DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Dárky pro muže

Potěšit muže originálním dárkem, který jim vykouzlí jiskřičky v očích, není snadné. Co by chtěli, vám neřeknou, a trefit se do jejich vkusu je složité. Protože s tímto úkolem sami často bojujeme, připravili jsme pro vás desítky tipů, které vám volbu usnadní.

Ať již vybíráte dárek pro manžela, partnera, tátu, dědu, bratra nebo kamaráda, máme pro vás kupu inspirace na dárky pro muže, které rozhodně udělají radost. A mysleli jsme na všechny – sportovce, myslivce, rybáře, dobrodruhy i knihomoly.

TOP3 nejprodávanější dárky pro muže

Pro opravdové chlapy

Jedinečný víkend, během kterého se muž stane skutečným chlapem.

Elegantní a praktické

Stylový pánský doplněk, který využije nejen při práci, ale i při sportu.

Pro gurmány

Jedno balení, spousta dobrot. Nejlepší způsob, jak bojevit dosud nepoznané chutě.

1Dárky pro muže dle osoby

Dárky pro manžela

Dárek pro manžela vybírejte nejlépe podle jeho zájmů. Jako jeho žena s ním trávíte spoustu času, takže nejspíš víte, co ho baví . Povětšinou platí, že muži jsou hračičkové a fascinují je nejnovější technická udělátka a inovace. S dárkem v podobě chytrého zařízení proto chybu neuděláte. Pokud je manžel spíše kutil, zkuste nějaké vybavení do dílny. Pro sportovce je jasnou volbou nové sportovní vybavení. Pokud chcete radost udělat i sobě, darujte zážitek pro dva nebo romantický pobyt, ať již v Česku či v zahraničí.

Dárky pro přítele

Zde platí to samé co o dárku pro manžela. Jediný rozdíl tkví v tom, že s přítelem jste kratší dobu a pravděpodobně ještě ve fázi velké zamilovanosti. Chybu proto neuděláte s romantickým zážitkem, či dárkem s erotickým podtextem. Skvělým dárkem bude i elegantní oblečení či módní doplněk.

Dárky pro tátu

Pokud se s tátou již příliš nevídáte, vybrat pro něho narozeninový či vánoční dárek může být pěkný oříšek. Pokud si váš otec hýčká svého automobilového miláčka, můžete zkusit některou z auto vychytávek. Pro kutila se hodí kvalitní nářadí, pro věčného hračičku technologická novinka, případně desková či počítačová hra. Pro usedlejší tipy neuděláte chybu s lahví kvalitního alkoholu či nejnovějším bestsellerem.

Dárek pro dědu

Rok se s rokem sešel a dědovi narozeniny jsou opět tu. Překvapit ho originálním a praktickým dárkem bude složité, protože váš děda již všechno nejspíše má. Pro šviháky zkuste například sadu na holení. Vlky samotáře potěšíte knihou či audioknihou. Ty aktivní pak sportovním vybavením či zážitkovým pobytem. Vybavení na zahradu či chatu nepochybně také ocení.

Dárky pro bráchu

Pokud máte mladšího bráchu, pak ho jistě potěší Lego, sci-fi kniha nebo oblíbený komiks. Jeho důvtip můžete potrápit složitým hlavolamem. Teenageři nepohrdnou počítačovou hrou či adrenalinovým zážitkem. Pro staršího sourozence pak můžete zvolit něco univerzálního v podobě alkoholu či kvalitního vybavení do dílny, domu či na zahradu.

Dárky pro tchána

Dárek pro tchána bývá obzvláště zapeklitý, neboť se s ním možná moc nestýkáte. V tom případě volte univerzální dary v podobě alkoholu, knihy či doplňku do auta. Máte-li alespoň nějakou představu o jeho zálibách a vkusu, pak zkuste nějaké nové vybavení či kus stylového oblečení nebo módního doplňku. Je-li tchán otevřený novým věcem, darovat můžete i zážitek.

