17 originálních dárků pro muže

Sháníte originální dárek pro vašeho manžela, přítele, nebo tatínka? U mužů jsou často narozeniny a Vánoce na vedlejší koleji a stejně tak přistupují nejen k nakupování, ale hlavně k přijímání darů.

Nejvíce jim udělá radost láhev dobrého alkoholu, nebo klid a to, že se jejich narozeniny prostě neřeší. Pokud i přesto chcete pořídit vašemu muži nějaký dárek, měli byste vsadit na nějaký hodně originální. Tady je 17 nápadů na dárky pro muže, které dozajista ocení.


1.  Domácí posilovna – hrazda do dveří

Sharp Shape Hrazda

Cena od 299 Kč na Alza.cz

Ať už máte doma věčného „začínače“ nebo sportovního nadšence, určitě mu uděláte radost založením domácí posilovny. Nakoupit můžete nejrůznější stroje, činky a další vymoženosti.

Nám se nejvíce líbí tato hrazda do dveří, která nezabere žádné místo navíc, a přesto udělá velkou službu. Přitahovat se můžete kdykoli budete procházet dveřmi. Hrazda je také skvělá na protahování bolavých zad.

Díky vzpírání si můžete zlepšit kondičku oba a uvidíte, že budete mít ze sebe stále větší radost.

Více vybavení do domácí posilovny >>


2.  Vodotěsná sluchátka s MP3 přehrávačem

Vodotěsná sluchátka s MP3 přehrávačem

Cena od 1 460 Kč na Insportline.cz

Smartphone je super věc, ale pokud jdete sportovat a nechcete si ho zrovna přidělávat pásem na paži, může dost překážet. Pro sport i výlety se často hodí něco menšího a praktičtějšího. Bez zbytečných drátů a zavazení v kapse.

Pokud váš partner rád sportuje, např. běhá nebo plave, můžou se mu hodit parádní sluchátka, která jsou nejen vodotěsná, ale hlavně – mají v sobě zabudovaný MP3 přehrávač.

Není tak potřeba žádného dalšího zařízení. Prostě nahrajete hudbu a vyrazíte dát si pořádně do těla!

Více skvělé elektroniky pro sport >>


3.  Pánská taška z pravé kůže

Kožená crossbody taška

Cena od 3 100 Kč na Vivantis.cz

Kabelky nejsou jen pro ženy, ale také pro muže. Tedy ne kabelky, ale pánské tašky. Pokud víte, že by váš partner po nějaké takové toužil, pomozte mu vybrat a kupte mu jednu z těchto krásných, které prodávají na eshopu Vivantis. Nám se nejvíce zamlouvají ty z pravé kůže, které se hodí nejen na běžné nošení, ale i k obleku.

Kvalitní kožená pánská taška značky Lagen je v elegantní hnědé barvě, s kapsami na zip. Je rozdělena na dvě části, takže se do ní vejde vše potřebné. Jedná se o kvalitní ruční výrobu, která se vám jen tak nerozpadne.

Více krásných pánských tašek >>


4.  Luxusní alkohol – brandy Ararat

Luxusní alkohol – brandy Ararat

Cena od 639 Kč na Alkohol.cz

Už v úvodu jsme psali, že každého muže potěšíte lahví kvalitního alkoholu. My jsme si ale říkali, že pokud chceme být opravdu originální, musíme jít do něčeho speciálního. Vsadit na vyšší třídu.

Zkuste tentokrát něco nového a kupte kvalitní láhev brandy. Ararat je již po staletí na špičce a zůstává nejznámější a úspěšnou značkou na celém světě. Jméno této 10leté brandy bylo inspirováno legendou o princezně Tamaře a její lásce k pohlednému mladému muži, který se utopil v rozbouřených vodách Vanského jezera.

Více tipů na kvalitní alkohol >>


5.  Jedinečný plakát pro pány

Jedinečný plakát pro pány

Cena od 619 Kč na Posters.cz

To, že vás váš muž miluje, ještě neznamená, že si nerad pověsí ve svém pánském pokoji nebo v garáži nějaký peprnější plakát, třeba se sexy ženou. Ukažte mu, že nejste žádná žárlivka a překvapte ho jedinečným dárkem, který určitě nečeká.

Vybírat můžete samozřejmě i z jiných motivů, nebo se nechte nafotit a vytvořit plakát s vaším aktem. Hmmm? Že by slovo do pranice?

