DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Rumový adventní kalendář 2021

Datum 19.10.2020 Gabriela Gabriela
Rumový kalendář 2020
Rumový kalendář 2020

Čokoládky jsou pro děcka. Dospělí milují jiný adventní kalendář. Lepší adventní kalendář. Rumový adventní kalendář!

1 999 Kč
ke dni 19.10.2020

Perníčky, čokolády a bonbóny. Právě těmi odměňujeme děti za trpělivé čekání na Vánoce a na dárky od Ježíška. Dospělí si ale raději vychutnají trochu jiný adventní kalendář. A to takový, ve kterém najdou na každý prosincový den jeden pečlivě vybraný rum z těch nejlepších oblastí světa.

Rumový adventní kalendář je produktem skupiny 1423. Dánští rumoví profesionálové vybrali 24 nejlepších rumů a poskládali je do originálního adventního kalendáře. Poprvé se tento produkt objevil na trhu v roce 2015 pod názvem 24 Days of Rum. Joshua Singh, autor projektu, nazývá rumový kalendář dvacetičtyřdenní školou rumu. Během prosince si tak můžete připomenout školní léta, zasednout za stůl a začít rozdávat známky podle vašich chuťových pohárků. Po absolvování školy rumu se z vás jistě stane odborník na rumy vzatý.

Na své si přijde každý fanoušek rumů. Pro každý rok jsou vybírány jiné druhy rumů, než byly vybrány v letech předchozích. V roce 2018 tak chuťové pohárky například potěšil 15letý rum z Panamy, ve kterém se mísilo ttropické ovoce a exotické koření. Milovníky čokolády bezpochyby zaujal čokoládový rum Cihuatán z El Salvadoru, který odkazoval na mayskou civilizaci. Rum Mombacho vás svou chutí přenesl ke stejnojmenné nikaragujské sopce, kde tento rum dozrával a v jehož jemné chuti se mísila lékořice, tabák a med.

Rumový adventní kalendář 2019Co obsahuje rumový adventní kalendář?

  • 24 vzorků vybraných rumů
  • Notýsek, do kterého si můžete psát postřehy a poznámky během degustace
  • Dvě degustační skleničky, protože ve dvou se pije lépe 😉

Samotný kalendář je dodáván v elegantní černé krabici, ve které je 26 perforovaných okének – 24 pro rum, 2 pro degustační skleničky.

S objednávkou příliš neotálejte, minulý rok se ihned vyprodal!

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. :)

Podobné články