DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Nejlepší čokoládové adventní kalendáře 2021

Datum 15.10.2021 Michaela Michaela

Když se řekne advent, jistě se každému z nás vybaví každodenní otevírání políček adventního kalendáře. Jistě si také vzpomenete, jak taková čokoláda často chutnala. Tuková pachuť, která se drží na zubech pomalu až do Velikonoc.

Dopřejte sobě či svým blízkým adventní kalendář z kvalitní čokolády – plný vynikajících lahůdek. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších čokoládových kalendářů pro děti i dospělé. Věřte, že si budete přát, aby advent nikdy neskočil.

TOP3 čokoládové adventní kalendáře

Luxusní kalendář pro dospělé

Luxusní adventní kalendář pro dospělé. Plný exkluzivní čokolády, kávy i lihovin.

Nejlepší pro děti

Netradiční kalendář s medvídkem na saních a vynikají čokoládou Lindt.

Netradiční kalendář pro dospělé

Atypický kalendář ve tvaru vánočního stromečku s vynikající čokoládou.

Všechny tipy na čokoládové adventní kalendáře

1) Adventní kalendář Janek 2021

Čokoládový adventní kalendář pro dospělé

Cena od 2 500 Kč na Nutsman.cz

Může být advent lepší než Štědrý den? S kalendářem Janek rozhodně! V tomto velkém balíčku najdete samé vytříbené pochoutky. Kalendář možná trochu mate svým vzhledem, přece jen se jedná o obrovskou krabici, která s klasickým okénkovým kalendářem nemá nic společného. Místo každodenní malé sladkosti na vás čekají 4 balíčky na každou adventní neděli.

V balíčku najdete luxusní kávu z pražírny Coffeespot. Ochutnáte i jejich slavnou vánoční směs. O sladkou tečku ke kávě se postarají čokoládové laskominky Janek. Můžete se těšit nejen na tabulku čokolády, ale také pralinky či čokoládové uhlí. Na závěr si vychutnáte vynikající lihoviny z proslulé palírny Žufánek.

2) Adventní kalendář Lindt pro děti

Adventní kalendář Lindt pro děti

Cena od 897 Kč na Rigalli.cz

Děti čekání na Ježíška opravdu milují. S kalendářem Teddy si advent zamilují ještě víc. Na první pohled zaujme netradičním tvarem a krásným motivem. Zlatý medvídek na saních plných vánočních dárků vykouzlí úsměv na tváři každému dítku.

A co na ně čeká uvnitř? Nic jiného než lahodná čokoláda Lindt. Ta je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a doslova se rozplývá na jazyku. Nedivili bychom se, kdybyste chodili svým ratolestem ujídat.

3) Adventní kalendář stromeček

Čokoládový kalendář pro dospělé

Cena od 512 Kč na Chocolissimo.cz

Adventní kalendář Chocolissimo je vskutku jedinečný. Od všech ostatní jej odlišuje nejen jeho atypický tvar, ale i celkový vzhled. Kalendář svým tvarem připomíná vánoční stromek. Díky stabilnímu provedení jej můžete umístit na stůl či poličku, kde bude sloužit i jako dekorace. Místo tradičních vánočních symbolů, jako jsou hvězdičky či mašle, ho zdobí moderní design v zářivých barvách.

Za okénky s čísly se skrývají malé, ale lahodné čokoládky. Každá z nich je ozdobena roztomilým vánočním motivem, jako je stromeček či Santa Claus. Adventní kalendář Chocolissimo je skvělým dárkem pro mladé. Můžete jím potěšit kamarádku, ale třeba i vašeho pubertálního synka. Svěží design a poctivá čokoláda je prostě výborná kombinace.

4) Elegantní adventní kalendář

Chocolissimo adventní kalendář pro ženy

Cena od 1 346 Kč na Chocolissimo.cz

Hledáte adventní kalendář pro maminku, kamarádku či chcete udělat radost kolegyni? Pak je trefou do černého elegantní kalendář Chocolissimo. Krásný design v ženských barvách a ta nejjemnější čokoláda z něj činí ideální dárek. V luxusní krabičce z afrického dřeva se nachází papírové krabičky, které jsou ozdobeny jednoduchými vánočními motivy.

Luxusní není jen design kalendáře, ale také jeho obsah. Uvnitř krabiček každý den najdete jednu čokoládovou pralinku. Pralinky z belgické čokolády vypadají i chutnají naprosto božsky. Tímto kalendářem rozhodně potěšíte každou ženu.

5) Adventní kalendář Ovocňák

Ovocný kalendář pro děti

Cena od 379 Kč na Nutsman.cz

Dětské adventní kalendáře nemusí být jen čokoládové. Rodičům, kteří dávají přednost zdravějším variantám, můžeme doporučit Ovocňáka. Tento adventní kalendář obsahuje pouze 100% ovoce. Uvnitř každého okýnka najde vaše dítko jeden balíček sladkého sušeného ovoce. Děti si postupně pochutnají na jablíčkách, hruškách, ale i jahodách či černém rybízu.

Přední stranu s okénky zdobí krásná ilustrace s vánočními motivy. Vedle veselého sněhuláka a vánočního stromu se na vaše děti bude usmívat rozverné ovoce. Nechte dítko hádat, které ovoce ho za očíslovaným okýnkem čeká.

6) Adventní kalendář Obsession

Chocolissimo adventní kalendář

Cena od 725 Kč na Chocolissimo.cz

Lepší jméno tento kalendář snad dostat nemohl. Čokoládou z toho krásného adventního kalendáře budete opravdu posedlí. Kdo by taky nebyl? Kalendář vypadá spíše jako luxusní bonboniéra. I proto je to skvělý předvánoční dárek.

Pod každým číslem se skrývá jedna čokoládová pralinka. Každý den si budete moci vychutnat jinou. Nádherně zdobené pralinky vypadají neuvěřitelně lákavě. Všechny jsou ručně vyrobené a obsahují ty nejkvalitnější suroviny.

7) Adventní čokoládový kalendář Santa a sáně

Čokoládový kalendář pro děti

Cena od 242 Kč na Rigalli.cz

Pokud hledáte tradiční obdélníkový kalendář pro vaše dítko, pak vám rádi doporučíme Santa a sáně od Chocoland. Na přední straně se nachází krásná ilustrace Santy, sněhuláka a dvou malých pomocníků. Číslice na okýnkách jsou šikovně umístěny do dekorativních koleček, takže nepůsobí rušivým dojmem. Pak naopak, hezky doplňují velkou ilustraci.

S tímto kalendářem vaše dítko nikdy nezapomene otevřít nové okýnko. Najde v nich totiž vynikající čokoládky ve stylu italských pralinek. Pralinky z mléčné čokolády jsou plněné krémem z lískových oříšků a cereáliemi. Tento kalendář se nám líbí také proto, že obsahuje mnohem větší porci čokolády než ostatní kalendáře.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Michaela
Michaela

Kromě dobré kávy a hudby miluju nakupování. A především nakupování online. Ve světě e-shopů jsem jako doma a vždy vím, kde se co šustne. Proto vám mohu přinášet ty nejlepší tipy na dárky pro vaše blízké.

Podobné články