Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Dárky pro ženy

Vybíráte dárek pro ženu k Vánocům či narozeninám a chybí vám inspirace? Pak jste tady správně. Protože dobře víme, že vybrat ten správný dárek pro ženu není jednoduché, sepsali jsme pro vás stovky nápadů a tipů na dárky pro ženy. Ať již vybíráte dárek pro manželku, přítelkyni, dceru, mamku, babičku, tchýni, sestru nebo kamarádku, máme pro vás kupu inspirace na kreativní dárky pro ženy, vtipné dárky pro ženy, praktické dárky pro ženy, originální dárky pro ženy, které potěší. A mysleli jsme na všechny – elegantní dámy, aktivní sportovkyně, domácí pohodářky i milovnice koček. Nezapomněli jsme ani na dárky na poslední chvíli.

Dárky pro ženy

Luxusní dárek pro ženu

Nejlepší luxusní dárky pro ženu

Určité životní milníky, například kulaté výročí či narozeniny, jsou přímo stvořené pro luxusní dary. Dopřejte své ženě pocit přepychu a hýčkání. Zasypte ji pozorností a nechte ať si připadá jako královna. Toho dosáhnete například luxusním dárkem, který ji vyrazí dech. Abychom vám výběr ulehčili, je 21 skvělých tipů na luxusní dárky pro ženy k výročí, ze kterých bude plakat dojetím.

Praktický dárek pro ženu

Úvodní obrázek praktické dárky pro ženy

Praktické dárky pro ženy jsou stejně tak důležité jako všechny ostatní. Vždyť kdo by si doma nechtěl ušetřit práci při vaření či úklidu? Kdo by nechtěl mít přehled o všech svých kosmetických produktech, když cestuje? V našich tipech naleznete inspiraci na takové dárky, které ženě usnadní, zpříjemní či zkvalitní život. Díky některým z nich bude mít více času sama na sebe.

Zážitek pro ženu

Úvodní obrázek - zážitky pro ženy

Ať už vybíráte dárek pro kamarádku nebo maminku, za zážitkový dárek se nebude zlobit žádná žena. Můžete jí dopřát wellness, masáže, kurz nebo třeba adrenalin. Vybírejte podle toho, co ji baví a co má ráda. Dopřejte jí to, o čem už dlouho mluví. V našem článku vám s výběrem takového zážitku poradíme. Inspirujte se jedním z 15 tipů na zážitek pro ženu, na který bude ještě dlouho a ráda vzpomínat.

Dárek pro nevěstu

Dárek pro nevěstu náhledový obrázek - dárky pro nevěstu

Chvíle velkých svatebních darů nastane teprve až na svatbě, ale proč nevěstě neudělat radost ještě před ní? Určitě se chystáte pro ni zorganizovat rozlučku se svobodou, která je skvělou příležitostí ji obdarovat. Stačí drobnost v podobě šerpy, vtipného dárku nebo podvazku. V našem článku jsme se ale rozepsali o dalších zajímavých tipech na dárek pro nevěstu (nejen) na rozlučku se svobodou.

Dárky pro manželku

Nejlepší dárky pro manželku

Vybrat vskutku originální a zajímavý dárek pro ženu vašich snů není vždy snadné. Jestliže vám již došla fantazie a Vánoce či narozeniny jsou již za rohem, přečtěte si přehled našich tipů na ty nejlepší dárky pro manželku. Dárek pro milovanou osobu by měl být nejen neotřelý, ale měl by vycházet z manželčiny osobnosti. To, že by se některé dárky líbily vám, ještě neznamená, že potěší i vaši drahou polovičku.

Dárky pro maminku

Nejlepší dárek maminka

Žena, která vás stvořila, si zaslouží obdarovat nejen o Vánocích a narozeninách. Maminky by měly dostávat dárky prostě jen tak, za to, že jsou. Dárek pro vaši nejbližší ženu byste měli vybírat s láskou. Přemýšlejte, co jí skutečně udělá radost. Jaké má vaše maminka koníčky, jak tráví čas, co ji nejvíce zajímá? Pokud stále tápete a potřebujete trochu inspirovat, přečtěte si naše originální tipy na dárky pro maminky, z nichž si jistě už nějaký vyberete.

Dárek ke Dni žen

Dárky k mdž - úvodní obrázek dobrá víla

V roce 1975 uznala Organizace spojených národů 8. březen jako oficiální svátek žen. Jeho cílem je podpořit rovnoprávnost mužů a žen a oslavit ji tam, kde už panuje. Důvod k oslavám to může být i pro vás. Oslavte, že jste ženou nebo že máte ženu po svém boku. Nebo klidně obojí. A pokud to pro vás není o dárcích, mrkněte do našeho článku alespoň pro tipy na přání k MDŽ.

Dárek ke Dni matek
Úvodní obrázek - dárek ke dni matek

Den matek je míněn jako pocta všem maminkám bez rozdílu. Slaví se po celém světě. V České republice tento den tradičně připadá na druhou květnovou neděli, jeho datum je tedy pokaždé jiné. Možná se zmiňovaná neděle blíží a vy bezradně sedíte doma a přemýšlíte čím maminku překvapit. Nebojte, připravili jsme pro vás 15 skvělých tipů na dárek ke Dni matek.

Nebojte se, i když nasbíráte jen pár květin a k nim připojili třeba básničku nebo milý úsměv, v jejích očích rozhodně neklesnete.

Dárky pro babičku

Nejlepší dárky pro babičku

Někomu se dárek pro babičku vybírá snadno, jinému už tolik ne. Tak jako tak, výběr dárku berte zodpovědně. Hřejivých dek a papučí už má určitě spousty. Letos zkuste k narozeninám či Vánocům zvolit něco zajímavějšího. Ať již půjde o šperk, relaxační pobyt, společenskou hru či chytrého pomocníka do domácnosti, mezi našimi tipy určitě ten správný dárek pro ženu v nejlepších letech najdete.

Dárky pro kamarádku

Dárky pro nejlepší kamarádku

Vybrat dárek pro kamarádku bývá většinou hračka, protože spolu trávíte hodně času a často vás spojují stejné koníčky a zájmy. Pro kámošku proto můžete volit i takový dárek, který by potěšil vás osobně. A nejlepší kamarádku nemusíte obdarovat jen o narozeninách, Vánocích či svátku. Chcete-li aby věděla, že vám na ní záleží, dejte jí dárek jen tak. Abyste měli z čeho vybírat, připravili jsme pro vás téměř tři desítky tipů na ty TOP dárky.

Dárky pro sestru

Nejlepší dárky pro sestru k Vánocům i narozeninám

Přestože spolu možná občas válčíte, žalujete na sebe či se hádáte, pořád sestra zůstává jednou z vašich nejbližších osob. Při výběru dárku pro sestru vycházejte z jejích zálib a koníčků. V potaz berte i příležitost, ke které dárek kupujete. K svátku postačí jen drobnost, ale k Vánocům či narozeninám (zejména těm kulatým) zkuste sestru potěšit něčím hodnotnějším. Abychom vám výběr ulehčily, připravily jsme rovnou 52 dárků, které vaší sestru potěší. Většina nápadů je univerzálních a neplatí tak pouze na narozeniny či Vánoce.

Dárky pro tchýni

Dárek pro tchýni

Vybírat dárek pro tchýni je někdy ošidné, protože ne všichni s nimi máme dobrý vztah. Ať jste na tom jakkoliv, je slušností tchýni k narozeninám či Vánocům něco darovat. Zda ji budete chtít potěšit, popíchnout či si jen chcete odškrtnout další „dárkovou“ povinnost, nechám na vás. Tipy, které jsme vybrali, pokrývají všechny z těchto dárkových kategorií.

Dárky pro přítelkyni

Nejlepší dárky pro přítelkyni

Ať již jste na začátku vztahu nebo spolu chodíte již čtvrtým rokem, občas může být výběr dárku pro přítelkyni prekérní záležitost. Ačkoli bude většina žen a dívek ráda, že si vůbec na Valentýn či výročí vztahu vzpomenete, vězte, že ještě raději budou, když si při výběru dárku dáte skutečně záležet. Hlavní radou je, že dárek pro ženu musí být od srdce. Pak záleží na její osobnosti. Je spíše romantický typ, nebo dává přednost dobrodružství? Nemá ráda překvapení, nebo se naopak spokojí jen s originálními dárky? To vše při výběru zvažte.

Dárky pro dceru

Nejlepší dárky pro dceru k narozeninám i Vánocům

S nikým jiným nemáte takové pouto jako s vlastní dcerou, možná o to těžší je neustále vymýšlet nové a nové nápady, jak ji potěšit. Připravili jsme 16 skvělých tipů na dárek pro dceru k narozeninám i svátku. I když si třeba nevyberete u nás, pamatujte, že by měl být od srdce.

Dárky pro kolegyně

20 tipů na nejlepší dárek pro kolegyni i kolegu do práce – nejlepší dárek k narozeninám i výročí

Jste pevný a stálý kolektiv? Při každé příležitosti si dáváte dárky a už vám docházejí nápady, nebo jen hledáte inspiraci? Připravili jsem 21 tipů na nejlepší dárky pro kolegyně a kolegy v práci. Darujte například adrenalinový zážitek.

Dárky pro švagrovou

Dárky pro švagrovou k narozeninám i svátku

Váš bratr se oženil a do rodiny vám přibil nový člen. Co s tím? Můžete to tradičně zazdít nějakou lahví vína, povadlou kytkou nebo čokoládou. Jak se říká, vlk se nažere a koza zůstane celá. Ale co když máte švagrovou rádi a stane z ní vaše kamarádka? Nezoufejte, připravili jsme si pro vás 13 tipů na originální dárek pro švagrovou. Snad vyberete vhodný dárek pro ženu vašeho bratra a nového člena rodiny potěšíte.

Dárky pro tetu

Tipy na dárek pro tetu a strejdu k narozeninám, svátku i vánocům

Vybrali jsme 17 zajímavých tipů na dárky pro tetu. Konkrétní dárek bude záviset na tom, jaké máte vztahy, jestli hledáte dárek k svátku nebo třeba k významnému jubileu, jestli jej budete dávat sami, nebo se složíte s dalšími členy rodiny,… Snažili jsem se sepsat různorodé tipy, od maličkostí pro vykouzlení úsměvu až po zážitky na celý život, tak snad si vyberete.

Dárky pro mladou dámu k maturitě

Úvodní obrázek - dárky k maturitě

Máte doma čerstvou absolventku střední školy? Před tím, než se v životě vydá dál, určitě ráda oslaví uzavření jedné životní kapitoly. Dárkem jí bezpochyby uděláte radost. Pokud se vám ale žádný dárek k maturitě nedaří vymyslet, můžete se inspirovat našimi tipy. Mezi nimi zaručeně najdete ten, který si ji rychle získá. Můžete se složit jako rodina a investovat do něčeho většího.

Dárky do porodnice

Úvodní obrázek - dárky do porodnice

Dárky pro maminku do porodnice nemusejí být jen květiny nebo bonboniéra. Co takhle něco praktického, co mamince opravdu uleví s investicí? Pořiďte třeba balení plen na několik dnů, vlhčené ubrousku, poporodní polštář nebo knihu o kojení. Cokoliv, co může rodičům v prvních dnech nějak pomoci. V našem článku nabídneme zejména tipy praktického rázu.

Dárky pro ženy k narozeninám

Dárky pro dívku k 15. narozeninám

Nejlepší dárky pro dívky 15 let

Dívky v pubertálním věku nelze uspokojit kdejakým dárkem. 15. narozeniny jsou životním milníkem, kdy přecházejí ze základní školy na střední a čeká je velké množství zodpovědnosti, první větší lásky a kupa učení. Mezi dárky, které se jistě budou hodit, patří nové oblečení, výbava pokoje a něco na odreagování. Podrobné tipy na dárky pro mladé slečny najdete v našem článku.

Dárky pro ženu k 18. narozeninám

Dárek k 18 narozeninám

18. narozeniny jsou milníkem, kdy se z dívek stávají ženy. Jde o významný okamžik v dívčině životě, a tak je třeba nad správným darem přemýšlet. V našem přehledu přinášíme 10 tipů na super dárky pro ženy k osmnáctinám.

Dárky pro ženu ke 30. narozeninám

dárek k 30. narozeninám

Některé ženy berou 30. narozeniny jako osudový milník, který je třeba oslavit. Jiné by o tomto věku raději nemluvily. Tak či tak, je vaší milované třicátnici dobré vymyslet pěkný dárek, který obdarovanou potěší. A nemusí to být nic velkého, občas k radosti stačí drobná blbost.

Dárky pro ženy ke 40. narozeninám

Nejlepší dárky pro ženu k 40. narozeninám

Možná zvažujete dát oslavenkyni obálku s penězi či bonboniéru. Přiznejme si však, že tyto dárky pro ženu moc zajímavé nebudou. K letošním kulatinám se zkuste zamyslet nad něčím originálnější. Snad vám v přemýšlení pomohou i naše pečlivě vybrané tipy.

Dárky pro ženu k 50. narozeninám

Nejlepší dárky pro ženu 50let

Zvolit správný dárek k padesátinám pro ženu může být složité, obzvláště pokud oslavenkyni moc neznáte. Nemusíte ale zoufat, my jsme pro vás vytipovali několik skvělých dárků, které padesátnici jistě potěší.

Dárky pro ženy ke 60. narozeninám

dárek k 60. narozeninám

Některé šedesátnice mají rády svůj klid a nadchnou je dary, které jim vylepší domácí pohodu. Druhý typ šedesátnic je přesný opak. Ty budou nadšené ze zážitků a dárků, které je možné využít aktivně. V našem článku přinášíme inspiraci na oba druhy dárků. Vyberete si?

Dárek pro ženy ke 70. narozeninám

dárek k 70. narozeninám pro dědu i babičku

Vymýšlíte dárek pro ženu k 70. narozeninám a chybí vám ta správná inspirace? Ať již hledáte dárek pro babičku či maminku, mezi našimi tipy na dárky pro ženy jistě najdete takový, který je potěší. Samozřejmostí jsou originální, vtipné i kreativní dárky pro všechny typy žen.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz pro ženu

Vybrat dárek pro ženu je většinou snadné, řídíte se podle koníčků, zájmů a chutí. Ale co když vám nápady došly a narozeniny, Vánoce, výročí se blíží? Zachránit vás může dárek na poslední chvíli – dárkový poukaz. Oslavenkyně získává možnost si ve svém oblíbeném obchodě sám vybrat, co by se jí líbilo. Vy jen určíte cenovou hranici.

Dárky pro ženy k svátku

Dárky k svátku

Dárky pro ženy k svátku

Někdo je neřeší vůbec, někdo je bere jako druhé narozeniny, někdo je odbude alespoň přáním… Jak jste na tom se svátky vy? Koukáte každý den do kalendáře a rozesíláte přáníčka formou sms, kupujete květiny nebo třeba čokolády? Pamatujete si svátky svých nejbližších a dopředu jim kupujete nějaké promyšlenější dárečky? Připravili jsem pro vás 23 tipů na zajímavé dárky k svátku.

Další tipy na dárky pro ženy