Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla

Dárky pro muže

Potěšit muže originálním dárkem, který jim vykouzlí jiskřičky v očích, není snadné. Co by chtěli, vám neřeknou, a trefit se do jejich vkusu je složité. Protože s tímto úkolem sami často bojujeme, připravili jsme pro vás stovky tipů na dárky pro muže, které vám volbu usnadní.

Ať již vybíráte dárek pro manžela, partnera, tátu, dědu, bratra nebo kamaráda, máme pro vás 100+ tipů na dárky pro muže, které rozhodně udělají radost. A mysleli jsme na všechny – sportovce, myslivce, rybáře, dobrodruhy. Hledáte univerzální dárek pro muže, luxusní dárek pro muže nebo elegantní dárek pro muže? Zkuste také dárky pro knihomoly nebo pro milovníky psů.

1. Vánoční dárky pro muže

Nejlepší dárek muž vánoce

Hledáte ten pravý dárek pro muže k Vánocům, jedno, zda pro manžela, tátu či bratra? Zkuste naše tipy na vánoční dárky pro muže, kteří jsou vám blízcí. Pamatujte, že nejlepší dárky pro muže se nemají shánět na poslední chvíli, ale během celého roku.

2. Zážitkové dárky pro muže

Nejlepší dárek muž - zážitky

Chcete-li dát svému muži něco skutečně jedinečného, pak darujte den plný zážitků. Ať již půjde o zážitek plný adrenalinu, ochutnávka kvalitního alkoholu či jídla, povolání na zkoušku nebo víkendový pobyt, jistě na tento dárek bude dlouho vzpomínat.

3. Luxusní dárky pro muže

Úvodní obrázek - luxusní dárky pro muže

Vybrat luxusní dárek pro náročného muže vyžaduje dlouhou přípravu. Určitě totiž chcete vybrat něco, co opravdu ocení. Pokud jste ale zcela bez nápadu a inspirace nepřichází, zkuste se inspirovat tipy v našem článku. Možná najdete něco, co se mu bude líbit.

4. Originální dárky pro muže

Nejlepší originální dárky pro muže

Vyčerpali jste zásobu tradičních dárků a rádi byste darovali něco skutečně originálního? Pak si přečtěte naše tipy na netradiční dárky pro muže. Opravdu originálním a netradičním tipem je pánská taška alias kabelka pro muže.

5. Praktické dárky pro muže

Praktické dárky pro muže - úvodní obrázek

Přemýšlíte nad tím, co darovat muži, který přemýšlí ryze prakticky a jiné než praktické dárky ho nepotěší? Už přemýšlet nemusíte, protože v našem článku načerpáte dostatečnou inspiraci. Nebojte se zabrousit do oblasti, která ho baví nebo zajímá. Nebo třeba mezi oblečení.

6. Inteligentní a vychytané dárky pro muže

Nejlepší gadgets pro muže – inteligentní a vychytané dárky k vánocům a narozeninám

Máte doma muže, který se zajímá o technické vychytávky – gadgets a jde s dobou? Hledáte dárek pro muže, který opravdu nečeká? Připravili jsme 11 tipů na inteligentní a vychytané dárky pro muže. Můžete se těšit na Mini ledničku do pracovny nebo inteligentní reproduktor do kapsy.

7. Univerzální dárky pro muže

Úvodní obrázek univerzální dárky pro muže

Občas se stává, že potřebujeme vybrat dárek pro někoho, koho moc dobře neznáme. Pokud je ten někdo muž, pak máte šťastný den! Sepsali jsme totiž několik tipů na univerzální dárky pro muže, kterými potěšíte každé mužské srdce. Nechybí mezi nimi dobroty ani poukazy.

8. Gurmánské zážitky pro muže

Nejlepší zážitky - degustace

Nejlepší dárky jsou ty, které můžeme prožít, nebo na kterých si pochutnáme. Ideálně obojí. Proto jsme připravili několik tipů na ty nejlepší gurmánské zážitky, zejména degustace piv, vín, whisek a rumů.

