Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky k Vánocům

Rumový adventní kalendář 2023

25. 10. 2023 aktualizováno

Perníčky, čokolády a bonbóny. Právě těmi odměňujeme děti za trpělivé čekání na Vánoce a na dárky od Ježíška. Dospělí si ale raději vychutnají trochu jiný adventní kalendář. A to takový, ve kterém najdou na každý prosincový den jeden pečlivě vybraný rum z těch nejlepších oblastí světa.

Rumový adventní kalendář je produktem skupiny 1423. Dánští rumoví profesionálové vybrali 24 nejlepších rumů a poskládali je do originálního adventního kalendáře. Poprvé se tento produkt objevil na trhu v roce 2015 pod názvem 24 Days of Rum. Joshua Singh, autor projektu, nazývá rumový kalendář dvacetičtyřdenní školou rumu. Během prosince si tak můžete připomenout školní léta, zasednout za stůl a začít rozdávat známky podle vašich chuťových pohárků. Po absolvování školy rumu se z vás jistě stane odborník na rumy vzatý.

Na své si přijde každý fanoušek rumů. Pro každý rok jsou vybírány jiné druhy rumů, než byly vybrány v letech předchozích. V roce 2018 tak chuťové pohárky například potěšil 15letý rum z Panamy, ve kterém se mísilo tropické ovoce a exotické koření. Milovníky čokolády bezpochyby zaujal čokoládový rum Cihuatán z El Salvadoru, který odkazoval na mayskou civilizaci. Rum Mombacho vás svou chutí přenesl ke stejnojmenné nikaragujské sopce, kde tento rum dozrával a v jehož jemné chuti se mísila lékořice, tabák a med.

Co obsahuje rumový adventní kalendář?

Rumový adventní kalendář

  • 24 vzorků vybraných rumů
  • Dvě degustační skleničky, protože ve dvou se pije lépe 😉

Samotný adventní kalendář pro muže je dodáván v elegantní černé krabici, ve které je 26 perforovaných okének – 24 pro rum, 2 pro degustační skleničky.

S objednávkou příliš neotálejte, minulý rok se ihned vyprodal!

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (31 hlasů)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář