Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Dobrá Víla » Nejlepší knihy

Knižní novinky a bestsellery

Přinášíme tipy na nové knihy i osvědčené bestsellery, které by neměly chybět ve vašich knihovnách, na nočních stolcích i kufrech na dovolenou. Prozkoumejte s námi knižní novinky a nejprodávanější knihy Nakladatelského domu Grada. Více zajímavých titulů najdete v našem rozcestníku nejlepší knihy.

knižní novinky a bestsellery
Inteligentní investor – Benjamin Graham Inteligentní investor
Benjamin Graham
Knižní bestseller v oblasti financí Zjistit cenu
Propast smrti – Robert Bryndza Propast smrti
Robert Bryndza
Detektivní bestseller Zjistit cenu
Domek v Irsku – Julie Caplinová Domek v Irsku
Julie Caplinová
Knižní novinka Březen Zjistit cenu
Kouzelná třída – Zuzana Pospíšilová a Drahomír Trsťan Kouzelná třída
Zuzana Pospíšilová
Drahomír Trsťan
Knižní bestseller pro děti Zjistit cenu
Mystický léčitel – Anthony William Mystický léčitel, 2. vydání
Anthony William
Knižní novinka Únor Zjistit cenu
Moderní didaktika – Robert Čapek Moderní didaktika
Robert Čapek
Knižní bestseller v oblasti pedagogiky Zjistit cenu
25 tajemství Prahy – David Černý 25 tajemství Prahy
David Černý
Knižní bestseller mezi průvodci Zjistit cenu
Nečekané přiznání – Lisa Reagnová Nečekané přiznání
Lisa Reagnová
Knižní novinka Březen Zjistit cenu
Iluze – Camilla Läckberg, Henrik Fexeus Iluze
Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
Knižní novinka Květen Zjistit cenu
Rebelky z Oxfordu: Jak zkrotit svůdníka – Evie Dunmore Rebelky z Oxfordu
Evie Dunmore
Knižní novinka Květen Zjistit cenu

1. Inteligentní investor – Benjamin Graham

Knižní bestseller v oblasti financí

Inteligentní investor – Benjamin Graham

Must have těch, kteří se snaží přemýšlet o svých osobních i firemních financích v dlouhodobém horizontu. Bestseller z pera amerického teoretika a investora s Wall Street Benjamina Grahama. Knihu ocení i investicemi nepolíbený čtenář, protože se dostává od základů, přes teorie k praktickým analýzám. Současné vydání doprovodili předmluvou špičky v oboru a to světoznámý Warren Buffett a významný český ekonom Daniel Gladiš.

2. Propast smrti – Robert Bryndza

Detektivní bestseller

Propast smrti – Robert Bryndza

Britský autor uhranul svět svými ženskými hrdinkami. Propast smrti je pokračování série Kate Marshallové. Ta společně s asistentem Tristanem pátrá po ztracené novinářce, která je již dvanáct let pohřešovaná. Kate pozvolně pátrá v dávno pohřbené minulosti, ze které se kromě běžných kostlivců, které má každý, pomalu vynořuje děsivá linka.

3. Domek v Irsku – Julie Caplinová

Knižní novinka Březen

Domek v Irsku – Julie Caplinová

V pořadí osmí díl ze série Romantické útěky čtenáře zavede na krásný klidný venkov. Díla britské autorky se vyznačují příjemným mixem kulinářských dobrot, cestování a samozřejmě lásky. Příběh ze zeleného ostrova představí život uspěchané Hannah, které osud do cesty přihraje sympatického Ira. Úchvatné scenérie s roztomilými ovcemi pasoucími se na stráních zelených kopců jenom vybízejí k tomu, abyste se začetli do nejnovějšího dílu bestsellerové série. Tento počin patří mezi nejzajímavější knižní novinky měsíce Března.

4. Kouzelná třída – Zuzana Pospíšilová a Drahomír Trsťan

Knižní bestseller pro děti

Kouzelná třída – Zuzana Pospíšilová a Drahomír Trsťan

Hledáte čtení pro prvňáčky? Nebo chcete předčítat dětem, které se do první třídy teprve chystají? Sáhněte po osvědčené klasice – Kouzelné třídě. V prvním dílu se čtenáři seznámí s ukrutně zlobivou třídou, kterou nová třídní učitelka Jasmína Bílá promění k nepoznání jako mávnutím kouzelného proutku. Příběhy kluků a holek od oblíbené autorky můžete číst v dalších pokračováních.

5. Mystický léčitel, 2. vydání – Anthony William

Knižní novinka Únor

Mystický léčitel – Anthony William

Jméno Anthony William jste jistě zaznamenali, pokud se zajímáte o očistu těla. Světoznámý léčitel s miliony sledujících a pacienty s z řad profesionálních atletů i celebrit disponuje mimořádnou schopností rozmlouvat s duchovní silou. Ve svých knihách dává recept na stoprocentně přírodní léčbu komplikovaných diagnóz i pomoc s „obyčejným“ shazováním kil přirozenou cestou. Jeden z nejhledanějších knižních titulů na českém internetu. I když se jedná o 2. vydání stále si zaslouží označení knižní novinky.

6. Moderní didaktika – Robert Čapek

Knižní bestseller v oblasti pedagogiky

Moderní didaktika – Robert Čapek

Osvědčený autor a lektor v oblasti pedagogiky přináší pohled na moderní teorii vzdělávání. Knižní bestseller není pouhou teorií, ale praktickým průvodcem jakéhokoliv pedagoga. Klíčovou částí titulu je seznam výukových metod, který popisuje klasické i aktuální metody jako je vzájemné učení se, brainstorming či e-learning. Téměř šest set stran čtivého textu je doplněno příklady, obrázky i grafy.

7. 25 tajemství Prahy – David Černý

Knižní bestseller mezi průvodci

25 tajemství Prahy – David Černý

Odhalte tajemství magického hlavního města. Bestseller provází čtenáře křížem krážem starým městem i historickými obdobími. Dozvíte se o dvou pražských orlojích, seřídíte si hodiny podle pražského poledníku či se podíváte do hrobky králů. Autorem je David černý, který stojí za projektem Miluju Prahu s desetitisíci sledujícími. Nechybí ani krásné fotografie.

8. Nečekané přiznání – Lisa Reagnová

Knižní novinka Březen

Nečekané přiznání – Lisa Reagnová

Lisu Reganovou nemusíme fanouškům napětí představovat. Série pokračuje již čtvrtým dílem, kdy Josie Quinnová musí rozřešit propletený případ. Vražedkyně, která se přizná k děsivému činu, totiž podle zkušené vyšetřovatelky opravdovým viníkem není. Thriller opředený pavučinou tajemství se dá číst i bez znalostí předchozí případů neústupného detektiva z amerického městečka.

9. Iluze – Camilla Läckberg, Henrik Fexeus

Knižní novinka Květen

Iluze – Camilla Läckberg, Henrik Fexeus

Nevysvětlitelná kouzla, promyšlené iluze a hrátky s lidskou myslí se někdy mohou zvrtnout. Nebo je nevyvedené kouzlo záměr? Případ vraždy, kdy je dívka probodána meči v kouzelnické bedně, představuje do jiný, než švédská královna krimi Camilla Läckberg a opravdový mentalista Henrik Fexeus. První díl, z nové thrillerové série, která uhranula Sever Evropy. Jedná se o nejnovější knihu našeho výběru.

10. Rebelky z Oxfordu: Jak zkrotit svůdníka – Evie Dunmore

Romantická novinka Květen

Rebelky z Oxfordu: Jak zkrotit svůdníka – Evie Dunmore

Také si vychutnáváte historické romance? V tom případě jsou příběhy z Oxfordu to pravé. V prvním díle nazvaném Rebelky z Oxfordu – Jak svrhnout vévodu se hlavní hrdinka Annabelle Archerová stává jednou z prvních studentek Oxfordské univerzity. Navíc se díky stipendiu od dámského spolku přimotá do boje o volební právo žen. Knihou se samozřejmě proplétá romantická linka mezi Annabelle a vévodou z Montgomery.

Druhý díl, Rebelky z Oxfordu – Jak zkrotit svůdníka, vtipně, cynicky a zároveň velmi upřímně vybarví příběh Lady Lucie a lorda Tristana. Tentokrát se jedná o ovládnutí jednoho z hlavních londýnských nakladatelství. Zkrotí Lucie svůdníka?