Dárky pro myslivce

Pokud je obdarovaný vášnivým myslivcem, máte při výběru dárku způli vyhráno. Stačí se jen inspirovat některými z našich dárků pro myslivce.

Dárky pro rybáře

To samé platí o horlivých rybářích. Nový prut, podběrák, outdoorové oblečení nebo další rybářské vybavení jsou jasnou volbou.

2Dárky pro muže dle typu

Vánoční dárky pro muže

Hledáte ten pravý dárek pro muže k Vánocům, jedno, zda pro manžela, tátu či bratra? Zkuste naše tipy na vánoční dárky pro muže, kteří jsou vám blízcí.

Zážitkové dárky pro muže

Chcete-li dát svému muži něco skutečně jedinečného, pak darujte den plný zážitků. Ať již půjde o zážitek plný adrenalinu, ochutnávka kvalitního alkoholu či jídla, povolání na zkoušku nebo víkendový pobyt, jistě na tento dárek bude dlouho vzpomínat.

Originální dárky pro muže

Vyčerpali jste zásobu tradičních dárků a rádi byste darovali něco skutečně originálního? Pak si přečtěte naše tipy na netradiční dárky pro muže.

Gurmánské zážitky pro muže

Nejlepší dárky jsou ty, které můžeme prožít, nebo na kterých si pochutnáme. Ideálně obojí. Proto jsme připravili několik tipů na ty nejlepší gurmánské zážitky, zejména degustace piv, vín, whisek a romů.

Dárky pro pivaře

Patří oslavenec mezi milovníky chmelového moku? Možná byste se divili, kolik zajímavých dárků pro pivaře a dárků z piva existuje. A nemusí vždy jít jen o pivní speciály. V našem článku najdete 15 nejzajímavějších tipů na dárky pro milovníky a milovnice piva.

Parfémy pro muže

Chtěli byste darovat svému muži skutečně kvalitní parfém, ale nevíte jakou vůni vybrat? Abychom vám volbu dárku ulehčili, sepsali jsme pro vás tipy na 20 nejlepších parfémů pro muže tohoto roku.

Dárky pro muže k 18. narozeninám

18. narozeniny jsou okamžikem, kdy se z chlapců stávají muži. Jde o významný milník v lidském životě, a tak je třeba nad darem pořádně přemýšlet. V článku najdete 10 tipy na nej dárky k osmnáctinám.

Dárky pro muže k 30. narozeninám

Podobně jako osmnáctiny i 30. nározeniny jsou velký životní ukazatel. Proto je všem našim třicátníkům třeba vymyslet nějaký pěkný dárek. Vyberete si z našich tipů?

Dárky pro muže ke 40. narozeninám

Možná plánujete dát oslavenci jen bonboniéru či obálku s penězi. Přiznejme si ale, že tyto dárky pro muže zajímavé moc nebudou. K letošním kulatinám zkuste vymyslet něco originálnějšího. Snad vám pomůže i našich 15 tipů na nejlepší dárky ke čtyřicetinám.

Dárky pro muže k 50. narozeninám

Zvolit správný dárek k padesátinám může být oříšek, obzvláště pokud obdarovaného příliš neznáte. Nemusíte však zoufat, my jsme pro vás předvybrali několik univerzálních dárků, se kterými jistě zabodujete.

Dárky pro muže k 60. narozeninám

Existují dva druhy šedesátníků – ti stárnoucí a ti aktivní. Ti první mají rádi klid a potěší je dárky, které jim zpříjemní domácí pohodu. Ti druzí ocení zážitky a dárky určené k aktivnímu životu. V našich tipech najdete oba druhy dárků pro 60letého muže.

Dárky pro muže k 70. narozeninám

Od určitého věku je super obtížné vymýšlet tipy na dárky. I když se pokusíme vymyslet luxusní a originální dárek, vězte že naše dědečky potěší i drobné maličkosti. Několik našich TOP tipů i tak najdete v článku.

Další tipy