Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky pro muže

Dárky pro pejskaře – 15 tipů na dárky pro milovníky psů

30. 11. 2023 aktualizováno

Podobně jako dárky pro milovníky koček, i tipy na dárky pro pejskaře je zapotřebí se zabývat. To proto, aby jeden z těchto táborů snad nežárlil na ten druhý. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo se raději obklopuje psy než lidmi, nemějte mu to za zlé. Bezpochyby pro to má své důvody. Vždyť psi jsou tak věrní, přátelští a zábavní, že se tomu nelze divit.

V tomto článku se můžete inspirovat několika tipy na dárek pro pejskaře. Na příležitosti dárku nezáleží, jde zejména o to, abyste potěšili člověka, jehož hlavní radostí jsou právě jeho psi.

1. Dárkový poukaz na výcvik psa

Dárkový poukaz na výcvik psa - dárky pro pejskaře

Onlinepsíškola.cz

Nejrůznějšími předměty se symbolikou psa si svého oslavence jistě získáte, ale co takhle darovat něco, co bude mít přidanou hodnotu? Praktickým tipem na dárek pro pejskaře je dárkový poukaz na výcvik jeho psího kamaráda. Hodí se nejen pro osoby, které si štěně pořídili nedávno. A nezáleží na tom, o jaké plemeno jde, vychovaná by měla být všechna.

Na výběr je z mnoha a mnoha kurzů. Samozřejmostí je základní poslušnost pro štěňata/dospělé psy, nechybí ale ani kurz zaměřený na tahání na vodítku či problémové chování. Poslední zmíněný je vhodný třeba pro pejsky z útulku. Koupit ale můžete i speciální balíček, ve kterém získají přístup ke všem kurzům. Kurzy jsou standardně online.

Kurzy této psí školy prošlo již více než 20 000 pejskařů. O úspěšnosti kurzů svědčí pozitivní recenze. V ceně těchto kurzů je navíc i podpora ze strany zkušených trenérek.

2. Hry a triky pro psa

Hry a triky pro psa - dárky pro pejskaře

KnihyDobrovský.cz

Jaký pán, takový pes. Je váš oslavenec člověkem hravým, energickým a veselým člověkem? Pak takový s největší pravděpodobností bude i jeho pes. Naším dalším tipem na dárky pro pejskaře potěšíte oba dva. Vybrali jsme totiž knihu plnou her a triků, při kterých se tato nerozlučná dvojka zabaví. Uvidíte, že si ji zamiluje pejsek i jeho páníček.

Jak říká popis knihy, hra se psem nemusí sloužit jen jako pouhá odměna. Uchopíte-li hru ze správného konce, můžete ji využít také k výcviku psa. S tím by vašemu milovníkovi psů mohla tato kniha pomoci. Hned 50 her a triků pomůže upevnit jeho vztah se psem, zlepšit fyzickou kondici psa i zdokonalit jeho poslušnost. Pejsek se bude učit nevědomky.

Pokud pejsek poslušnost už ovládá, navrhujeme knihu Signály a emoce. Ta majiteli psa pomůže vyznat se v psích grimasách, kterými dává najevo právě prožívané pocity.

3. GPS tracker na obojek

GPS tracker na obojek - dárky pro pejskaře

Elektro-obojky.cz

Jaké dárky pro milovníky psů se mohou hodit pejskařům, kteří mají svého čtyřnohého parťáka na zahradě, a ne v domě? Pokud hrozí, že by se pejsek mohl zatoulat, pak je to bezpochyby gps tracker na obojek. Ten, který jsme vybrali my, má navíc funkci monitorování aktivity. Pejsek tak bude stále pod kontrolou. Užitečných funkcí má ale mnohem více. Jaké?

Tento gps tracker nabízí informace o aktuální poloze psa. Aktualizuje se přitom max. každé 3 vteřiny. Nabízí možnost nastavení virtuálního plotu – jakmile pejsek vyznačenou oblast opustí, majitel o tom bude informován. Zařízení je voděodolné a na jedno nabití vydrží až 5 dnů. Ke stažení je také dostupná bezplatná aplikace kompatibilní s OS iOS i Android.

