Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky k výročí

Nejlepší tantrické masáže nejen v Praze – 8 tipů na erotickou masáž

7. 11. 2023 aktualizováno

Sháníte nějaký hodně vzrušující dárek pro partnera k výročí, nebo potřebuje váš vztah trochu opepřit? Tantrická masáž postupně probudí všechny buňky vašeho těla, odplaví stres a rozpustí napětí. Ale hlavně! Dostane vás do víru vášně a nekontrolovatelného vzrušení.

Pocit uvolnění a erotický prožitek z masáže vámi bude prostupovat ještě dlouho poté, co ze salonu odejdete. Budete tak mít dostatek inspirace i na doma. A to už se počítá!

Hravé a pestré erotické masáže se dotýkají těla i duše a otevírají cestu k jedinečným meditativním prožitkům v oblasti erotiky.

Nejlepší erotické masáže

1. Tantrická masáž speciálně pro muže v Praze

Tantrická masáž speciálně pro muže v Praze

Zážitky.cz

Hned na začátek vás nalákáme na opravdu exkluzivní zážitek. Krásné prostředí, tichá hudba, záhadné přítmí a doteky na celém těle. Okuste rouškou tajemství zahalený svět erotické masáže a zažijte lásku, svobodu, přijetí a nekonečně příjemné pocity.

Na co se můžete těšit?

 • Po úvodním rozhovoru, případných otázkách a domluvě o průběhu erotické masáže se můžete v šatně osprchovat a převléknout.
 • Tantrická masáž probíhá v příjemném prostředí a začíná v lehkém přehozu, který vám masér či masérka postupně svlékne. Pokud Vám to bude příjemnější, ponecháte si spodní prádlo.
 • Na úvod se setkáte s malým uvítacím rituálem. Během masáže můžete komunikovat s masérem/masérkou a podle vlastních preferencí ovlivňovat průběh masáže.
 • Při rezervaci termínu si můžete vybrat, zdali chcete masáž absolvovat u masérky či maséra.

TIP: Pokud chcete opravdu intenzivní prožitek, sáhněte po masáži alespoň na 1,5 hodiny. 

2. Erotická masáž speciálně pro ženy v Praze

Tantrická masáž speciálně pro ženy v Praze

Zážitky.cz

Poznejte umění tantra masáže, která spojuje prvky klasické masáže a tantry. Milujete doteky? Při erotické masáži se vám jich dostane nespočet – omývání horkými žínkami, hebké hlazení rukama či šátkem nebo dynamické hnětení. Vše doprovázeno příjemnými tóny a vůněmi.

Tantra pro ženy ctí sexuální přirozenost a chápe ji jako jeden z mnoha aspektů našeho života – silný pramen naší životní radosti a síly. Probudí ve vás sílu ženy, smyslnost a prudkou eleganci.

Na co se můžete těšit?

 • Po úvodním rozhovoru, případných otázkách a domluvě o průběhu masáže se můžete v šatně osprchovat a převléknout.
 • Masáž probíhá v příjemném prostředí a začíná v lehkém přehozu, který vám masér či masérka postupně svlékne. Pokud Vám to bude příjemnější, ponecháte si spodní prádlo.
 • Na úvod se setkáte s malým uvítacím rituálem. Během masáže můžete komunikovat s masérem/masérkou a podle vlastních preferencí ovlivňovat průběh masáže.
 • Při rezervaci termínu si můžete vybrat, zdali chcete tantra masáž absolvovat u masérky či maséra.

3. Párová tantrická masáž v Praze

Párová tantrická masáž v Praze

Zážitky.cz

Není lepšího dárku pro muže než erotická masáž. Samozřejmě můžete svému muži dopřát relaxaci pod vašima rukama – co ale vymyslet něco pestřejšího a netradičního? Erotická tantrická masáž pro dva je ideální dárek pro ty, kteří chtějí svůj vztah trochu okořenit.

Na co se můžete těšit?

 • Po příchodu do salónu se vás ujme vybraná masérka. Po úvodním rozhovoru, případných otázkách a domluvě o průběhu masáže se můžete osprchovat a obléct do lehkého župánku, ve kterém masáž začíná. Pokud Vám to bude příjemnější, ponecháte si spodní prádlo.
 • Na úvod se setkáte s malým uvítacím rituálem pro váš společný vstup do masáže. Poté každý přijímá zvlášť, po zakončení masáže máte možnost nechat masáž doznít v blízkosti toho druhého.
 • Při masáži ležíte blízko sebe a pokud chcete, můžete se např. dotknout a držet za ruku – nechat energii proudit mezi vámi.
 • Během masáže můžete komunikovat s masérem/masérkou a podle vlastních preferencí ovlivňovat průběh masáže.
 • Na přání lze masáž páru domluvit také v oddělených prostorech a sejít se opět po jejím zakončení.

