Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Archivy pro

Adéla Švédová – redaktorka

dobrá víla fotka

Jako malá jsem milovala Vánoce. Dodnes si pamatuju ten napínavý pocit, který jsem u stromečku zažívala při rozbalování dárků. Čím starší jsem ale byla, tím více jsem si začínala uvědomovat, že to nejsem jen já, ale i ostatní, kdo si zaslouží zažívat podobnou radost z dárků. Každé kapesné jsem si proto schovávala – ne kvůli sobě, ale kvůli tomu, abych blízkým mohla pořídit něco malého, co je potěší.

Tato radost z obdarovávání u mě přetrvala do dnešních dnů. Vyvinula se v celý proces, během kterého plánuju, jakým překvapivým způsobem dárek zabalit či předat. Stejně, jako když jsem byla malá, mám i dnes nejraději ten moment překvapení. Teď už ale ne u sebe. Ráda trpělivě sleduju, jak ostatní rozbalují svůj dárek, a když se konečně rozzáří, vím, že pak mohu jejich radost sdílet s nimi.

Když pošlu květiny na adresu jako překvapení, to je pro mě radost. Když předám drobný dárek a oslavenec netuší, že mám pro něj schovaný ještě jeden, který si moc přál, to je pro mě radost. Když za Ježíška napíšu dopis dítěti a udělám z hledání dárku bojový úkol, i to je pro mě radost. Pak už pro nikoho nemůže být překvapením, že si psaní článků a hledání tipů na dárky pro Dobrou Vílu opravdu užívám.

Odbornost a zkušenosti:

WordPress
Copywriting
Spolupráce na: ChytrýVýběr.cz, Světaznalec.czTestado.cz

Vzdělání a certifikace:

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni – obor Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina a ruština (Bc.)
Obchodní akademie Karlovy Vary – obor Cestovní ruch (maturita)
ECDL a LCCI certifikáty

Zájmy:

Jóga
Pole dance
Cestování
Studium rodného jazyka i cizích jazyků
Několikakilometrové túry v horách i nížinách

Kontakty

[email protected]
Facebook