Zajímavostí jsou také zvukové lokátory, které pomáhají se sledováním pohybu loveckých psů. Například Canibeeb PRO je slyšitelný do vzdálenosti až 200 m a je voděodolný.

4. Potřeby pro péči o pejskovu srst

Potřeby pro péči o pejskovu srst - dárky pro pejskaře

SuperZoo.cz

Další tip nesmí mezi dárky pro pejskaře chybět. Ušetříte mu tím investici do nejrůznějších potřeb pro péči o pejskovu srst. Můžete vybírat z hřebenů, kartáčů, šampónů, kondicionérů či strojků a nůžek. V tomto ohledu velmi závisí na plemenu psa, určitě je ale také vhodné vybrat produkt, se kterým už se majitel i jeho pejsek seznámili. Zjistěte si, co pejskovi vyhovuje.

Například šampony a kondicionéry jsou rozdělené podle věku psa (štěně/dospělý pes). V nabídce jsou i masážní koupací kartáče nebo rukavice na čištění srsti. Nechybí ani nejrůznější spreje proti zacuchávání či vyživující spreje. Použití hřebenu či kartáče není nezbytně nutné u každého psa, u některých plemen to ale péči o srst usnadní.

Pokud byste majitelovi pejska chtěli udělat radost ještě nějakou drobností, nabízí se například tabulka na plot. Ta každému kolemjdoucímu ihned prozradí, jaký pejsek dům hlídá.

5. Gump: Jsme dvojka

Gump Jsme dvojka - dárky pro pejskaře

KnihyDobrovský.cz

Beletrii byste mezi tipy na dárky pro milovníky psů asi nečekali. Když se ale týká jejich oblíbeného tématu, tedy psů, proč ji nezařadit? Obzvlášť, když se jedná o tak oblíbený titul, jakým je Gump. Tento krásný a dojemný příběh psí duše se po čtyřech letech dočkal svého pokračování a nyní se opět vydal na pulty knihkupectví – těch kamenných i online.

Druhý díl o Gumpovi navazuje na ten předchozí. Titul pravděpodobně nebude univerzální tip na dárek pro milovníka psů, ne každý ho totiž ocení. To je ale v pořádku. Jen raději knihu pořiďte tomu, o tom víte, že se dokáže vcítit do ne vždy zcela šťastných příběhů a nestydí se si při čtení knihy poplakat. To se totiž při čtení této očekávané knihy může klidně stát.

Toto vydání je speciální v tom, že je jedná o limitovanou edici podepsanou autorem. Pokud ale oslavenci chybí první díl, neváhejte a pořiďte mu ho, ať je jeho sbírka kompletní.

6. Dřevěná brož s plemenem psa

Dřevěná brož s plemenem psa - dárky pro pejskaře

BeWooden.cz

Mezi tipy na dárky pro pejskaře se nám zatoulala i dřevěná brož. Takový dárek by mohl ocenit někdo, kdo už doma pár broží má. Nebo někdo, o kom víte, že je to chybějící kousek k jeho jinak skvělému outfitu. Brože původně patřily zejména na saka či kabáty, dnes už na jejím umístění ale tolik nezáleží. Může si ji dát třeba na rukáv bundy nebo klidně na batoh.

Tato brož je tím pravým pro milovníky psů. Navíc, když mezi nimi můžete najít plemeno, které váš oslavenec vlastní. Často se totiž stává, že jsou milovníci psů věrní jednomu vybranému plemenu. Tyto dřevěné brože se vyrábějí ručně v České republice, a některé z nich jsou dokonce finančním příspěvkem na pomoc pejskům, kteří to potřebují.

Pokud by majitel psa žádné oblíbené plemeno neměl, nebo by nebylo v nabídce, bude řešením dřevěná brož se psí tlapkou. Například právě touto broží pomůžete pejskům v útulcích.

7. Voňavé sáčky na psí exkrementy

Voňavé sáčky na psí exkrementy - dárky pro pejskaře

Alza.cz

Další tip na dárek pro pejskaře je užitečným, ale zároveň také vtipným předmětem. Pokud ho chcete pobavit, neexistuje lepší způsob. Sáčky na psí exkrementy ho zaručeně rozesmějí. Později ale ocení tento chytrý nápad, protože uzná, že se bez nich při procházkách se svým psem zkrátka neobejde. V tomto případě ocení i jejich kvalitní provedení.

Co znamená kvalitní provedení v případě sáčků na psí exkrementy? Odpověď je jednodušší, než byste čekali. Jsou voňavé! Konkrétně ty, které jsme vybrali, voní jako levandule. Jedná se navíc o velice štědré balení, které obsahuje 21 rolí. Každá role pak obsahuje 15 sáčků. Sáčky jsou vyrobené z ekologického materiálu. Jsou pevné a mezi majitelů psů se těší velké oblibě.

Pro úplnost tohoto dárku doporučujeme ještě přikoupit zásobník, do kterého se sáčky vkládají, a majitel je tak bude mít vždy při sobě. Díky suchému zipu lze pouzdro upevnit na vodítko.

8. Autosedačka pro psa

Autosedačka pro psa - dárky pro pejskaře

Všepropejska.cz

Náš další tip na dárky pro pejskaře ušetří majitelům psů investici do psí autosedačky. Že jste nevěděli, že něco takového existuje? Rotvajlera tam asi neposadí, ale v případě menších plemen psů je to bezpečný způsob, jak s nimi cestovat. Autosedačky pro psy jsou vybavené pásy, přičemž obsažen může být i více než jeden. Cestovat tedy mohou i dva menší psi.

Autosedačka, kterou jsme vybrali, je vyrobená z polyesteru v kombinaci s nylonem. Tyto kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost výrobku, potěší ale i snadná údržba. Disponuje popruhem, který se připevňuje ke psímu postroji. Je možné ji nainstalovat na přední i zadní sedadlo. Hodí se pro pejsky do 8 kg, proto si zjistěte, jak velký pes je ten, kterého má váš oslavenec.

Pokud s pejskem často cestuje, je autosedačka užitečný dárek. Vybírat ale můžete například i z běžných bezpečnostních pásů, které jsou pro cestování se psem autem téměř nezbytností.

9. Dřevěné nástěnné hodiny s podobiznou psa

Dřevěné nástěnné hodiny s podobiznou psa - dárky pro pejskaře

Hooray.cz

A máme zde další dárek pro pejskaře, tentokrát v podobě nástěnných hodin. Protože dárky, které připomínají konkrétně naše domácí mazlíčky, udělají mnohdy tu největší radost. Nemusíte vymýšlet nic složitého, inspirací je totiž samotný mazlíček. Pro jeho majitele bude radost si ho připomínat při jakékoliv příležitosti – i když potřebuje jen vědět, kolik je hodin.

Tento praktický a zároveň milý dárek pro milovníka psů je vyrobený z vrstveného bukového dřeva. Hodiny jsou díky použitému strojku tiché. Výroba hodin trvá zhruba dva dny, další dva dny si ale firma bere pro vytvoření samotného návrhu. Je zapotřebí s tím počítat, a hodiny objednat dostatečně dopředu. Mohou být kulaté nebo čtvercové, výběr je na vás.

Na námi vybrané hodiny se používá fotografie konkrétního mazlíčka. Pokud ji nemáte, porozhlédněte se po hodinách, které zdobí obecná fotografie pro dané plemeno psa.

10. Rohožka Kočka a pes

Rohožka Kočka a pes - dárky pro pejskaře

4home.cz

Kočka a pes, to jsou věční nepřátelé. Nebo ne? Možná, že znáte někoho, kdo ve svém srdci nedělá mezi těmito dvěma zvířaty rozdíl. A možná, že pro někoho takového právě vybíráte dárek. Jaký ale vybrat, když je potřeba pro každé z těchto zvířat vybrat jinou dekoraci i jiné typy produktů, které usnadňují péči o ně? Ideálně takový, kde jsou obě zvířata společně.

Najít takové dárky pro pejskaře není nemožné. My jsme třeba objevili rohožku, na které je vyobrazena kočička i pejsek. Srdíčko mezi nimi značí, že rozhodně nejsou nepřátelé. Naopak. Je vyrobena z kokosového vlákna, které je zárukou pro drsný povrch rohožky. Ve své béžové barvě se bude hodit ke každým dveřím. Zákazníci si ji zamilovali pro její design i kvalitu.

Předmětů do domácnosti s tematikou zvířat je mnoho. Co třeba čtyřdílná sada hrnků, která vytvoří podobiznu pejska, pokud se poskládá do sebe? Veselý motiv ho nenechá chladným.

11. Přívěsek ve tvaru tlapičky

Přívěsek ve tvaru tlapičky - dárky pro pejskaře

iOcel.cz

Další z našich tipů na dárky pro pejskaře by se mohl zdát jako prvoplánový, ale určitě nám dáte za pravdu, že se mezi pejskaři bezpochyby najde někdo, kdo ho ocení. Tlapka je oblíbeným symbolem pro tetování, ale i pro přívěsky a nejrůznější šperky a dekorační předměty. Proto se nám nemůžete divit, že jsme ji na seznam také zařadili.

Našli jsme roztomilý přívěsek ve tvaru srdíčka, které je ozdobené tlapkou. Tlapka zdobí obě strany tohoto přívěsku. Ona samotná je osazena deseti zirkony, které přívěsku přidávají na líbivosti. Vyrobený je z chirurgické oceli a jedná se o navlékací typ, který se volně pohybuje po náramku. Díky použitému materiálu je přívěsek hypoalergenní a kvalitní.

Přívěsek se neobejde bez náramku. Ten v tomto případě není jeho součástí, a tak bude nutné ho přikoupit. Vybrali jsme DIY náramek, na které je možné navlékat i další přívěsky.

12. Dekorace na zeď s motivem psa

Dekorace na zeď s motivem psa - dárky pro pejskaře

Všepropejska.cz

Přemýšlíte, jaký dárek vybrat pro pejskaře, který pro svého čtyřnohého miláčka všechno má, šperky nenosí a jeho pes je vychovaný? Všimli jste si při návštěvě jeho domova, že si potrpí na dekorace? Pak je odpověď jasná. Vybrat nějakou pěknou dekoraci s motivem psa. Nějakou decentní, o které jste si jistí, že by si ji oslavenec vybral i sám. Co třeba dřevěnou?

Na výběr je z mnoha typů dekorací, které odkazují na nejrůznější plemena. Proto se nabízí vybrat takovou dekoraci, která odpovídá plemenu, které má i váš oslavenec. Bulteriér, staford, jorkšír nebo kokršpaněl? Není problém. Pejsci budou dělat ozdobu kdekoliv, kde si majitel určí. Jedná se o dřevěné dekorace, které se na zeď lepí pomocí oboustranné pásky.

Vlastní kromě pejska také kočičku? Pak nezapomínejte ani na její přítomnost v domácnosti. I dekorace s motivem kočky jsou totiž k dostání. I ty jsou ze dřeva a lepí se na stěny.

13. Rámeček na otisk tlapky

Rámeček na otisk tlapky - dárky pro pejskaře

Alza.cz

Drobností s motivem tlapky bychom dokázali najít jako tip na dárky pro pejskaře spousty. Žádná z nich ale nepotěší tolik jako otisk tlapičky, která patří přímo jejich domácímu mazlíčkovi. Jak toho ale dosáhnout, když nemáte možnost se zvířátkem strávit čas o samotě? Jednoduše. Pořídit mu sadu, s jejíž pomocí si bude moci vytvořit otisk tlapky majitel psa sám.

Tato sada na otisk tlapky pochází z dílny americké značky Pearhead. Skládá se z rámečku a samotné hmoty na vytvoření otisku. Součástí sady je také váleček na rozválení této hmoty, pravítko a lepicí páska. Snadný a rychlý proces otisknutí tlapky doprovází také zdravotní nezávadnost hmoty. Pokud se vytvoření otisku nepodaří, je možné ho opakovat.

K dekoračnímu předmětu v podobě rámečku s otiskem tlapky pořiďte ještě praktickou drobnost. Hodit by se mohlo například pouzdro na pamlsky, které lze prát v pračce.

14. Kreslení zvířat pravou mozkovou hemisférou

Kreslení zvířat pravou mozkovou hemisférou - dárky pro pejskaře

Kurzyproradost.cz

Tento dárek pro pejskaře je zcela jistě velmi originální a málokoho by napadlo se ubírat tímto směrem. Jak souvisí kreslení pravou hemisférou s dárky pro milovníky psů? Zkrátka tak, že se při něm naučí kreslit zvířata. Právě na to je tento kurz zaměřený. Až tedy nastane chladný zimní večer, možná si rád nakreslí svého věrného přítele, jak spokojeně spinká v pelíšku.

V tomto kurzu se váš umělec dozví, jaké jsou rozdíly mezi kreslením a malováním, jaké pomůcky jsou zapotřebí pro kreslení pastelem, v čem je kreslení zvířat specifické i to nejdůležitější – a sice jak při kreslení zapojit obě hemisféry. Říká se totiž, že levá hemisféra odhalí na obrázku chyby, ale jen ta pravá je dokáže opravit. A to by se měl naučit.

Pokud nevěříte tomu, že by pro něj měl tento kurz být nějak přínosný, zvažte jiný. Co třeba kurz základní poslušnosti psa, který s pejskem využije v každodenním životě?

15. Dárkový poukaz do Super ZOO

Dárkový poukaz do Super ZOO - dárky pro pejskaře

SuperZoo.cz

Tento tip na dárky pro pejskaře je velice univerzální. Pokud si sami netroufáte na to, abyste cokoliv vybírali, ale rádi byste oslavenci ušetřili nějakou investici do jeho psího miláčka, pak se dokonale nabízí využití dárkového poukazu. S jeho pomocí si v e-shopu sám vybere přesně to, co pro pejska potřebuje. Nebo cokoliv jiného, co mu už dlouho chtěl pořídit.

Co se týče potřeb pro psy, v nabídce jsou například krmiva a pamlsky, hračky, potřeby pro cestování se psem či pro jeho výcvik. Nechybí ani antiparazitika pro psy, vodítka, kosmetika pro péči o psí srst a vitamíny. Pokud má pejska na zahradě, naleznete zde i nejrůznější vychytávky právě pro tyto případy. Nakoupit si zde může i pro svá ostatní zvířátka.

Chcete-li být štědří, zvolte dárkový poukaz v hodnotě dvou tisíc korun. To je v tomto případě nejvyšší hodnota poukazu. Na výběr je ale i z nižších částek, přičemž nejnižší je 250 Kč.

16. Jak vybrat dárek pro pejskaře

Pokud se znovu podíváte na naše tipy na dárky pro pejskaře, možná vás napadne, jak jsme k jejich výběru přistupovali. Na výběr takového dárku se můžete podívat z několika úhlů pohledu. Začněme tím praktickým. Je něco, co oslavenec plánuje svému pejskovi už dlouho pořídit, ale z nějakého důvodu se k tomu ještě nedokopal? Pomozte mu s tím vy.

Jestliže si nejste jistí tím, co by se mu pro pejska hodilo, zvolte dárkový poukaz. Tím nikdy nic nezkazíte. Dáte mu možnost vybrat si to, co se jemu samotnému líbí. A to pochopitelně platí o jakékoliv příležitosti a u jakékoliv osoby, nejen u pejskařů. Poukaz je vždy dobrý nápad. Stačí vybrat e-shop, ve kterém často nakupuje, a zvolit hodnotu poukázky.

Těmito dárky pejskaře potěšíte, ale na památku mu z nich pravděpodobně nezůstane nic. Pokud ho dobře znáte a víte, že si potrpí na dekorace nebo dojemné dárky, nebojte se využít fotografie jeho zvířete k tomu, abyste vytvořili nějakou pěknou památku. Dětem, které milují svého čtyřnohého kamaráda, se bezpochyby bude líbit nějaký plyšák nebo přívěsek.

Jak vybrat dárek pro pejskaře - dárky pro pejskaře

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.7 (20 hlasů)

Autor článku

Adéla
Adéla

Miluji život a vychutnávám si ho plnými doušky. Momentálně mě definují tři věci: cestování, poznávání a posouvání vlastních hranic. Obdarovávání mých nejbližších mám spojené s úsměvem na jejich tváři. S úsměvem, který mě pokaždé zahřeje u srdce.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář