Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Dárky pro ženy

Dárek pro švagrovou a švagra – 13 zajímavých tipů

4. 10. 2023 aktualizováno

Ne vždy vybíráme dárky jen pro pokrevní příbuzenstvo. Pokud se váš sourozenec rozhodne jít v životě dál, rodina se rázem rozroste o přiženěné či přivdané členy. Proto může nastat situace, kdy budete vybírat dárek pro švagrovou či dárek pro švagra. Což může být oříšek, pokud vám občas dělá problém i výběr dárku pro bratra nebo sestru.

Níže přinášíme celkem 13 tipů na dárky pro švagrovou a švagra. Jestliže si s nimi nevystačíte, můžete se inspirovat i v našich dalších článcích. Nahlédněte třeba do dárků pro muže či pro ženy obecně.

Dárky pro švagrovou

1. Balíček nefalšované přírodní kosmetiky

Balíček nefalšované přírodní kosmetiky - dárky pro švagrovou a švagra

Notino.cz

Kupovat kosmetiku může být poměrně riskantní. Téměř každá žena je věrná své oblíbené značce, která ji nenutí ke změně. Proto, pokud si pohráváte s myšlenkou vytvořit nějaký kosmetický balíček, musíte vědět, kterou značku upřednostňuje. Nebo můžete trochu zariskovat a dopřát jí kvalitní přírodní kosmetiku od značky Organic Shop v čele s peelingem.

Peeling zajišťuje regeneraci pokožky a obsahuje pomerančový olej. Kromě něj můžete do balíčku vložit také pěnu do koupele s opojnou vůní čokolády. Nesáhne po ničem jiném než po značce L’Occitane? Zkuste krém na ruce nebo sprchový olej s mandlovým olejem.

2. Pro velké milovnice tekutých hroznů

Pro velké milovnice tekutých hroznů - dárky pro švagrovou a švagra

Zážitky.cz

Zážitek nesmí chybět ani mezi dárky pro švagrovou. Tentokrát se jedná o degustaci světových vín. V průběhu ochutnávek zabrousí s víny například do Rakouska, Španělska, Chile nebo Izraele. V nabídce se objevují také chřestová či růžová vína. Zážitek lze spojit se strávením příjemného večera v našem hlavním městě. Celá degustace trvá zhruba 1,5 hodiny.

Za uvedenou časovou dobu získá vaše švagrová možnost ochutnat 10 vzorků světových vín. Třešničkou na dortu je fakt, že díky účasti na degustaci dostane slevu nejen na degustovaná vína. Nebo by snad místo vín uvítala raději degustaci výborné japonské kuchyně?

3. Užitečná dekorace na zahradu

Užitečná dekorace na zahradu - dárky pro švagrovou a švagra

4home.cz

Je zálibou vaší švagrové zahrada? Pokud ano, můžete ji potěšit kovovou dekorací ve tvaru ptačí klece. Souvislost s ptáčky není náhodná – dekorace totiž může posloužit i jako krmítko. Plní tak i praktickou funkci. Dekoraci může zavěsit na místo na zahradě, které se jí bude zdát nejlepší. Pak už jen stačí doplnit krmivem pro ptáčky a ti si ho ve správný čas najdou.

Kovová dekorace je v bílé barvě. A jak už všichni víme, bílá barva se jednoduše kombinuje. V zahradě proto nebude působit jako pěst na oko. Ke krmítku se úžasně hodí i tato kovová lucerna v podobném stylu. Tu si může zavěsit například na terasu.

4. Váza z křišťálového skla

Dárek pro švagrovou – Váza z křišťálového skla

Skleněný shop.cz

Řešili jste dárky pro švagrovou doteď jen kyticí? Tou pochopitelně nic nezkazíte. I bez vás jich ale pravděpodobně dostane dost. Jako dárek pro švagrovou k narozeninám proto navrhujeme skleněnou vázu v krásném designu. Jedná se o český výrobek pocházející z dílny firmy Aurum Crystal. Z křišťálového skla tvoří již více než 20 let.

V nabídce jsou ale pochopitelně i další skleněné vázy. Například tato váza ze sklárny Crystalite Bohemia již svým vzhledem připomíná listy květiny. Dostanete ji navíc v dárkové krabičce, takže si s balením křehkého dárku nemusíte lámat hlavu.

5. Aby byl její šatník kompletní

Aby byl její šatník kompletní - dárky pro švagrovou a švagra

Aboutyou.cz

Troufnete si zakoupit kousek oblečení? Není to zase taková věda, pokud už trochu znáte její styl. Navrhujeme například tento černý šátek z lehoučké látky od značky Desigual. Sice ji s jejím mužem nechcete rozkmotřit, ale i ona má právo si připadat krásná. Proto se nebojte ani motivu, kterým jsou provokativní pusinky a náznak leopardího vzoru.

V kombinaci s červenými topy vypadá tento šátek naprosto fantasticky. V zimním období vybírejte spíše z teplejších šál než ze šátků. Zvolit je můžete jako dárek pro švagrovou k Vánocům. Už od pohledu nabízí teplíčko například tahle šála s třásněmi.

6. V hlavní roli dýně a kurkuma

V hlavní roli dýně a kurkuma - dárky pro švagrovou a švagra

Alkohol.cz

Nebojte, nemusíte kupovat celou dýni. Pro potřeby našeho dárečku bohatě postačí tento čaj. Největší podíl na chuti vytváří právě dýně v kombinaci s kurkumou. Ačkoliv to zní velmi podzimně, čajem můžete potěšit kdykoliv. A aby těmto dvěma ingrediencím nebylo smutno, doplňuje je mimo jiné také skořice, hřebíček, jablíčko či mrkev.

Čaje pocházejí od společnosti Oxalis, která si kvalitu svých produktů pečlivě hlídá. Máte tak jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. A nemusíte nutně sáhnout konkrétně po tomto čaji. Lákavě zní také exotická varianta čaje Bora Bora. Opravdu zajímavý tip na dárek pro švagrovou.

7. Podpořte její rozvoj

Podpořte její rozvoj - dárky pro švagrovou a švagra

Grada.cz

Zatímco někdo čte rád, někdo jiný tomu nikdy nepřišel na chuť. Patří vaše švagrová spíše do první skupinky? Výborně! Pak zkoukněte její knihovničku odshora dolů a zjistěte, jaké tituly jí chybí. Možná vám práci nevědomky usnadňuje tím, že má knihy srovnané po žánrech. Nechybí v sekci „osobní rozvoj“ kniha nazvaná Slovní sebeobrana a asertivita pro ženy?

Kniha si klade za cíl připravit ženu na takové situace, které si žádají trochu kuráže a pohotovosti. Pokud byste vybírali raději z novějších titulů, mrkněte na Toulky Evropou. Třeba vás to motivuje k naplánování první společné cesty do zahraničí.

Dárky pro švagra

8. Pivní potěšení

Pivní potěšení - dárky pro švagrovou a švagra

Adrop.cz

Námi vybraný dárek pro švagra se nese v duchu degustace piva. Nejedná se však o klasickou návštěvu krčmy, jak byste mohli čekat. Vysíláte ho na jednu z lodí, které kotví na Vltavě. Během návštěvy bude mít možnost si loď s pivovarem prohlédnout. Hlavní činností ale bude právě ochutnávka pivních speciálů, kterých bude celkem pět.

Na této pivní lodi se čepují ležáky. Patří k nim například Legie, Monarchie či Republika. Máte to blíž do Plzně než do Prahy? Pak mu umožněte prohlídku Plzeňského Prazdroje. I v tomto pivovaru dojde na oblíbenou ochutnávku.

9. Domácí lékař pro švagra

Domácí lékař pro švagra - dárky pro švagrovou a švagra

Knihy Dobrovský.cz

Kniha je dárek, který můžete darovat švagrové i švagrovi. Proto se v našich tipech objevuje ještě jednou. Tentokrát jako doporučení na dárek pro švagra. Jestliže ho neznáte úplně perfektně, tak to chce něco obecnějšího, co ocení každý člověk.

Z tohoto důvodu navrhujeme například Domácího lékaře, kterého bychom měli mít doma všichni. Jedná se o obrazového průvodce, který každému rád poradí s problémy, které ho trápí. Problém pojmenuje a čtenář tak ví, jakým směrem by se měla jeho léčba ubírat.

10. Pokladnička s číselným zámkem

Pokladnička - dárky pro švagrovou a švagra

Alza.cz

Jestliže hledáte praktický dárek pro švagra k narozeninám, už nemusíte. Našli jsme ho pro vás! Asi si říkáte, k čemu by mu mohla být dobrá pokladnička. Za prvé, můžete mu do ní uložit penízky vybrané od celého příbuzenstva. Za druhé, pokud vede například autodílnu, využije ji pro schovávání peněz nebo třeba klíčků.

Z dárku mu můžete s trochou kreativity udělat bojový úkol. Nechte ho hádat číselný kód, se kterým se do kasičky dostane. Ačkoliv na tom možná tolik nezáleží, kromě bílé můžete zvolit také modrou kasičku. I ta má zámek s číselným kódem.

11. Chladící taška na potraviny

Chladící taška na potraviny - dárky pro švagrovou a švagra

4camping.cz

Přinášíme i tip na dárek pro švagra, který často vyráží na dobrodružství. Pokud cestuje autem, zjistěte, zda mu ve výbavě nechybí chladící taška. Pokud ano, mrkněte na Cool bag M od Easy Camp. Ta má objem 15 l a potraviny udrží v chladu až po dostatečnou dobu 7 hodin. Značka Easy Camp se vyznačuje rozumnými cenami a u této tašky tomu není jinak.

Tašku však může využívat společně se svou ženou a dětmi během letních výletů. Podobných kvalit dosahuje také taška Outwell Cormorant. Udrží chlad po 8 hodin, objem dosahuje 14 l a navíc se pohybuje v podobné cenové kategorii.

12. Slivovice? Ne. Kdoulovice!

Kdoulovice - dárky pro švagra

Lihovárek.cz

Znáte kdoule? Ovoce sice trochu nevzhledné, ale zato velmi chutné a jeho vůni také poznáte už z dálky. Má jemně nakyslou chuť a jeho vnitřek připomíná jablíčko. Ale nekousejte do nich, nepochutnáte si. Kdoule potřebují trochu lásky, kterou jim dáte třeba povařením nebo pečením. Další možností je výroba výborné pálenky z kdoulí.

Kdoule jsou poměrně vzácné, a proto, pokud švagrovi dáte kdoulovici, věnujete mu něco výjimečného. Pokud je to pro vás málo exotické a rádi byste něco ještě speciálnějšího, pak by vás a vašeho švagra mohla oslovit pálenka z granátového jablka.

13. Bambusový podtácek

Bambusový podtácek - dárky pro švagra a švagrovou

Hooray.cz

Neradi bychom sem dávali převážně jen dárky s alkoholovou tematikou, ale toto si zkrátka nemůžete nechat ujít. I když, proč se cítit špatně – zkombinovat se dá i s nealkem. Jedná se totiž o podtácky vyrobené z bambusového dřeva. Možná to není zrovna typický nápad na dárek, ale už jen kvůli použitému materiálu nejsou tyto podtácky úplně obyčejné.

A na jedinečnosti jim přidává ještě možnost vypálení textu nebo obrázku podle vašeho určení. Pokud tak chcete, aby patřily jen a pouze švagrovi, napište na ně jeho jméno nebo typickou hlášku. Otextovat však můžete nechat třeba i kladívko.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (21 hlasů)

Autor článku

Adéla
Adéla

Miluji život a vychutnávám si ho plnými doušky. Momentálně mě definují tři věci: cestování, poznávání a posouvání vlastních hranic. Obdarovávání mých nejbližších mám spojené s úsměvem na jejich tváři. S úsměvem, který mě pokaždé zahřeje u srdce.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář