DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Dárky pro ženy

Vybíráte dárek pro ženu k Vánocům či narozeninám a chybí vám inspirace? Pak jste tady správně. Protože dobře víme, že vybrat ten správný dárek pro ženu není jednoduché, sepsali jsme pro vás stovky nápadů a tipů, které vám při výběru pomohou.

Ať již vybíráte dárek pro manželku, přítelkyni, dceru, mamku, babičku, tchýni, sestru nebo kamarádku, máme pro vás kupu inspirace na kreativní dárky pro ženy, vtipné dárky pro ženy, praktické dárky pro ženy, originální dárky pro ženy, které potěší. A mysleli jsme na všechny – elegantní dámy, aktivní sportovkyně i milovnice domácí pohody.

1Dárky pro ženy

Dárky pro manželku

Vybrat vskutku originální a zajímavý dárek pro ženu vašich snů není vždy snadné. Jestliže vám již došla fantazie a Vánoce či narozeniny jsou již za rohem, přečtěte si přehled našich tipů na ty nejlepší dárky pro manželku. Dárek pro milovanou osobu by měl být nejen neotřelý, ale měl by vycházet z manželčiny osobnosti. To, že by se některé dárky líbily vám, ještě neznamená, že potěší i vaši drahou polovičku.

Dárky pro maminku

Žena, která vás stvořila, si zaslouží obdarovat nejen o Vánocích, narozeninách či Dnu Matek. Maminky by měly dostávat dárky prostě jen tak, za to, že jsou. Dárek byste měli vybírat s láskou. Přemýšlejte, co jí skutečně udělá radost. Jaké má vaše maminka koníčky, jak tráví čas, co ji nejvíce zajímá? Pokud stále tápete a potřebujete trochu inspirovat, přečtěte si naše originální tipy na dárky pro maminky, z nichž si jistě už nějaký vyberete.

Dárky pro babičku

Někomu se dárek pro babičku vybírá snadno, jinému už tolik ne. Tak jako tak, výběr dárku pro babičku berte zodpovědně. Hřejivých dek a papučí už má určitě spousty. Letos zkuste k narozeninám či Vánocům zvolit něco zajímavějšího. Ať již půjde o šperk, relaxační pobyt, společenskou hru či chytrého pomocníka do domácnosti, mezi našimi tipy určitě ten správný dárek najdete.

Dárky pro kamarádku

Vybrat dárek pro kamarádku bývá většinou hračka, protože spolu trávíte hodně času a často vás spojují stejné koníčky a zájmy. Pro kámošku proto můžete volit i takový dárek, který by potěšil vás osobně. A nejlepší kamarádku nemusíte obdarovat jen o narozeninách, Vánocích či svátku. Chcete-li aby věděla, že vám na ní záleží, dejte jí dárek jen tak. Abyste měli z čeho vybírat, připravili jsme pro vás hned dvě desítky tipů na ty TOP dárky.

Dárky pro sestru

Přestože spolu možná občas válčíte, žalujete na sebe či se hádáte, pořád sestra zůstává jednou z vašich nejbližších osob. Při výběru dárku pro sestru vycházejte z jejích zálib a koníčků. V potaz berte i příležitost, ke které dárek kupujete. K svátku postačí jen drobnost, ale k Vánocům či narozeninám (zejména těm kulatým) zkuste sestru potěšit něčím hodnotnějším. Abychom vám výběr ulehčily, připravily jsme rovnou 20 dárků, které vaší sestru potěší. Většina nápadů je univerzálních a neplatí tak pouze na narozeniny či Vánoce.

Dárky pro tchýni

Vybírat dárek pro tchýni je někdy ošidné, protože ne všichni s nimi máme dobrý vztah. Ať jste na tom jakkoliv, je slušností tchýni k narozeninám či Vánocům něco darovat. Zda ji budete chtít potěšit, popíchnout či si jen chcete odškrtnout další „dárkovou“ povinnost, nechám na vás. Tipy, které jsme vybrali, pokrývají všechny z těchto dárkových kategorií.

Dárky pro přítelkyni

Ať již jste na začátku vztahu nebo spolu chodíte již čtvrtým rokem, občas může být výběr dárku pro přítelkyni prekérní záležitost. Ačkoli bude většina žen a dívek ráda, že si vůbec na Valentýn či výročí vztahu vzpomenete, vězte, že ještě raději budou, když si při výběru dárku dáte skutečně záležet. Hlavní radou je, že dárek pro ženu musí být od srdce. Pak záleží na její osobnosti. Je spíše romantický typ, nebo dává přednost dobrodružství? Nemá ráda překvapení, nebo se naopak spokojí jen s originálními dárky? To vše při výběru zvažte.

Luxusní dárek pro ženu

Určité životní milníky, například kulaté výročí či narozeniny, jsou přímo stvořené pro luxusní dary. Dopřejte své ženě pocit přepychu a hýčkání. Zasypte ji pozorností a nechte ať si připadá jako královna. Toho dosáhnete například luxusním dárkem, který ji vyrazí dech. Abychom vám výběr ulehčili, je 20 skvělých tipů na luxusní dárky pro ženy k výročí, ze kterých bude plakat dojetím.

Dárky pro kolegyně

Jste pevný a stálý kolektiv? Při každé příležitosti si dáváte dárky a už vám docházejí nápady, nebo jen hledáte inspiraci? Připravili jsem 20 tipů na nejlepší dárky pro kolegyně a kolegy v práci. Darujte například adrenalinový zážitek.

2Dárky pro ženy k narozeninám

Dárky pro dívku k 15. narozeninám

Dívky v pubertálním věku nelze uspokojit kdejakým dárkem. 15. narozeniny jsou životním milníkem, kdy přecházejí ze základní školy na střední a čeká je velké množství zodpovědnosti, první větší lásky a kupa učení. Mezi dárky, které se jistě budou hodit, patří nové oblečení, výbava pokoje a něco na odreagování. Podrobné tipy na dárky pro mladé slečny najdete v našem článku.

Dárky pro ženu k 18. narozezninám

18. narozeniny jsou milníkem, kdy se z dívek stávají ženy. Jde o významný okamžik v dívčině životě, a tak je třeba nad správným darem přemýšlet. V našem přehledu přinášíme 10 tipů na super dárky pro ženy k osmnáctinám.

Dárky pro ženu ke 30. narozeninám

Některé ženy berou 30. narozeniny jako osudový milník, který je třeba oslavit. Jiné by o tomto věku raději nemluvily. Tak či tak, je vaší milované třicátnici dobré vymyslet pěkný dárek, který obdarovanou potěší. A nemusí to být nic velkého, občas k radosti stačí drobná blbost.

Dárky pro ženy ke 40. narozeninám

Možná zvažujete dát oslavenkyni obálku s penězi či bonboniéru. Přiznejme si však, že tyto dárky pro ženu moc zajímavé nebudou. K letošním kulatinám se zkuste zamyslet nad něčím originálnější. Snad vám v přemýšlení pomohou i naše pečlivě vybrané tipy.

Dárky pro ženu k 50. narozeninám

Zvolit správný dárek k padesátinám pro ženu může být složité, obzvláště pokud oslavenkyni moc neznáte. Nemusíte ale zoufat, my jsme pro vás vytipovali několik skvělých dárků, které padesátnici jistě potěší.

Dárky pro ženy ke 60. narozeninám

Některé šedesátnice mají rády svůj klid a nadchnou je dary, které jim vylepší domácí pohodu. Druhý typ šedesátnic je přesný opak. Ty budou nadšené ze zážitků a dárků, které je možné využít aktivně. V našem článku přinášíme inspiraci na oba druhy dárků. Vyberete si?

Dárek pro ženy ke 70. narozeninám

Vymýšlíte dárek pro ženu k 70. narozeninám a chybí vám ta správná inspirace? Ať již hledáte dárek pro babičku či maminku, mezi našimi tipy na dárky jistě najdete takový, který je potěší.

Další tipy