním stylu slouží k zavěšení. Pokud se vám nechce vrtat do zdi, můžete jej pomocí silnějšího magnetu pověsit i lednici.

3) Čajový adventní kalendář Vánoční noc

Bio čajový kalendář advent

Cena od 431 Kč na Rigalli.cz

Skvělým dárek je i adventní kalendář s čajem Vánoční noc. jeho desky jsou tmavě modré barvy, která vytváří spolu s bílou čajovou konvicí velmi hezký kontrast. Velká červená mašle perfektně vystihuje vánoční symboliku. Uvnitř kalendáře se nachází 25 políček, za nimiž najdete vynikající čaje v BIO kvalitě.

S tímto kalendářem si vychutnáte předvánoční čas opravdu naplno. Každý den se můžete těšit na lahodný šálek čaje a užít si ničím nerušenou chvilku jen pro sebe. Čaje jsou stejně magické jako jejich názvy. No řekněte sami, koho by nelákala taková Bílá snová krajina či Zimní zahřívač.

4) Čajový kalendář zelené puzzle

Čajový adventní kalendář English Tea Shop

Cena od 279 Kč na Vivantis.cz

Adventní kalendář a čaj je dokonalá kombinace. Kalendář English Tea Shop zelené puzzle je také krásnou dekorací. Zelená barva evokující vánoční stromeček v kombinaci se sněhově bílou působí decentně a elegantně zároveň. Každá krabička s čajem je dílek skládačky, který dohromady tvoří vskutku pěkný obrázek.

Nejen forma, ale i obsah je víc než dobrý. Jednotlivé krabičky obsahují exkluzivní čajové směsi, jež osloví snad každého milovníka čaje. Uvnitř totiž najdete jak černé, zelené tak i bílé čaje. Čekají na vás tradiční ověřené kombinace, ale i exotické novinky, které rozhodně stojí za ochutnání.

5) Čajový adventní kalendář Tea Shop

Čajový adventní kalendář

Cena od 129 Kč na Alza.cz

Trošku netradiční adventní kalendář nabízí English Tea Shop. Nenajdete na něm žádná okénka s čísly. Všech 24 čajových sáčků se nachází uvnitř velké bílé krabičky. Ta je ozdobena tradičními vánočními motivy. Místo leckdy složitého hledání správného čísla si jednoduše každý den vytáhnete jeden sáček.

Jestliže dáváte přednost opravdu kvalitním produktům, tak vás jistě potěší, že všechny čaje jsou BIO. Výběr je vskutku rozmanitý. V krabičce najdete ochucené černé čaje, směsi se zeleným čajem ale i exotický bílý čaj či oblíbené bylinkové pochoutky.

6) English Tea Shop Adventní kalendář kniha

Adventní čajový kalendář BIO

Cena od 298 Kč na Vivantis.cz

Velmi hezké balení má také adventní kalendář s čajem ve tvaru knihy. Přední strana kalendáře s krásnou ilustrací vánočního stromku dokonale imituje knižní obálku. Po otevření na váš čeká 25 malých krabiček. V každé z nich se nachází jeden pyramidový sáček s čajem. Všechny čaje jsou v BIO kvalitě a jedná se o prvotřídní lahůdky.

Advent může být poněkud hektickým obdobím. Dopřejte si každý den chvilku pro sebe a vychutnejte si skvělý šálek čaje. Kolekce obsahuje opravdu pestrý výběr. Kromě ochucených černých a zelených čajů v ní najdete i bílé či bylinkové čaje. Vedle tradičních kombinacích se můžete těšit na speciality, jako je čaj s melounem a mátou nebo bílý čaj s lychee a kakaem.

7) Vánoční čajový kalendář Vitto Tea

Adventní kalendář čaj

Cena od 380 Kč na Rigalli.cz

Jestliže si na zbytečné dekorace příliš nepotrpíte, pak zvolte elegantní černý kalendář od Vitto Tea. Černo-zlatá kombinace působí luxusním a minimalistickým dojmem zároveň. Kalendář má podobu knihy, na jejíž obálce je stromeček složený z vánočných motivů.

Uvnitř najdete 25 otevíracích políček. Pod každým číslem se skrývá jeden sáček s vynikajícím čajem. Kalendář obsahuje směsi černých, zelených ale také ovocných čajů, takže si každý čajař přijde na své.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Michaela
Michaela

Kromě dobré kávy a hudby miluju nakupování. A především nakupování online. Ve světě e-shopů jsem jako doma a vždy vím, kde se co šustne. Proto vám mohu přinášet ty nejlepší tipy na dárky pro vaše blízké.

Podobné články