Více skvělých plakátů >>


6.  Kolečkové brusle nebo jiné sportovní vybavení

Kolečkové brusle nebo jiné sportovní vybavení

Cena od 1 190 Kč na Sportobchod.cz

Že ještě váš partner nemá kolečkové brusle? Bruslení je úplně skvělý sport, který můžete pěstovat jak ve dvou, tak jednotlivě. Na dnešním trhu najdete spousty druhů bruslí na nejrůznější triky a styly bruslení. Z bruslení se tak stává opravdu jedinečná zábava.

Bruslit nemusíte jen na cyklostezkách, ale také večer po nefrekventované silnici, snadno je sbalíte do batohu a vezmete s sebou na dovolenou…

TIP: A pokud váš muž už brusle má, zkuste prošmejdit sportovní obchody a kupte nějaké jiné vybavení. Uvidíte, že mu uděláte velkou radost.

Více božích pánských bruslí a sportovního vybavení >>


7.  Akční střelba

Akční střelba

Cena od 1 899 Kč na Zazitky.cz

A dostáváme se do zážitkových dárků, které jsou pro muže stejně ty nejlepší. Vybírat můžete z velké škály adrenalinových zážitků, přes lety vrtulníkem, tandemový seskok, po potápění nebo jízdu ve Ferrari. Nám se zalíbil tento parádní zážitek – akční střelba.

Akční hrdinové ovládají rozličné zbraně s nenucenou elegancí a váš muž to může zkusit také! Získá možnost zastřílet si z útočné pušky-samopalu AK-47 (Kalašnikov), opakovací brokovnice (tzv. „pumpy“) a dalších ikonických zbraní.

Více tipů na akční zážitky >>


8.  Akrobatický let větroněm

Akrobatický let větroněm

Cena od 3 499 Kč na Zazitky.cz

Když už jsme u toho adrenalinu, máme tady další novinku na českém trhu – let akrobatickým větroněm. Letecká akrobacie je stejně jako let větroněm trochu jiná káva. Spojením akrobacie a větroně vznikl zcela nový druh zážitku.

Dopřejte svému muži zažít bezmotorovou akrobacii ve vzdušných proudech, které byla od počátku věků určena pouze ptákům. Pud sebezáchovy doporučujeme odložit v šatně.

Více vzdušných adrenalinových zážitků >>


9.  Romantický pobyt spojený s wellness nebo turistikou po Česku

Romantický pobyt spojený s wellness nebo turistikou po Česku

Cena od 750 Kč na Klido.cz

Podkrkonoší, Třeboňsko, Jeseníky, Adršpach? Nebo romantika v zapomenutých Orlických horách? Vybírat můžete ze stovky výjimečných pobytů, mezi kterými určitě najdete ten, co vám bude šitý přímo na míru.

Wellness, romantický penzion s polopenzí, půjčení kol, koloběžky, nebo čistá turistika po krásách české přírody, to je parádní dovolená nebo odpočinkový víkend pro dva. Sbalte svému muži batoh a vyrazte společně za zážitky.

Více skvělých pobytů nejen po celém Česku >>


10. Kamera GoPro HERO7 White

GOPRO HERO7 White

Cena od 5 990 Kč na Alza.cz

Pro všechny outdoorové nadšence tady máme parádní věcičku. Pokud chcete svému muži nebo tatínkovi udělat velkou radost, a koupit opravdu kvalitní dárek – třeba ke kulatinám, vsaďte na nejmenší a nejlehčí GoPro kameru vůbec.

Outdoorová kamera s Full HD rozlišením, odolností v extrémních podmínkách a vodotěsná do 10 m, to je prostě pecka. Wi-Fi a Bluetooth pro snadný přenos dat, dálkové ovládání i synchronizace s dalšími zařízeními je samozřejmostí.

Více druhů outdoorových kamer >>


11. Elektrická kytara

elektrická kytara

Cena od 5 190 Kč na Muziker.cz

Tak tento dárek je konečně pořádný nářez! Snad každý muž, co znám, by si přál umět hrát na elektrickou kytaru. Splnit si tento sen není nic těžkého, ale chce to trochu odhodlání. Pustit se do nového koníčku prostě není jen tak. Když svého partnera trochu popostrčíte správným dárkem, uvidíte, že z něj bude za chvíli velký kytarový nadšenec.

TIP: Ke kytaře můžete pořídit první zpěvník oblíbených kytarových písní, trsátko, nebo další doplňky. A pokud je váš muž úplný kytarový začátečník, domluvte mu rovnou pár lekcí s učitelem hudby.

Více skvělých elektrických kytar >>


12. Kurz: Naučte se cvičit s vlastní vahou těla

Kurz: Naučte se cvičit s vlastní vahou těla

Cena od 300 Kč na Naucmese.cz

Chtěli byste s manželem začít společně cvičit, třeba začít běhat, nebo posilovat? Do cvičení ze začátku nemusíte investovat hodně peněz a kupovat drahé permanentky do fitka. Stačí se naučit, jak efektivně a správně cvičit doma – s vlastní vahou těla.

V kurzu se naučíte 30 cviků zaměřených na všechny části těla. Provázet vás bude zkušený trenér, který vás mimo jiné naučí, jak efektivně využívat veškeré věci, co máte běžně doma. Jako bonus dostanete tipy, jak si sestavit vlastní cvičební plán na míru, informace o správné technice a častých chybách při cvičení.

Více skvělých kurzů >>


13. Černý cestovní informativní deník se stíracími mapami

Černý cestovní informativní deník se stíracími mapami

Cena od 699 Kč na Zoot.cz

Teď tady máme skutečnou lahůdku pro náruživé cestovatele a dobrodruhy. V balení Adventure Journal naleznete 8 stíratelných map. Na každé mapě po setření objevíte číslo, podle kterého si můžete v přiloženém sešitu nalézt a přečíst unikátní informace o dané zemi.

Tento deník je skvělý pro poznámky pro všechny, kteří to zapisování zážitků trochu flákají. Nikdy nebude prázdný! Stačí k destinaci připsat třeba datum a jednu větu, a je to!

Více dárků pro cestovatele >>


14. Grilovací pánev a pořádná flákota masa

Grilovací pánev a pořádná flákota masa

Cena od 699 Kč na 4home.cz

Jak potěšit svého muže? Co třeba pořádným steakem? Pokud ještě doma nemáte grilovací pánev a váš muž je hlavně tvor masožravý, měli byste rychle nějakou pořídit. Na grilovací pánvi připravíte v cuku letu to nejšťavnatější masíčko, burgery, grilovanou zeleninu, kukuřici a mnoho dalšího.

A pokud je váš muž gurmánem a kuchařem v jednom, uvidíte, že se na pánev určitě nebude doma prášit.

TIP: Na oslavu rovnou naplánujte pánev použít. Nakupte a naložte maso i zeleninu a připravte první domácí grilovací hody.

Více grilovacích pánví >>


15. Kurz: Naučte se úspěšně obchodovat na burze

Kurz: Naučte se úspěšně obchodovat na burze

Cena od 750 Kč na Naucmese.cz

Chtěl váš partner vždy poodkrýt tajuplnou roušku světa tradingu, tedy aktivního obchodování na finančních trzích? Mluví často o investicích, pasivním příjmu, ale neví, jak na to, a hledá spolehlivé základní informace přímo od někoho, kdo na burze sám úspěšně obchoduje?

V tomto kurzu získá rámcový přehled, aby si mohli ujasnit, zda má pro něj smysl se burzovní problematice věnovat hlouběji. Kurzem provází aktivní trader, se kterým se setkáte přímo u něj v pracovně. Dozvíte se nejen spousty informací, ale vyzkoušíte si i reálný obchod.

Více skvělých kurzů >>


16. Erotické prádlo a domácí striptýz ve vaší režii

Korzet Marcelle Black

Cena od 919 Kč na Astratex.cz

Že už vás to mnohokrát napadlo? A už jste svému muži ten domácí striptýz někdy připravili? 😊

Teď je ten jedinečný čas se odhodlat, pořídit luxusní spodní prádlo dle vašeho (a partnerova) vkusu, a promyslet základní choreografii. Připravte romantický večer při svíčkách, zajistěte případné hlídání dětí, vyzdobte ložnici a osvětlete ji červenými lampiony (nebo přehoďte přes lampy červené látky). A co dál? To už je samozřejmě na vás!

TIP: Při striptýzu můžete partnerovi donést zabalený dárek – balíček s nějakou erotickou pomůckou.

Více luxusního erotického prádla >>


17. Dárkový poukaz na vybavení do přírody

Dárkový poukaz na vybavení do přírody

Cena od 500 Kč na 4camping.cz

Chcete svého muže překvapit a darovat mu vybavení do přírody či kempování, ale nevíte přesně, co by se mu líbilo? Zakoupené zboží přes internet můžete samozřejmě do určitého data vyměnit. Možná mu však uděláte větší radost tímto poukazem, za který si může vybrat přesně to, po čem touží.

Více tipů na vybavení do přírody >>

OKOMENTUJTE

Prosím, napište komentář!
Prosím napište sem své jméno