DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků DobráVíla.cz - vaše průvodkyně světem dárků
Menu

Valentýnské dárky pro zamilované – 20 tipů na dárek z lásky k Valentýnu

Datum 6.2.2021 Vendula Vendula

Letošní rok je se svým magickým datem jako stvořený pro velká gesta a velké události. Nejoblíbenějším měsícem bude samozřejmě druhý měsíc roku 2022. Tolik svateb, jako jich bude letos v únoru, bylo v tomto zimním měsíci naposledy před 20 lety. Únor ale patří všem zamilovaným, nejen svatebčanům.

Valentýn 2022 by si zasloužil nějaký originální, romantický a nezapomenutelný dárek z lásky. Co říkáte? Přinášíme vám 20 tipů na valentýnské dárky. Věříme, že si z nich vyberete a zažijete tak krásný romantický, vášnivý i opojný večer.

1) Vyjížďka na koni ve dvou

Vyjížďka na koni ve dvou

Cena od 2 399 Kč na Zazitky.cz

Pokud vaše drahá polovička miluje zvířata i přírodu, pokud je nadšená z jakéhokoliv výletu či překvapení, které pro ni vymyslíte, je tento tip přesně pro vás. Tedy pro vás dva.

Jen si to představte – dva zamilovaní, dva krásní koně, jedna nekonečná příroda… Jo a nemusíte se bát, bude u toho i jeden instruktor. Vybrat můžete dvouhodinovou, nebo čtyřhodinovou projížďku. Před ní na vás čeká prohlídka stájí, seznámení s koňmi a základní instruktáž.

Tip: Zvolíte-li hned třeba únorový termín, může se stát, že si užijete romantickou procházku zasněženou krajinou. Zvolíte pozdější termín v některém z jarních, či letních měsíců? To si po projížďce budete moct dopřát piknik v trávě. Obě varianty zní dokonale.

2) Vonné svíčky s překvapením

Vonné svíčky s překvapením

Cena od 239 Kč na Vivantis.cz

Klasika, která nikdy neomrzí. Svíčky můžete darovat jednoduše, např. v balíčku a schovat si je na potom. Máme ale lepší nápad. Co je darovat už zapálené?

Nic (teda kromě štěňátek a spících dětí) nerozněžní ženu víc než překvapení v podobě spousty zapálených svíček. Ať už jimi vyznačíte cestičku od dveří k vám (nejlépe s velkou kyticí v ruce), „zasypete“ jimi stůl s vámi uvařenou večeří nebo třeba ozdobíte kolem dokola vanu plnou voňavé pěny. Nepraktičtější jsou určitě svíčky ve skle, nemusíte se bát, že spadnou, nebo vytečou, kam nemají.

Tip: Vůni zvolte podle toho, co má vaše partnerka ráda, ale také s ohledem na Valentýna. Určitě to nebude žádná citrusová a svěží vůně. Za nás je ideální orient, vanilka, čokoláda, ale klidně i nějaké oblíbené ovoce.

3) Odvážné spodní prádlo

Odvážné spodní prádlo

Cena od 169 Kč na Astratex.cz

Na Valentýna se můžete trošku odvázat. To, co se úplně nehodí na narozeniny nebo Vánoce, se na svátek zamilovaných hodit bude. Mrkněte na nabídku svůdného spodního prádla. Je to dárek z lásky pro přítelkyni či ženu, ale také pro vás. Naprostá klasika mezi

Vybírat můžete od roztomilých nočních košilek přes sexy korzety a body až po „málo zakrývající“ podprsenky a kalhotky. Když ke svému odvážnému valentýnskému dárku přidáte trošku (klidně i více) romantické atmosféry, úspěch máte zaručen. Pokud patříte k těm odvážnějším a nestydíte se, vyzkoušejte nějakou erotickou hračku.

4) Erotická hra pro zpestření večera i vztahu

ALBI Nespoutané laškování

Cena od 80 Kč na Knihydobrovsky.cz

Další tip patří mezi TOP valentýnské dárky pro zamilované. Desková hra, karty, stírací losy, stavebnice, pexeso, kostky… To všechno máte na výběr, pokud přemýšlíte o nějaké erotické hře pro dva.

Jak už jsme psali v předchozím valentýnském tipu, svátek zamilovaných přeje odvážným. Určitě si ale před koupí přečtěte i popis hry – abyste nekupovali „zajíce v pytli“ a byli alespoň trošku připraveni. Určitě vám napoví také název. Jste připraveni na lechtivé hrátky, nebo se rovnou vrhnete třeba do prostředí kamasutry?

5) Degustace šampaňského (nejen) pro zamilované

Degustace šampaňského (nejen) pro zamilované

Cena od 1 399 Kč na Zazitky.cz

Degustačních menu existuje nepřeberné množství, určitě jste už nějaké i ochutnali. Troufáme si tvrdit, že tento náš tip, resp. tato degustace je naprosto jedinečná. Degustace šampaňského. To zní jako sen, co myslíte?

A když píšeme o šampaňském, máme na mysli to pravé, z francouzských vinic, přesněji z vinic z oblasti Champagne. Celkem za dvě hodiny ochutnáte 5 šumivých vzorků, k tomu si dáte vybrané delikatesy, dozvíte se důležité a zajímavé informace.

Náš tipNáš tip

Nechceme vás navádět k alkoholismu, ale kupte si domů další lahev, nebo i lahve šampaňského a dopřejte si soukromý degustační večírek. Jak tohle dopadne, to je asi jasné. Krásný Valentýn.

6) Fotoalbum s vašimi zamilovanými fotkami

Dárek k valentýnu

Cena od 39 Kč na Knihydobrovsky.cz

Kdy jste je naposledy nechali vyvolat? A není to škoda? Tištěné fotografie přece mají své kouzlo. A vaše láska si to určitě také bude myslet. Zvlášť, pokud je „zabalíte“ do krásného zamilovaného fotoalba.

Můžete do něj vložit fotky z období celého vašeho vztahu, za poslední rok, nebo klidně jen ty zamilované, popř. bláznivé. I na Valentýna se spolu můžete smát. Fotoalbum lze vybrat podle velikosti fotek, jejich počtu a samozřejmě podle motivu na přední straně. Obrázky se srdíčky jako dárek na Valentýna samozřejmě vedou.

Tip: Do fotoalba můžete kromě fotek vložit i romantický vzkaz, nebo třeba nějaký voucher, lístky do kina… Fantazii se meze nekladou.

7) Spacák pro dva zamilované

Valentýnský dárek - spacák pro dva

Cena od 1 199 Kč na 4camping.cz

Dali jste si s vaším miláčkem novoroční předsevzetí, že budete více cestovat? A věděli jste, že existuje něco jako „dvojspacák“? Za nás dokonalý dárek k Valentýnu pro všechny zamilované cestovatele.

V případě potřeby můžete spacák pro dva rozepnout a použít buď jako jednu velkou teplou deku, nebo i dvě samostatné deky. Ale proč byste chtěli spát zvlášť, když se můžete tulit?

8) Zájezd plný lásky a poznání

Dárek zájezd

Od 1 000 Kč na Travelportal.cz

Poznávacích zájezdů existují desítky, možná až stovky. Pokud nemáte odvahu vydat se někam sami, nejste velcí cestovatelé, ideální variantou je mrknout na již předpřipravené výlety či dovolené. Tady máte jistotu, že se vždy dostanete na ubytování nebo domů, a hlavně, že váš výlet bude efektivní a vy za pár dní poznáte tolik zajímavého.

Vybírat můžete od nejlevnějších sousedních států až po ty nejexotičtější, od jednodenních „poznávaček“ až klidně po měsíční. Vše záleží na vašich finančních i časových možnostech, také na vašich zálibách a snech. Pokud vaše Valentýnka či Valentýn miluje procházky přírodou, poznávací zájezd do nějakého velkoměsta ji asi neuchvátí.

Tip: Darovat samozřejmě můžete pouze voucher nebo hezky zabalené peníze. A zájezd potom můžete vybrat spolu. 

9) Instantní fotoaparát pro zachycení zamilovaných okamžiků

Instantní fotoaparát

Cena od 1 799 Kč na Alza.cz

Instantní fotoaparáty jsou znovu na výsluní. Jestli vaše drahá polovička ráda fotí, mohl by se jí fotoaparát, který po vyfocení rovnou fotku vytiskne, určitě líbit.

Skvělou zprávou je, že některé foťáky umí ukládat pořízené fotky i na paměťovou kartu. Vybírat můžete podle značky, dovedností, ale také podle barvy. Instantní fotoaparáty se vyznačují širokou škálou barev a velmi zajímavým a originálním designem.

10) Koloběžka a s ní další společná aktivita

Dárek k valentýnu koloběžka

Cena od 1 900  Kč na Insportline.cz

Trápí vás, že spolu nemáte žádnou společnou sportovní aktivitu? Jeden chodí do posilovny, druhý na jógu, o víkendech se zmůžete maximálně na procházku ve dvou? A nelákalo by vás společně kousek popojet?

Koloběžky se dělí do několika kategorií – městské, na delší trasy, freestylové, elektrické. Výběr dále závisí i na vzhledu a samozřejmě i na vašich finančních možnostech. Tento valentýnský dárek nepatří k nejlevnějším, ale pokud víte, že vás společná jízda bude bavit, jděte do toho. Společné zážitky, sportování, čerstvý vzduch… To bude paráda.

11) Víno s vlastní etiketou

Lahvinka s vlastní etiketou

Cena od 196 Kč na Alkohol.cz

Tenhle tip na dárek z lásky je univerzální a skvělý pro všechny možné příležitosti – Valentýn, výročí, svatba, promoce, kulatiny… K Valentýnu se na etiketu bude hodit nějaká zamilovaná fotka a k tomu milý vzkaz.

Vlastní etiketu můžete pořídit k bílému, červenému i růžovému vínu, klidně ale můžete sáhnout po něčem tvrdším. Na výběr je třeba několik druhů whisky. Celkem si můžete vybrat z více než 20 lahví. Tento tip na valentýnský dárek je skutečný originál. Nikdo na světě nebude mít stejnou lahev jako vaše láska. Věříme, že vás za to náležitě ocení.

12) Pojmenujte podle vaší lásky hvězdu

Dárek na valentýna

Cena od 498 Kč na Suprovedarky.cz

Kýč jak bič, ale bude fungovat – to nám věřte. Zkuste si to představit: po večeři se jdete projít, ruku v ruce, opojení nějakým vínečkem k večeři, vy se jí podíváte do očí a řeknete něco jako: „Tvoje oči jsou krásné jako zářící hvězdy. Proto jsem po tobě jednu pojmenoval.“ Součástí dárku jsou i přesné souřadnice, takže vaši hvězdu můžete spolu rovnou najít.

Myslete na to, že pokud chcete hvězdu pojmenovat a hlavně registrovat dopředu, je na to potřeba minimálně 20 dní. Přesně do této doby vám přijde certifikát, že vaše hvězda byla publikovaná v The British Library. Nemusíte se bát, v krabičce dostanete podrobné instrukce.

13) Zamilované hrníčky pro zamilované lidičky

Zamilované hrníčky

Cena od 296 Kč na Suprovedarky.cz

Hrnků a hrníčků není nikdy dost. Všimli jste si, že i vaše oblíbená káva chutná jinak, když vám ji vaše drahá polovička udělá do jiného hrníčku, než jste zvyklí? Z hrníčku, který pořídíte jako dárek k Valentýnu, rozhodně chutnat bude.

Na výběr máte sadu dvou zamilovaných hrníčků, magický hrníček, který po nalití horké vody odhalí svůj zamilovaný motiv, jednoduchý hrníček se srdíčky a plyšákem uvnitř, nebo třeba i velký popisovací hrnek, na který můžete každé ráno své lásce napsat milý vzkaz. Tak který vyberete?

Tip: Do hrníčku můžete vložit voňavý sypaný čaj, oblíbenou kávu, nebo třeba i vzkaz či vstupenky do kina.

14) Kniha pro ženu od opravdového muže

Tip na valentýnský dárek - kniha

Cena od 99 Kč na KnihyDobrovský.cz

Knihou, která je určená přímo pro ženy, dáte své milé jasně najevo, že víte o její citlivé duši. Samozřejmě se nejčastěji jedná o zamilované knihy, někdy s kapkou humoru, jindy s lehkým nádechem erotiky.

Jak takovou knihu vybrat? Pokud se vám nechce číst desítka popisů, vybírejte podle obálky a názvu. Ten vám může hodně napovědět a vaší drahé může i hodně říct. Může to být váš vzkaz pro ni. No, a abyste se nemuseli bát, že bude obdarovaná utíkat k romantice v knížce, vytvořte jí alespoň na Valentýna nějakou tu láskyplnou atmosféru. Budete za frajera.

Více tipů na skvělou knihu nejen k Valentýnu.

15) Degustace piva

Degustace piva

Cena od 329 Kč na Adrop.cz

Cože? Degustace piva na Valentýna? Přesně. Došlo vám, že pak budete za hvězdu a váš milý vás bude nosit na rukou? Zvlášť pokud pivo chutná i vám, je tenhle tip na dárek k Valentýnu naprosto skvělý a hlavně originální.

Zvolit můžete variantu jídla a piva, degustaci spojenou s prohlídkou pivovaru a pro odvážnější třeba pivní procházku plnou úkolů. Ať už zvolíte cokoliv, váš milý bude od letošního roku fanouškem Valentýna. Gratulujeme.

16) Šperk se hodí vždy

Dárek na valentýna šperk

Cena od 199 Kč na Aboutyou.cz

Mezi (nejen) valentýnské dárky pro zamilované patří samozřejmě i šperk, který vždy potěší. Ženu i muže. Na výběr je tolik druhů, vše záleží na vašem vkusu a samozřejmě na tom, co vaše láska nosí. Jestli má všechny doplňky zlaté, kupte zlato. Jestli nemá dírky v uších, náušnice rozhodně nekupujte.

Jako dárek k Valentýnu se samozřejmě hodí cokoliv s přívěskem ve tvaru srdíčka, ale není to nutnost. Kromě srdíček se hodí i andílci, symbol nekonečna, šípu… Variant a motivů je nepřeberné množství. Pozor na příliš zamilované kousky by si měly dávat zejména slečny. Málokterý muž bude nosit řetízek se srdíčkem a vaší iniciálou.

Tip: Menší upozornění pro muže. Žena se jednou dostane do stádia, kdy ji ledajaký prstýnek úplně nepotěší. Pokud se ji na Valentýna 2021 nechystáte požádat o ruku, malou krabičku s obyčejným prstýnkem raději vyměňte za podlouhlou krabičku s náramkem. Předejdete tak „prstýnkovému“ zklamání. A pokud Valentýna chcete k žádosti o ruku využít, zjistěte si velikost prstenu předem.

17) Dekorační polštářek

Dekorační polštářek

Cena od 79 Kč na 4home.cz

Maličkost, která potěší a občas určitě i zahřeje. U srdce. Když se k polštářku vaše láska přitulí, vzpomene si okamžitě na vás. To zní jako ten pravý valentýnský dárek, co myslíte?

Valentýnské polštáře jsou samozřejmě plné zamilovaných motivů. Buď si můžete zvolit přímo polštář ve tvaru srdce, se srdíčkovým potiskem, nebo i se „zaláskovaným“ nápisem. Klidně můžete koupit i dva stejné polštáře – jeden pro vašeho miláčka, druhý pro vás. Aby bylo jasno, že k sobě patříte.

18) Balíček pro ty nejintimnější chvíle

Erotický valentýnský dárek

Cena od 29 Kč na Lékárna.cz

Jestli vás při přečtení názvu tohoto tipu na dárek napadly kondomy, jste velmi blízko. Myslete ale na to, že Valentýn je o romantice a hezkých gestech.

Váš valentýnský balíček by tak mohl obsahovat nejen ony kondomy (klidně barevné, voňavé, s nerůznějšími tloušťkami a vzorky), ale také nějakou masážní pomůcku na celé tělo, voňavý masážní a lubrikační gel, klidně i pěnu do koupele nebo vonné svíčky. A to všechno lze najít v e-lékárně. Překvápko, co? Nemusíte se tak bát, že vaše sousedka uvidí balíček s názvem „sexshop“.

19) Kuchyňská zástěra pro vášnivé kuchaře

Sexy dárek Valentýn

Cena od 199 Kč na Suprovedarky.cz

Pokud rádi vaříte a už máte vymyšlené nějaké zamilované valentýnské menu, máme pro vás malý doplňkový tip. Co by vaše drahá polovička řekla na to, kdyby vás uviděla u sporáku v nějaké sexy kuchyňské zástěře (samozřejmě klidně bez oblečení pod zástěrou, odvážným přeje štěstí)?

Není to tak úplně dárek pro druhého, ale vlastně… je. Za prvé se spolu zasmějete, za druhé získáte body za to, že si ze sebe umíte udělat srandu, a za třetí bude hned od začátku jasné, co bude následovat po večeři. Jo a klidně můžete pořídit zástěry dvě – jednu pro sebe, druhou pro vaši lásku. Motivů na výběr je několik, pro ženy i pro muže.

20) Vlastnoručně vyrobená Valentýnka

Valentýnka - přání k Valentýnu

Cena od 5 Kč na Knihydobrovsky.cz

Pamatujete si na ně? Když jste byli na základce, tištěné valentýnské přání jste dostávali každý rok, a ne jedno. Nápadníků se vždy našlo hned několik. No, a teď ruku na srdce – kdy jste dostali, nebo naopak odevzdali takovou Valentýnku naposledy? Je čas to napravit.

Jestli rádi tvoříte, máte vyhráno. Vy ostatní to ale také zvládnete, je to brnkačka. Návodů a inspirací najdete na internetu bezpočet. Pro takové vlastnoručně vyrobené přání k Valentýnu z lásky vám navíc stačí opravdu málo, např. tvrdý bílý papír, červený papír, nůžky, barvy, lepidlo, propiska… Dalším nápadům se meze rozhodně nekladou.

Tip: Kdyby vás tvoření začalo bavit, mohli jste přání k Valentýnovi poslat třeba i rodičům nebo kamarádce. Potěší každého.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.2 (6 hlasů)

Autor článku

Vendula
Vendula

Ahoj, jsem Vendula a jsem závislá... na dárcích. Všude kolem sebe vidím, co by se komu mohlo hodit, a podle toho také vypadá můj účet. Ale dárků nikdy nelituji - podle mě jimi dává člověk najevo, že druhého dobře zná, poslouchá ho a že mu na něm záleží. A co mé další závislosti? Rodina v čele s mým dvouletým chlapečkem, cestování, jídlo a pití, kamarádi a volejbal.

Podobné články