4. Vzrušující erotická masáž i kurz tantra masáže v Praze

Vzrušující tantrická masáž i kurz tantra masáže v Praze

Adrop.cz

Náš další výběr směřuje do masážního salonu v Praze, kde se o vás postarají se vším všudy. Vybírat můžete z masáží speciálně určené mužům, ženám, nebo si můžete objednat erotickou masáž pro páry. V nabídce je také speciální jednodenní kurz tantrické párové masáže, díky kterému váš sexuální život nabyde nebývalých rozměrů.

Jak zde tantrická masáž probíhá?

 • Po přivítání následuje úvodní rozhovor, kde máte prostor vyjádřit svá přání a případné obavy.
 • V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo a pokračuje se vzrušující a smyslnou masáží lingamu/joni (genitálií).
 • Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle. Vzrušení, rozkoš a energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale po celém těle. Orgasmus, stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání. V laskavé posvátné atmosféře úcty k Vám i Vašemu prožívání si můžete tento neobyčejný zážitek bezezbytku vychutnat.
 • Tantrické – sexuální masáže v Praze mají pevný rituální rámec a její součástí není pohlavní styk.

5. Energická tantrická masáž v Praze

Energická tantrická masáž v Praze

Firma na zážitky.cz

Tato masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže. Dotyky v rámci tantrické masáže probouzí vnitřní energii a pomáhají jí stoupat a rozšiřovat se. Tantra masáž je tancem energie a lásky, která přináší nejen bezprostřední účinky na Vaše tělo i psychiku, ale především zážitek, po kterém se budete cítit jako znovuzrozeni.

Na co se můžete těšit?

 • Na začátku zážitku vám bude nejdříve nabídnut šálek čaje nebo sklenice vody. Během této siesty vám masér nebo masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během tantrické masáže i po ní očekávat.
 • Masáž probíhá bez oblečení, masér či masérka budou mít na sobě spodní prádlo a tílko. Pro masáž je připraven vysoce kvalitní bio olej s éterickými oleji, který se roztírá po celém těle.
 • Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci pohovořit s masérem či masérkou, kteří jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy.
 • Pro dámy je připravené malé překvapení.

6. Vzrušující erotická masáž v Liberci pro muže i ženy

Vzrušující tantrická masáž v Liberci pro muže i ženy

Adrop.cz

Tato speciální masáž vychází z tantrických a taoistických technik, bioenergetiky a reflexologie. Dochází při ní k postupnému probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu. Pokud máte problém se uvolnit, tady se nemusíte bát. Hravá a pestrá tantrická masáž se dotýká těla i duše a otevírá cestu k nebývalým prožitkům.

Tato erotická masáž je určena jak mužům, tak ženám či párům. Nebojte, nejedná se o žádné sexuální praktiky. Masáž je neintimní, vše probíhá v daných mezích – tato masáž je tak ideální jako dárek pro vašeho partnera, kterému chcete dopřát trochu toho „zakázaného ovoce“. I tak je prožitek velice intenzivní.

7. Kurz základy tantrické masáže pro páry v Plzni

Kurz základy tantrické masáže pro páry v Plzni

Adrop.cz

Ze zážitku z kurzu v Plzni jsme byli úplně nadšeni! Jedná se o speciální tříhodinový kurz tantra masáže, který je připraven pro všechny zvídavé páry, které mají zájem zažít něco unikátního.

V kurzu erotické masáže v Plzni se seznámíte s použitím předmětů jako je například horký ručník, peříčka, kožešinky a jiné. Dále se naučíte meditovat a správně dýchat. Tento kurz je možno rozšířit o výuku masáže joni a lingamu.

Výuka probíhá individuálně, vždy pro jeden pár.

8. Jedinečná erotická masáž speciálně pro muže

Jedinečná erotická masáž speciálně pro muže

Adrop.cz

Náš poslední tip směřuje ke speciální proceduře s názvem Shakti. I přesto, že se nejedná přímo o tantrickou masáž, zařadili jsme ji do výběru. Proč? Naprosto nás oslnila!

Tato masáž pochází z Indie a je určena výhradně mužům, které si doslova hýčká po všech stránkách. Její obsah je tvořen dle vzoru indické mytologické pohádky o Shivovi (bohyně se stará o svého prince), což napovídá mnohé.

Na co se můžete těšit?

 • Seznamovacího rituál
 • Hlazení přes šátek
 • Nahřívání horkými ručníky
 • Ovívání peříčky a laskání kožešinkami
 • Olejové masáže celého těla teplým afrodiziakálním nebo aroma olejem
 • Masáže lingamu s tajemstvím 25 kouzelných hmatů
 • Závěrečné ukončení a relaxaci
 • Vzrušení, rozkoš a energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale po celém těle.

Co je vlastně tantrická (erotická) masáž?

 

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor článku

Gabriela
Gabriela

Milovnice kávy a dobrého jídla, náruživá cestovatelka a čtenářka dobrých knih. Kromě cestování a poznávání nových kultur si užívám čas strávený s rodinou a těmi nejbližšími, kterým ráda vymýšlím nejrůznější dárky. Nápady pak předávám dál, jak je tomu třeba i na tomto webu. 🙂

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář