Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky pro ženy

21 tipů na nejlepší dárky pro kolegyni i kolegu v práci

25. 11. 2023 aktualizováno

Jak to funguje u vás v práci, dáváte si s kolegy dárky? Každý sám za sebe něco malého, nebo se skládáte a kupujete jeden větší dárek? Padla s výběrem a obstaráním dárku pro vaši kolegyni či kolegu řada opět na vás? Pokud si nevíte rady, co kolegům pořád kupovat, ráda bych vám poradila.

Našla jsem top 21 dárků pro kolegy a kolegyně, které jsem pro vás přehledně rozdělila na 11 nejlepších dárků pro kolegyni a 10 nejlepších dárků pro kolegu. Věřím, že se s nimi trefíte a budete za hvězdu. A pokud to opět nikdo tak úplně neocení, alespoň to tentokrát budete mít téměř bez práce. Pár kliků a hezký dárek pro kolegy bude na světě.

11 nejlepších dárků pro kolegyni

1) Čokoláda pro sladké hříšnice – originální dárek pro kolegyni (nejen) na rozloučenou

Čokoláda pro sladké hříšnice – originální dárek pro kolegyni (nejen) na rozloučenou

Chocolissimo.cz

Ujíždí vaše kolegyně na čokoládě? Tak jí kousek toho sladkého hříchu dopřejte. Narazila jsem na opravdu jedinečný e-shop s „vymazlenými“ čokoládovými produkty. Má bezkonkurenční hodnocení (krásných 100 % se při více než 300 recenzích jen tak nevidí), jejich produkty vyrábí ti nejlepší čokoládoví mistři, a to tradičními metodami a za použití výhradně čerstvých a vysoce kvalitních surovin.

Nejvíce mě zaujal tzv. Chocotelegram, kdy si můžete sami sestavit krátký vzkaz, který e-shop otiskne do čokoládových pralinek. Co písmenko, to jeden malý čokoládový čtvereček. Jedná se podle mě o naprosto originální dárek pro kolegyni, který je šitý přímo na míru. Pokud vás čokoládový telegram neláká a raději byste pro kolegyni zvolili něco jiného, mrkněte např. na luxusní čokoládovou sadu v dřevěném kufříku, na který můžete za menší poplatek nechat vygravírovat hezký vzkaz. Pokud dokonale znáte chutě vaší kolegyně, nechejte vyrobit její vlastní čokoládu, kdy vybíráte nejen druh čokolády, ale také její tvar, posyp, balení…

2) Swarovski šperk – dárek pro kolegyni za odměnu

Swarovski šperk – dárek pro kolegyni za odměnu

Klenoty Aurum.cz

Říkáte si, že se šperk jako dárek pro kolegyni nehodí? A proč ne? Může se jednat o dárek pro kolegyni k odchodu do důchodu, na mateřskou, k pracovnímu výročí, nebo pro oblíbenou kolegyni klidně jen tak. Co když doma šperk nedostane? Šperk totiž ženu potěší vždy, zvlášť když bude osázen krystaly Swarovski Elements. Tyto třpytivé kamínky jsou stále velmi oblíbené.

Prstýnek se podle mě jako dárek pro kolegyni úplně nehodí, ale vybrat můžete i další druhy šperků. Pokud máte kolegyni opravdu rádi, neváhejte. Raději byste se srdíčku vyhnuli? Potom doporučuji úžasné náušnice s motivem labutí. Jedná se rhodiové náušnice s křišťály Swarovski, které jsou jednak elegantní, jednak výrazné. Decentnějším dárkem může být souprava náušnic a přívěsku s perlami.

3) Milá knížečka – levný dárek pro kolegyni do práce

Milá knížečka - dárky pro kolegy

Knihy Dobrovský.cz

Ať už vás k nákupu dárku pro kolegyni vede cokoliv, pravděpodobně se nechystáte darovat nic příliš osobního. A pokud máte v plánu obdarovat více než jednu kolegyni či kolegu, nejspíš hledáte nějakou drobnost za nízkou cenu.

Vaše dilema by mohla vyřešit knížečka nazvaná Nestresuj se. Jedná se o motivační dílo, které si dává za cíl čtenářům připomenout, že by se neměli utápět ve starostech, ale užívat si života. Zkrátka pro kolegyni dobře cílený dárek. Obzvlášť, pokud sdílíte stresující zaměstnání.

4) Dárková krabička na lahve – nejlepší dárek pro kolegyni k narozeninám či svátku

Dárková krabička pro ženu – nejlepší dárek pro kolegyni k svátku

Sablio.cz

Řekla bych, že velkou výhodou dárkových krabiček pro ženy je možnost výběru. Krabička, kterou jsme vybrali, že ovšem určená pro lahve. Postačí vám tedy vybrat nějakou dobrou lahev vína nebo šampaňského, a máte vyřešený dárek. Koupit ale můžete klidně obojí. Do této dárkové krabičky se totiž vejdou hned dvě lahve.

5) Společná fotografie – dárek pro kolegyni na památku

Společná fotografie - dárky pro kolegy

FotoŠkoda.cz

Jaký vztah máte se svou kolegyní? Vídáte se i mimo pracovní prostředí? Nelezete si na nervy? Pak jí možná nebude vadit, když si vaši fotografii vystaví na svém pracovním stole nebo v pracovním koutku. Aby dárek nevyzněl příliš sebestředně, doporučujeme zvolit společnou fotografii. Nemusíte na ní být jen ve dvou, klidně se může zapojit celý pracovní tým.

Fotografii vložte do pěkného rámečku, aby byla připravená na vystavení. Pokud se vám nápad s klasickou fotografií zdá příliš nudný, můžete ji darovat i ve formě fotodárku, např. na hrnečku, ze kterého si každé ráno po příchodu do práce dává kávu. Kreativitě se meze nekladou. Uvidíte, že jí s nějakou vzpomínkou uděláte velkou radost.

6) Květina kolegyni vždy potěší – půvabný dárek pro vaši kolegyni

Květina kolegyni vždy potěší – půvabný dárek pro vaši kolegyni

Fleurop.cz

V žádném článku s tipy na dárky pro ženy nesmí krásná květina chybět. Mnoho žen sice upřednostňuje květiny v květináči, ale pugét krásných řezaných květin jednou za čas potěší každou ženu, to mi věřte. A jako dárek pro kolegyni odcházející do důchodu, nebo na mateřskou se květiny hodí 100 %. Takže když opravdu nevíte, nechce se vám nic řešit, nebo třeba s kolegyní nemáte až takový vztah, abyste jí pořizovali „vymazlený“ dárek, zvolte květiny.

Ale ani v tom posledním případě byste neměli vaši kolegyni odbýt. Originální a neotřelá, to je popis kytice, kterou jsem pro vás vybrala. Jedná se o překvapení šéfkuchaře, teda pardon – floristy. Bude sestavená jen z těch nejčerstvějších květin, vždy s ohledem k sezoně a třeba i vaší poznámce v objednávce. Je kolegyně romantička nebo třeba veselá kopa? Napište to tam, profesionální florista určitě rád přizpůsobí pugét budoucí majitelce.

7) Balíček vín dle vašeho výběru – osvědčený dárek pro kolegyni z práce

Balíček vín dle vašeho výběru – osvědčený dárek pro kolegyni z práce

Simply Wines.cz

Nechci z vaší kolegyňky dělat alkoholika, ale víno jí rozhodně neublíží a navíc – ještě nikdy nikoho neurazilo. Také se říká, „kde vína není, tam lásky není“. Takže pokud máte kolegyni rádi, měli byste jí nějakou tu lahev vína určitě dát. Všimli jste si, že s vínem je stále dobrá nálada? Prostě není co řešit. Jen je potřeba postarat se o to, aby si tu lahvinku vypila s vámi.

Milovnice prosecca jistě ocení balíček Prosecco de Stefani. Vinařství De Steffani patří k nejprestižnějším italským vinařstvím, jejich prosecca sbírají pravidelně různá ocenění. Se sektorovým uzávěrem zdarma nebude muset kolegyně řešit ztrátu ani jedné bublinky. Pokud bublinky nejsou to pravé (to bychom se ale divili), co třeba sada šesti klasických vín z různých francouzských regionů? Vybírat můžete z mnoha dalších balíčků – nejlepší italská bílá vína, výběr šumivých vín z Moravy, bio vína, moravská vína s vyšším zbytkovým cukrem a tak dále, a tak dále. To by bylo, abyste balíček vín pro kolegyni nevybrali. Pokud kolegyně odchází na mateřskou vyberte některé z nealkoholických vín.

8) Stylová kabelka – praktický dárek pro kolegyni v práci

stylová kabelka značky Guess – praktický dárek pro kolegyni z práce

Aboutyou.cz

Od té doby, co byly kabelky vynalezeny, staly se neodmyslitelným doplňkem každé ženy, dámy, slečny. Ženy se dělí na ty, co mají v kabelce organizovaný nepořádek, a na ty, co v ní mají chaotický pořádek. Do které kategorie patří vaše kolegyně? Co si budeme povídat, všechny jsme na tom tak nějak stejně. Ale jedno je jasné – kabelek nikdy není dost. Protože příležitostí je nespočet a barevných i tvarových kombinací ještě více.

Opravdovou stylovkou (zároveň i praktickou) mezi kabelkami jsou ty od Guess. Naleznete je ve spoustě barevných provedeních, v nejrůznějších tvarech. Ukažte vaší kolegyni díky opravdu stylové kabelce, jak si jí vážíte.

9) Skleněná radost z ryze skleněného obchodu – ideální dárek pro kolegyni na rozloučenou

Skleněná radost z ryze skleněného obchodu – ideální dárek pro kolegyni na rozloučenou

Skleněný shop.cz

Sklo je materiál, který nestárne. A pokud ano, tak do krásy. Zatímco dříve jste možná nechápali, proč má babička na stole pořád tu těžkou broušenou vázu, dnes kolem ní chodíte s úctou a obdivem. Je to tak? Na skleněném shopu najdete tolik praktických i designových tipů na dárek pro kolegyni, že vám z toho také půjde hlava kolem. Nejedná se ale jen o skleněné vázy, najdete tady i sklenice, figurky, dózy, lahve, hodiny, konvice a další desítky produktů.

Můžete zde vybrat i skvělý dárek k svatbě pro kolegyni v podobě upomínkových skleniček. Praktická by mohla být sada designových sklenic v různém barevném provedení, aby se už na zahradních party sklenice nepletly, popř. nemusely složitě označovat.

Nechejte vaší kolegyni vytvořit originální a osobní skleněný dárek. E-shop nabízí také pískování skla, kdy vám na vybrané skleněné předměty nechá vyrobit nápis či jednoduchý obrázek – to by mohl být skvělý dárek pro kolegyni k 50. narozeninám.

10) Menší, ale originální dárek pro potěšení – drobný dárek pro kolegyni

Menší, ale originální dárek pro potěšení – drobný dárek pro kolegyni

Albi.cz

Pokud jste si zatím nevybrali žádný z našich tipů, koukněte na Albi.cz. Tady si prostě musíte vybrat. Najdete u nich nejrozmanitější dárky od her až po hrnky, od maličkostí až po větší dary. Najít zde nějaké malé překvapení pro kolegyni nebude žádný problém. Je kolegyně hračička? Má ráda barevné doplňky na cesty nebo do kabelky? Ráda si píše do deníčku? Koukejte a vybírejte.

V dnešní době existuje jen málo žen, které by v kabelce nenosily nákupní tašku, kdyby náhodou musely po cestě z práce nakoupit. Prý „kdyby náhodou“. Cesta z práce každé z nás vede automaticky přes obchod, ne? Tak proč si ten nákup hezky nesladit i s peněženkou a neoprenovým pouzdrem třeba na doklady… Že si kolegyně ráda hraje? To by se jí mohla líbit ilustrovaná společenská hra Klub detektivů.

11) Akční zážitek pro akční kolegyni – ideální vánoční dárek pro kolegyni

Akční zážitek pro akční kolegyni – ideální Vánoční dárek pro kolegyni

Zážitky.cz

Patří vaše kolegyně mezi ty akčnější? Nechejte víno vínem nebo kabelku kabelkou a dopřejte jí pořádný zážitek. V současné době je opravdu pestrý výběr jakýchkoli zážitků od degustačních večeří až po seskok z letadla. Pro tentokrát vynechám klasiky, jakými jsou právě večeře nebo tematické drinky, a vrhnu se na dárek pro nejlepší kolegyni rovnou po hlavě.

Takovým lehčím adrenalinovým odvarem je velmi oblíbený větrný tunel. Ten si může vaše kolegyně vyzkoušet v Praze, cena je od 1 600 Kč. I když se jedná o lehký odvar, adrenalin v žilách jí jistě bude kolovat. Čím dál oblíbenější jsou potom ferratové výstupy, kterých se mohou účastnit i úplní začátečníci. Nemusíte se o svoji kolegyni bát, v ceně takového zážitku je i péče instruktora, se kterým si obdarovaná vybere náročnost trasy. Adrenalinovým a zároveň praktickým zážitkem je jednoznačně Škola smyku. Prožít ji kolegyně může v Hradci Králové, Mostě nebo Vysokém Mýtě. Je to báječný způsob, jak prohloubit své řidičské dovednosti a zároveň získat jistotu při řízení vozu za nepříznivých podmínek. A čím víc proškolených řidičů, tím menší nehodovost. Takže win-win pro všechny strany.

Pokud stále nevíte co, asi nejvděčnějším dárkem je kniha. Můžete vybrat její oblíbený žánr a když se náhodou netrefíte, kniha se jednoduše “pošle dál”. Pokud kolegyně z práce odchází natrvalo, jako dárek na rozloučenou ji dejte knihu s věnováním a podpisy od všech kolegů, takový památníček pro dospělé.

10 nejlepších dárků pro kolegu

1) Dárková kazeta s mandlemi – oříškový dárek pro kolegu

Dárková kazeta s mandlemi – dárky pro kolegy

Darka-shop.cz

Muže potěšíte dobrotami a v případě kolegy to nebude jiné. Jenže co vybrat, když neznáte jeho chutě? Chtělo by to nějakou drobnost, kterou sní každý. Co třeba oříšky? Stačí vědět, zda na ně nemá alergii a pak už hurá vybírat. Pokud se vám do toho nechce, využijte našeho tipu. Tím je tentokrát dárková kazeta s mandlemi. Jde o drobnost za pár korun, která potěší.

Tato dárková kazeta nese název Lahodné mandle, a proto snad netřeba dlouze opisovat, co se skrývá uvnitř. Kvalitní mandle v hořké čokoládě, bílé čokoládě s kokosem a mléčné čokoládě se skořicí. Každá z příchutí je v kazetě v množství 50 g, celkem tedy dostane 150 g chutných mandlí. S balením si nedělejte starosti, přijdou v dárkové krabičce s mašlí.

2) Dárkový balíček s nejsilnější kávou na světě – dárek pro kolegu kafaře

Dárkový balíček s nejsilnější kávou na světě – dárek pro kolegu kafaře

Blackinsomnia.cz

Skvělým dárkem pro kolegu by mohla být káva. Málokdo si totiž dokáže představit start nového dne bez dobré kávy. Vždyť taky většina z nás míří v práci rovnou do kuchyňky, aby si ten pracovní den zpříjemnila hned od začátku. Na Blackinsomnia.cz najdete pár zajímavých dárkových setů s opravdu kvalitní kávou. A pozor, jejich káva není pro slečinky. Jedná se prý o nejsilnější kávu na světě. Kolegovi tak možná bude stačit jedna káva, která ho nakopne na celý den.

Ať už to je to mletá káva a stylový hrnek, nebo třeba o kousek větší sada mleté i zrnkové kávy s hrníčkem. Black Insomnia Coffee (černá nespavost) je pro ty nejnáročnější, jejich 100 % přírodní kávová zrna jsou pražena pomalu a tradičně v bubnové peci. Díky tomu je v nich cítit lískooříškové aroma s dozvuky po hořké čokoládě a karamelu.

3) Encyklopedie pálenek – tak trošku vzdělávací dárek pro kolegu

Encyklopedie pálenek – tak trošku vzdělávací dárek pro kolegu

Lihovárek.cz

Spousta lidí říká, že slivovici nepije, protože je to moc silné a nevím co ještě. Jakmile si ale dají jednoho panáčka, resp. jednu štamprlu nějaké pálenky, zachutná jim a koštují zvesela dál. Proto bych se takové pálenkové encyklopedie rozhodně nebála. Naopak. Vidím to jako opravdu originální a (po vypití) veselý dárek. A pozor, jedná se o limitovanou edici, takže si na ní nepochutná úplně každý. Zajímá vás víc?

Na kolegu čeká 24 luxusních pálenek z 10 druhů ovoce + 1 specialitka. Každý z 12 lihovarů (např. Lihovar Žufánek, Palírna Agnes Zelená Bohdaneč, Lihovar Anton Kaapl, Destilérka Svach, Pálenice Skanzen Modrá, Veselý Grunt, Zámecké sady Chrámce…) dodal do encyklopedie dva různé destiláty. Nejvíce je samozřejmě pravých slivovic, ale nechybí ani rynglovice, meruňkovice, kdoulovice, višňovice a další. Aby byla encyklopedie skutečně vzdělávací a rozsáhlá, obsahuje nejen klasické čiré pálenky, ale také jednoodrůdové speciály i v sudech zrající kusy. Myslíte, že vám dá kolega alespoň kapku ochutnat?

Pokud jste si 100 % jistí, že pálenka není to pravé ořechové, mrkněte třeba na degustační kalendář nejznámější české značky whisky Gold Cock. Ano, je tam 24 okýnek, takže se možná víc hodí na Vánoce než třeba na narozeniny, ale věřím, že po pár degustačních lahvičkách tohle bude vašemu kolegovi úplně, ale úplně jedno. Tato sada by mohla být i vhodným dárkem pro šéfa.

4) Dřevěný motýlek pro kolegu fešáka – ručně vyráběný dárek pro kolegu

Dřevěný motýlek pro kolegu fešáka – ručně vyráběný dárek pro kolegu

Bewooden.cz

Dřevěné módní doplňky jsou v posledních letech opravdu trendy. Nejoblíbenějším kouskem je podle mě dřevěný motýlek. Myslím, že neexistuje nikdo, kdo by muže s dřevěným motýlkem ještě nepotkal. Nosí se především na svatby, ale ani kancelář není výjimkou. Dřevěné motýlky od firmy BeWooden jsou výsledkem precizní ruční práce.

Že se váš kolega nebo šéf rád obléká elegantně? Má rád originální módu či módní doplňky a nevadí mu vybočovat z řady? V tom případě si myslím, že by mohl být kvalitní a hravý motýlek tím pravým dárkem. Na první pohled mě zaujal například kousek nazvaný Immensus, jehož vzor navrhly děti v rámci uměleckých workshopů pořádaných charitativním projektem Arthelps. Jeden z nejjednodušších motýlků – White Wine Bow Tea je např. vyrobený ze dřeva z dubových sudů, ve kterých zrálo bílé víno.

Pokud si troufnete, můžete se pustit do vlastního návrhu. Vyberete si tvar, typ dřeva, látku mašle a gravírování.

5) Zážitková střelba aneb dobrodružství na střelnici – adrenalinový dárek pro kolegu

Zážitková střelba aneb dobrodružství na střelnici – adrenalinový dárek pro kolegu

Dobrodružství na střelnici.cz

I když rozhodně nejsem fanouškem zbraní a střílení, tip na zážitkovou střelbu jsem sem musela vložit. Věřím totiž, že dárek pro kolegu je to opravdu skvělý. Většina chlapů miluje zbraně a tak nějak od přírody je v nich schovaný lovec či voják. Také proto je na výběr opravdu velké množství střeleckých tipů na dárek. Jen v kategorii „Zážitkový střelba“ je jich 32.

Takže kde bychom začali? Možná bychom mohli u základního balíčku, který obsahuje 16 nábojů a vyzkoušet si je můžete v pěti různých zbraních. Trošku jiné zbraně potom obsahuje balíček „V kůži speciálních jednotek“, v němž si kolega užije rovnou 10 typů zbraní s 80 náboji. Pokud byste kolegovi rádi dopřáli něco speciálního, podívejte se na tzv. Nejdobrodružnější balíček. A pozor, na každý z těchto voucherů mohou střílet dva střelci. Vezme kolega vás, nebo spíš někoho z rodiny?

6) Dárková sada pro milovníka piva – dárek vhodný pro kolegu na rozloučenou

Dárková sada pro milovníka piva - dárky pro kolegy

Domací-pivotéka.cz

Dárková bedna, ta slaví úspěch vždy a u každého. Záleží ovšem na jejím obsahu. A v tomto případě si troufáme tvrdit, že je radost téměř zaručena. Čechů, kteří nemají rádi pivo, je totiž minimum. Vybrali jsme dárkovou sadu se šesti pivy, která jsou doprovázena nejrůznějšími pochutinami. Ty totiž podle nás k pivo neodmyslitelně patří.

Kolega ochutná tato piva – Bakalář, Platan, Pražačka, Rebel, Brouczech a Rohozec. Pochutiny jsou celkem tři. V tomto případě padla volba na arašídy, sýrové tyčinky a křenové brambůrky. Každé z piv je v plechu o objemu 0,5 litru.

7) Sportovní a kempingové vybavení – nejlepší dárek pro aktivního kolegu

Sportovní a kempingové vybavení – nejlepší dárek pro aktivního kolegu

4camping.cz

Zaryté dobrodruhy i sportovce určitě potěší nějaká nová výbavička. Ukážete mu tím, že vám není lhostejný, že jste nad trefným a praktickým dárkem opravdu přemýšleli a že byste rádi podpořili jeho koníčky. Pokud vašeho kolegu alespoň trošku znáte a občas si vyslechnete jeho povídání o víkendových akcích, určitě tušíte, která kategorie outdoorového vybavení by se mu mohla hodit.

Na výběr je toho opravdu hodně, outdoorové a kempingové vybavení je rozdělené hned do 18 sekcí. Kterou k výběru dárku pro kolegu vyberete? Budou to vodní sporty, cyklistika, horolezectví, cvičení, zimní sporty  nebo něco dalšího? Jako každému správnému chlapovi by se ještě mohl hodit pořádný multifunkční nůž, užitečná může být i šikovná čelovka, popř. se mrkněte mezi cestovní vychytávky, kde je také spousta zajímavých věciček.

Náš tip

Pokud vás zatím nic v našem výběru neoslovilo máme i další zajímavé tipy na dárky pro muže.