9. Elegantní dárky pro muže

Úvodní obrázek - elegantní dárky pro muže

Pokud si myslíte, že elegantní dárky pro muže musejí být pouze drahé doplňky k obleku, přečtěte si náš článek, který vás přesvědčí o opaku. Doplňky v něm nechybí, vybrali jsme ovšem i další “vychytávky”, které z muže rovněž pomohou udělat opravdového elegána.

10. Parfém jako dárek pro muže

Nejlepší parfémy pro muže

Chtěli byste darovat svému muži skutečně kvalitní parfém, ale nevíte jakou vůni vybrat? Abychom vám volbu dárku ulehčili, sepsali jsme pro vás tipy na 20 nejlepších parfémů pro muže tohoto roku.

11. Dárek ke Dni otců

Dárky pro muže DobráVíla.cz

Tatínkové jsou stejně důležitými rodiči jako maminky. Rozhodli jste se slavit Den otců? Pak mu určitě chcete pořídit takový dárek, který mu udělá nepředstíranou radost. Inspiraci můžete nalézt v jednom z našich článků.

12. Dárkové sady pro muže

Dárková sada pro bratra, syna, přítele nejen k Vánocům

Máme pro vás 16 univerzálních tipů na dárkové sady, sety a balení pro každého muže. Tento typ dárku se hodí ke každé příležitosti. Je tedy jen na vás, kdy svého oslavence obdarujete. Určitě nepřehlédněte bednu plnou dobrot.

13. Dárky pro muže k narozeninám

Nejlepší dárky pro muže k 50. narozeninám

Možná plánujete dát oslavenci jen bonboniéru či obálku s penězi. Přiznejme si ale, že tyto dárky pro muže zajímavé moc nebudou. Zkuste vymyslet něco originálnějšího. Snad vám pomůžou desítky našich tipů na dárky pro muže – prakticky rozdělené podle věkových kategorií. Zajímavý je například stojan na víno fotbalista.

14. Dárky pro mladé muže k maturitě

Úvodní obrázek - dárky k maturitě

Ptali jste se svého středoškoláka, jaký dárek za maturitu by si přál, ale neodpověděl? Pak vám výběr pravděpodobně moc neusnadnil. Úspěšně složená maturitní zkouška si ale zaslouží oslavit, a proto se stala jedním z témat, na která jsme napsali článek. V něm vyberete dárek pro každého absolventa, ať už je jeho zájem jakýkoliv.

15. Dárky pro muže k promoci

Originální dárek k promoci pro ženu i muže

Dobře zvládnuté státnice jsou jistě důvodem k oslavě. Nejen, že se tím završí dlouholeté vysokoškolské studium, ale je to zároveň i důležitý milník v životě každého člověka. Darovat byste tedy měli něco nezapomenutelného. Pokud hledáte inspiraci na opravdu originální dárek pro muže k promoci, prohlédněte si následující článek.

16. Dárky pro manžela

Nejlepší dárek manžel

Dárek pro manžela vybírejte nejlépe podle jeho zájmů. Jako jeho žena s ním trávíte spoustu času, takže nejspíš víte, co ho baví . Povětšinou platí, že muži jsou hračičkové a fascinují je nejnovější technická udělátka a inovace. S dárkem v podobě chytrého zařízení proto chybu neuděláte. Pokud je manžel spíše kutil, zkuste nějaké vybavení do dílny. Pro sportovce je jasnou volbou nové sportovní vybavení. Pokud chcete radost udělat i sobě, darujte zážitek pro dva nebo romantický pobyt, ať již v Česku či v zahraničí.

17. Dárky pro přítele

Nejlepší dárky pro přítele

Zde platí to samé. Jediný rozdíl tkví v tom, že s přítelem jste kratší dobu a pravděpodobně ještě ve fázi velké zamilovanosti. Chybu proto neuděláte s romantickým zážitkem, či dárkem s erotickým podtextem. Skvělým dárkem pro muže bude i elegantní oblečení či módní doplněk.

18. Dárky pro tatínka

Nejlepší dárky pro tátu

Pokud se s tátou již příliš nevídáte, vybrat pro něho narozeninový či vánoční dárek může být pěkný oříšek. Pokud si váš otec hýčká svého automobilového miláčka, můžete zkusit některou z auto vychytávek. Pro kutila se hodí kvalitní nářadí, pro věčného hračičku technologická novinka, případně desková či počítačová hra. Pro usedlejší tipy neuděláte chybu s lahví kvalitního alkoholu či nejnovějším bestsellerem.

19. Dárek pro dědečka

Nejlepší dárek pro dědu

Rok se s rokem sešel a dědovy narozeniny jsou opět tu. Překvapit ho originálním a praktickým dárkem bude složité, protože váš děda již všechno nejspíše má. Pro šviháky zkuste například sadu na holení. Vlky samotáře potěšíte knihou či audioknihou. Ty aktivní pak sportovním vybavením či zážitkovým pobytem. Vybavení na zahradu či chatu nepochybně také ocení.

20. Dárky pro bratra

21 originálních dárků pro bratra k Vánocům či narozeninám

Pokud máte mladšího bráchu, pak ho jistě potěší Lego, sci-fi kniha nebo oblíbený komiks. Jeho důvtip můžete potrápit složitým hlavolamem. Teenageři nepohrdnou počítačovou hrou či adrenalinovým zážitkem. Pro staršího sourozence pak můžete zvolit něco univerzálního v podobě alkoholu či kvalitního vybavení do dílny, domu či na zahradu.

21. Dárky pro tchána

Dárek pro tchána

Dárek pro tchána bývá obzvláště zapeklitý, neboť se s ním možná moc nestýkáte. V tom případě volte univerzální dary v podobě alkoholu, knihy či doplňku do auta. Máte-li alespoň nějakou představu o jeho zálibách a vkusu, pak zkuste nějaké nové vybavení či kus stylového oblečení nebo módního doplňku. Je-li tchán otevřený novým věcem, darovat můžete i zážitek.

22. Dárky pro gamera

Úvodní obrázek - dárky pro gamery

Má váš syn, synovec, vnuk nebo kdokoliv jiný zálibu v hraní PC her? Pokud jsou pro vás videohry velkou neznámou, možná se nad výběrem vhodného dárku trápíte. S tím vám rádi pomůžeme, stačí se inspirovat našimi tipy na dárky pro milovníky videoher. Dali jsme si záležet, aby mohl vybrat každý, a tak v nich naleznete hodnotnější i cenově dostupnější herní dárky.

23. Dárky pro myslivce

Nejlepší dárky pro muže myslivce

Pokud je obdarovaný vášnivým myslivcem, máte při výběru dárku způli vyhráno. Stačí se jen inspirovat některými z našich dárků pro myslivce. Co by vašeho muže zahřálo na posedu?

24. Dárky pro rybáře

Nejlepší dárky pro muže rybáře

To samé platí o horlivých rybářích. Nový prut, podběrák, outdoorové oblečení nebo další rybářské vybavení jsou jasnou volbou. Při výběru pamatujte, že někdy prosedí spoustu dlouhých hodin na břehu rybníka, nebo přehrady. Něco na zahřátí se vždycky hodí, nejlepší volbou je čaj, co třeba ten tatranský

25. Dárky pro motorkáře

15 tipů na nejlepší dárek pro muže motorkáře

Motorkáři jsou specifická skupina lidí. Motorka pro ně leckdy bývá na prvním místě a není jednoduché trefit ten správný dárek. Proto jsme za vás vybrali 15 tipů na nevšední dárky pro motorkáře. Nechybí moto vychytávky ani praktické maličkosti.

26. Dárky pro kolegu z práce

Dárek pro muže v práci

Dáváte si dárky s kolegy v práci pravidelně, nebo jen čas od času někoho obdarujete při odchodu či výročí? Připravili jsme pro vás 10 tipů na nejlepší dárky pro kolegu i šéfa. Darujte kolegovi třeba nejsilnější kávu na světě.

27. Dárky pro pivaře

Nejlepší pivní dárky pro muže pivaře

Patří oslavenec mezi milovníky chmelového moku? Možná byste se divili, kolik zajímavých dárků pro pivaře a dárků z piva existuje. A nemusí vždy jít jen o pivní speciály. V našem článku najdete 15 nejzajímavějších tipů na dárky pro milovníky a milovnice piva.

28. Dárky pro kutila

Nejlepší dárky pro muže kutily

Máte doma nadšeného kutila, který tráví většinu svého času v dílně nebo garáži? Chcete ho potěšit nějakým praktickým dárkem pro muže k narozeninám či svátku? Připravili jsme 13 tipů na dárky pro kutily. Samozřejmě nechybí nové nářadí ani speciální vychytávky do dílny, jako spony nivelačního levelingového systému na vyrovnání podlahy a obkladů.

29. Dárky pro vinaře

Dárky pro muže vinaře

„Vínéééčko bílé…“. Nebo raději červené? Také je tu možnost růžového, perlivého, šumivého… Jakému vínu dává přednost váš milovník vína, pro kterého tady zřejmě hledáte ten správný dárek pro vinaře? Ať tak, nebo tak, je to vlastně jedno. Vyberte si ten nejvhodnější dárek pro muže.

30. Dárek pro kamaráda

Nejlepší dárek pro nejlepšího kamaráda

Neopomenuli jsme ani vaše nejbližší a připravili jsme další skvělé tipy na dárky pro muže. Tentokrát jich je 17 a jde o dárky pro vašeho nejlepšího kamaráda. Každý nějakého máme a určitě ho potěší, když občas dostane něco nečekaného. Doporučuji vyzkoušet dárek pro odvážné muže – bungee jumping z televizní věže.

31. Dárky pro zahrádkáře

Dárky pro zahradníky a zahrádkáře – 15 praktických tipů

Mrkněte na aktuální zahradní vychytávky, pro sebe nebo jako dárek pro muže zahradníka. Připravili jsme pro vás 15 zajímavých a praktických dárků a vychytávek na zahradu i zahrádku, levnější i dražší vymoženosti, k práci i pro odpočinek a relaxování.

32. Dárky pro muže k svátku

Nejlepší dárek k svátku pro muže i ženu

Svátek je vhodnou příležitostí darovat muži něco malého a nezapomenutelného. Stačí opravdu drobnost, která ho potěší už tím, že jste si na něj vzpomněli. Proto jsme připravili 12 tipů na dárky pro muže k svátku. Zajímavým dárkem jsou například Hlavolamy, věříme že oslavence zabaví na dlouhé hodiny.

33. Dárky pro fotbalisty a fotbalové fanoušky

Nejlepší dárek pro muže

Máte doma nadšeného fotbalistu? Rozhodně v tom nejste sami. Fotbalových fanoušků je u nás hodně. Dárek pro fotbalistu proto najdete i tam, kde byste to možná nečekali. Mezi oblečením, v dárkových předmětech, ve sportovním vybavení, mezi knihami, v elektronice, ve hrách a hračkách,… Prostě všude.

34. Dárkový poukaz

Dárkový poukaz pro muže

Vybrat dárek pro muže je většinou snadné, řídíte se podle koníčků, zájmů a chutí. Ale co když vám nápady došly a narozeniny, Vánoce, výročí se blíží? Zachránit vás může dárek na poslední chvíli – dárkový poukaz. Oslavenec získává možnost si ve svém oblíbeném obchodě sám vybrat, co by se mu líbilo. Vy mu jen určíte cenovou hranici.

35. Další tipy na dárky pro chlapy