8) Luxusní pánské spodní prádlo – praktický (vtipný) dárek od kolegyň pro šéfa

Luxusní pánské spodní prádlo – praktický (vtipný) dárek od kolegyň pro šéfa

Trenýrkárna.cz

Tak co, milé kolegyňky, troufnete si? Kolega kolegovi asi nebude dávat spodní prádlo, ale dovedu si představit, že parta (promiňte mi to, ale myslím to v tom nejlepším slova smyslu) praštěných kolegyní by se k takovému dárku mohla hecnout. Co vy na to? Jste to právě vy? Super vtipné a milé holky z kanceláře? Potom se toho nebojte. Vždyť spodní prádlo je naprosto praktický dárek pro kolegu, který se vždycky využije. Ale pozor, zadaný kolega by z takového dárku mohl mít doma pěkný problém.

Tipujete vašeho kolegu spíše na boxerky, nebo na volnější trenýrky? Z té první kategorie mě hned zaujal motiv vášnivých rtů, zajímavé jsou i dámy z polaroiodu. Z trenýrek u mě vedou donuty a dortíky, modrý jednorožec s brýlemi nebo pack 5 motivů.

9) Kvalitní sklenice na oblíbený drink – dárek vhodný pro kolegu na rozloučenou

Kvalitní sklenice na šéfův oblíbený drink – dárek vhodný pro kolegu na rozloučenou

Skleněný shop.cz

Je váš kolega známý svojí vášní k určitému typu alkoholu? Rád si vychutnává exotické rumy, stále oblíbenější whisky nebo prostě jen rád „panákuje“? Na webu Skleněného shopu najdete opravdu zajímavé kousky všech možných typů sklenic či skleniček (a samozřejmě nejen ty). Já vám zde vypíchnu, ty které se líbí mně, ale určitě doporučuji projet si celou „panákovou“ sekci.

Rumové sklenice jsou jasné, dokonalé jsou ty na stopce a se zúženým vrchem pro lepší prožitek všech možných druhů rumů. U whisky váhám mezi masivními křišťálovými sklenicemi a jednoduššími sklenicemi ve tvaru tulipánu. U koňakových sklenic se mi líbí jejich jednoduchost. Pálenky si může kolega také vychutnat ze skleničky na stopce, ale muži možná více ocení (ne)obyčejnou „panákovku“.

Ke kulatým narozeninám svého šéfa, nebo při odchodu kolegy do důchodu (jiného zaměstnání), můžete vybrat jeden z luxusních setů pro milovníky Whisky.

10) Sluchátka, aby měl kolega klid – nejlepší dárek pro kolegu k narozeninám i Vánocům

Sluchátka, aby měl kolega i vy klid – nejlepší dárek pro koledu k narozeninám i Vánocům

Alza.cz

Pokud váš kolega není úplně sdílný, popř. pokud nemá pochopení pro vaše důležité hovory o rodině, zahrádce, kámoškách či pivních historkách, vtipným a zároveň velmi praktickým dárkem pro šéfa by mohly být sluchátka. Vzpomenete si na Otíka z filmu Vesničko má středisková? Jak nosil skvěle těsnicí sluchátka a byl dokonale spokojený? Možná by to fungovalo i na vašeho kolegu.

Určitě bych byla pro bezdrátová sluchátka, aby se mu na stole zbytečně neplazil další otravný kabel. No a ideálně teda „Otíkovské“ klapky. Pokud byste chtěli být na kolegu moc hodní, zvolit můžete tyto klapky s mikrofonem. Vybírejte určitě podle ceny (kolik na kolegu máte vybráno a jak moc byl hodný), ale právě i podle toho, jestli to má být spíše recese, nebo opravdu funkční a šikovný dárek.

Další skvělé tipy na dárek pro kolegy a kolegyně:

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.3 (9 hlasů)

Autor článku

Vendula
Vendula

Ahoj, jsem Vendula a jsem závislá… na dárcích. Všude kolem sebe vidím, co by se komu mohlo hodit, a podle toho také vypadá můj účet. Ale dárků nikdy nelituji – podle mě jimi dává člověk najevo, že druhého dobře zná, poslouchá ho a že mu na něm záleží. A co mé další závislosti? Rodina v čele s mým dvouletým chlapečkem, cestování, jídlo a pití, kamarádi a volejbal.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář