Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Nejlepší dárky pro paní učitelku a pana učitele do školy

23. 10. 2023 aktualizováno

Každý ví, že učitelé to nemají zrovna jednoduché. Chcete jim vyjádřit díky za jejich celoroční práci a energii, kterou věnují vám či vašemu dítěti? Nechte se inspirovat a objevte 25 skvělých tipů na originální dárky pro paní učitelku i pana učitele.

V našem článku vám představíme unikátní dárky, které se perfektně hodí jak pro učitelky z mateřských školek, tak pro vyučující na základních a středních školách. Kytka a čokoláda je osvědčená klasika, ale zkuste letos vsadit na dárek, který skutečně potěší.

Dárek pro učitelku/učitele do školy

1) Medvídek z umělých růžiček

Roztomilý medvídek z ručně vyráběných růží

Nejlepší dárečky.cz

Medvídek z umělých růží v sobě ukrývá vše, co by měl mít dokonalý dárek pro paní učitelku – překvapení, jemnost, roztomilost a jedinečnost. Pokud byste letos chtěli paní učitelce darovat něco výjimečného, tento medvídek bude tím pravým dárečkem pro paní učitelku do školky i školy. Růžičky oblíbeného medvídka jsou vyrobené z prvotřídního foamiranu (pěnová guma příjemná na dotek) a je zabalený do luxusní dárkové krabičky se stuhou.

2) Stříbrný medailonek

Stříbrný medailonek - dárky pro učitelku

Aranys.cz

Pro vaše dítě byla paní učitelka člověkem, se kterým se vídalo téměř každý den po mnoho let. Pravděpodobně si ji bude pamatovat dlouhé roky, ne-li celý život. A pokud chcete, aby si paní učitelka vzpomněla i na něj, můžete jí darovat něco, co bude mezi všemi čokoládami a kytičkami vyčnívat. Navrhujeme stříbrný medailonek, který bude krásnou památkou.

Tento medailonek má tvar srdíčka, které sladkým způsobem říká, že i přes menší neshody na ni bude dítě rádo vzpomínat. Medailonek je navíc otevírací, sama paní učitelka si tedy dovnitř může schovat něco, co by si přála nosit všude s sebou. Povrchová úprava medailonku zajistí, že se z něj bude moci těšit po dlouhou dobu. Je navíc vhodné i pro alergiky.

3) Kosmetická dárková sada

Kosmetická dárková sada

Notino.cz

Po náročném školním roce si každý vyučující zaslouží trochu rozmazlování. Vhodný dárek pro paní učitelku do školy je kosmetická sada voňavé kosmetiky. Věnujte paní učitelce balíček kvalitní pleťové péče, sadu koupelových solí nebo ji potěšte kazetou s parfémem.

Kosmetické balíčky se skvěle hodí i jako dárek pro pana učitele. Pánské kazety obsahují například sprchové gely, šampony na vlasy, ale najdete i sady s vodou po holení či deodorantem. Darujte učitelům péči, kterou si zaslouží a překvapte je neobvyklým dárkem.

4) Pralinky CupCakes Maxi Squere

Pralinky CupCakes Maxi Squere - sladký zážitek pro paní učitelku

Chocolissimo.cz

Originálním a zároveň sladkým dárkem pro paní učitelku je čokoláda. Sladká tečka za koncem školního roku je dodána v elegantní krabičce. 12 různých příchutí od višňové, jahodové přes karamelovou až k čokoládové, potěší ty největší gurmány.

Vybrat můžete navíc z velkého množství čokoládových přání na konec školního roku.

5) Gurmánský zážitek

Gurmánské zážitky

Zážitky.cz

Opravdu originální dárek pro učitelku je zážitek v podobě degustace. Odměňte svého oblíbeného kantora nevšedním dárkem, který potěší jeho či její chuťové buňky. Degustační zážitky představují nejen možnost ochutnat opravdové delikatesy, ale je to i skvělý způsob, jak si netradičně užít večer nebo odpoledne.

V široké nabídce gurmánských zážitků najdete degustace, které zaručeně udělají radost paní učitelce i panu učiteli. Objevte například degustace čokolády, kávy, ale také ochutnávky piva, vína nebo koktejlů. Čekají na vás domácí degustace, kdy si lahůdky lze vychutnat v pohodlí vlastního domova. Degustace je perfektním dárek třídní učitelku na rozloučenou.

6) Kytice pro učitelku

Kytice

Fleurop.cz

Květiny již tradičně patří k nejčastějším dárkům pro učitelky. Pokud chcete vsadit na osvědčenou klasiku, darujte paní učitelce bohatou kytici čerstvě nařezaných květin. V pestrém sortimentu najdete jedinečné kytice, které zaručeně vykouzlí paní učitelce úsměv na tváři.

V nabídce na vás čeká široký výběr, ve kterém naleznete kytice rozličných typů. Objevte například jednoduché svazečky rudých růží, kytice pestrobarevných gerber nebo paní učitelku potěšte liliemi s omamnou vůní.

7) Veselý hrneček

Dárek pro učitelku - Veselý hrneček

Balabim.cz

Mezi dobré dárky pro učitelku patří veselé hrnečky. Který učitel zvládne celý den bez šálku dobré kávy nebo čaje? Darujte svému vyučujícímu hrneček s roztomilým nebo vtipným motivem. Originální hrnky jsou praktickým a zároveň osobním dárečkem, kterým nemůžete udělat chybu.

Vedle tradičních, keramických hrnků v nabídce najdete také krásné termohrnky a cestovní hrnečky, jež se perfektně hodí nejen na cestu do práce. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, zkuste vsadit na popisovatelné hrnečky. Hrnky s povrchem podobným černé školní tabuli jsou jako stvořené právě pro učitele.

8) Relaxační masáž

Relaxační masáže

Zážitky.cz

Originální dárek pro učitelku, který ale rozhodně nadchne i pana učitele, je bezpochyby relaxační masáž. Po vyčerpávajícím školním roce ji ocení zaručeně každý kantor. Masáže nejen dokonale uvolní napjaté a bolavé svaly, ale fungují i jako duševní očista. Představují totiž možnost na chvilku vypnout a na nic nemyslet. Masáž je ideální dárek pro třídní učitelku na rozloučenou.

V široké nabídce na vás čekají nejen relaxační a zdravotní masáže, ale najdete zde i masáže vybraných partií, jako třeba masáž hlavy či chodidel. Skvělý dárek pro učitelku do školy je například detoxikační masáž. Pana učitele můžete překvapit pivní lázní, kterou si bezesporu zamiluje.

9) Šperk pro učitelku

Šperky

Klenoty Amber.cz

Každá žena se ráda zdobí a ani paní učitelky nejsou výjimkou. Netradičním dárkem pro učitelku, kterým rozhodně zabodujete, je krásný šperk. Paní učitelce můžete věnovat náramek, řetízek s přívěskem či pár náušnic. Originální dárek pro učitelku je i přívěsek na klíče. Vybírejte z pestré nabídky kovových ale i kožených přívěsků, které se stanou perfektní připomínkou uplynulého školního roku.

Pana učitele určitě potěšíte, když mu věnujete stylové manžetové knoflíčky. Ty jsou ideálním dárkem zejména pro učitele elegány, ale ocení je bezpochyby každý muž. Zkuste vsadit na klasické, elegantní knoflíčky, nebo pana učitele překvapte veselými manžetovými knoflíčky ve tvaru letadla či fotbalového míče.

10) Stírací mapa

Stírací mapa

Balabim.cz

Pokud váš oblíbený učitel rád cestuje, pak je pro něj skvělým dárkem stírací mapa. Tyto jedinečné mapy jsou vhodným dárkem nejen pro učitele zeměpisu, ale ocení je každý kantor se zálibou v cestování. Mapa navíc funguje také i dekorativní prvek, který bez problému zapadne do každého interiéru.

Cestovatelské stírací mapy jsou dnes již poměrně známou záležitostí a na trhu tak najdete více druhů a typů. Kromě velkoformátových map celého světa, můžete jako dárek pro učitelku na konci roku zvolit stírací mapu Evropy nebo mapu České republiky. Další možností jsou exkluzivní deluxe mapy s vysoce kvalitním zpracováním a detailnějším vyobrazením.

11) Podložka na cvičení

Podložky na cvičení

Alza.cz

Hledáte dárek pro sportovně založeného učitele či učitelku? Pak jim věnujte kvalitní podložku na cvičení. Podložky z odolných materiálů se skvěle hodí nejen na jógu, ale lze je využít i při posilování a jiných druzích cvičení.

Podložky na cvičení jsou dostupné v nepřeberném množství variant, takže bez problému vyberete vzhled, který na míru sedne vašemu učitele či učitelce. V nabídce najdete klasické jednobarevné podložky i podložky s orientálními vzory nebo veselými motivy. Pokud chcete svému vyučujícímu udělat opravdu radost, dokupte k podložce také stylový obal pro snadné přenášení.

12) Veselé ponožky

Veselé ponožky pro paní učitelku

Nejlepší dárečky.cz

Hledáte originální dárek pro učitelku? Zkuste ji překvapit párem veselých ponožek. Možná si říkáte, že ponožky se jako dárek pro paní učitelku do školy příliš nehodí, ale věřte, že veselými ponožkami určitě zabodujete. Kvalitní ponožky či podkolenky s roztomilými motivy jsou skvělý způsob, jak poděkovat vyučujícímu za celoroční práci.

Unikátní ponožky se perfektně hodí nejen pro mladší členy učitelského sboru, ale ocení je i starší učitelé se zdravým smyslem pro humor. Kromě zvířecích vzorů v nabídce najdete ponožky a podkolenky s motivy rozverných postaviček jako finančník, rybář nebo Viking.

13) Antistresové hračky

Newtonova antistresová houpačka pro pana učitele

Nejlepší dárečky.cz

Asi nikdo z nás nepochybuje, že práce vyučujícího může být velice stresující. Potěšte svého vyučujícího jedinečnou antistresovou hračkou, která mu pomůže zachovat si zdravý rozum i během následujícího školního roku.

Antistresové hračky se perfektně hodí jako dárek pro paní učitelku i pro pana učitele. Nejen, že jim pomohou se snadno a rychle zbavit nahromaděného stresu, ale zároveň mohou posloužit i jako originální dekorace na psaní stůl v jejich kabinetu. Objevte například populární Newtonovu houpačku či bláznivé mačkací zvířátko.

Dárek pro učitelku do mateřské školky

1) Kresba od A do Z

Kresba od A do Z - dárky pro učitelku

Kurzy pro radost.cz

Bývá zvykem, že učitelky ve školce mají na něco talent. Jedna hraje na klavír, druhá umí tancovat a třetí si s dětmi kreslí. Pro kreslení s dětmi stačí ovládat základy kreslení, ale co takhle dopřát paní učitelce možnost se v tom zlepšit? Třeba nakonec přibyde v prostorách školky několik jejích maleb, které udělají prostředí pro děti ještě příjemnějším.

Pokud paní učitelce jako poděkování za péči o vaše děti pořídíte kurz kresby od A do Z, rozroste se její talent o další schopnosti. Naučí se stínovat, pracovat s uhlem, kreslit podle skutečné předlohy, kreslit portréty nebo zátiší. Kurz je rozdělený celkem do 21 částí v různé délce. Je dokonce vhodný i pro úplné začátečníky. Kurzem provádí zkušená malířka.

2) Zábavná desková Hra

Desková hra - zábavný dárek pro paní učitelku i pana učitele do školky

Albi.cz

Stejně jako každé dítě i paní učitelka v mateřské školce si ráda hraje. Darovat zábavnou deskovou hru se tedy nabízí jako vhodná volba. Vybírat můžete z velkého množství karetních, strategických, logických i vědomostních her. Když vyberete nějakou dětskou deskovou hru. Možná ji paní učitelka přinese do školky ukázat dětem.

Deskovkou se paní učitelka zabaví na dlouhou dobu. Užije si s rodinou chvíle plné radosti a zábavy. A není právě tohle vaším cílem?

3) Vonné svíčky

Vonné svíčky

Alza.cz

Drobný, ale přesto pěkným dárek pro paní učitelku do školky je vonná svíčka. Vybírejte ze širokého sortimentu aromatických svíček k elegantních skleničkách, které nejen provoní pokoj příjemnou vůní, ale působí i dekorativním dojmem.

Voňavou svíčkou uděláte radost každé paní učitelce. Pokud hledáte něco neobvyklého, zkuste vsadit na vonné svíčky ve tvaru lodi. Tyto svíčky vydrží hořet až 40 hodin a působím stylovým dojmem. Nebo věnujte paní učitelce aroma lampu, kterou bude moci používat stále znovu a znovu.

4) Knižní bestseller

 

Listopád - nejprodávanější historický román

Knihy Dobrovský.cz

Dalším skvělým tipem na dárek pro paní učitelku je bezpochyby dobrá kniha. Paní učitelky jistě ocení možnost za chvilku vypnout a s šálkem čaje se začíst do zajímavé knihy. Překvapte ji jedním z knižních bestsellerů, které zaujaly již statisíce čtenářů po celém světě.

Radost jistě udělají knižní klasiky jako je třeba Malý princ nebo slavný román Jane Austenové Pýcha a předsudek. Paní učitelku ale potěší i takové tituly jako Zážitky z karantény od Haliny Pawlowské, které ji zaručeně pobaví. Většina titulů je dostupná i jako audiokniha či e-kniha. Pokud si nejste jisti, že byste se trefili do vkusu paní učitelky, můžete ji věnovat dárkový poukaz a výběr knihy ponechat čistě v její režii.

Další tipy na skvělé knihy najdete v našem velkém výběru.

5) Kvalitní káva

Kvalitní káva

Alza.cz

Jestliže víte, že paní učitelka patří k milovnicím kávy, darujte jí jako poděkování balíček dobré kávy. Každý, kdo pije kávu, dobře ví, že není káva jako káva. Skvělým dárkem pro paní učitelkou do školy je exkluzivní káva, na které si opravdu pochutná.

V pestré nabídce najdete kávy mleté i zrnkové. Opravdovým hitem jsou luxusní kávové směsi například z Kolumbie či arabica ze Střední Ameriky. Dobrou volbou jsou dárková balení, ve kterých kromě lahodné kávy najdete například sadu hrnečků. Vedle kávy jsou dobrou volbou směsi pro přípravu oblíbeného Chai tea latte, který si paní učitelka jistě zamiluje.

6) Fitness náramek

Fitness náramek

Alza.cz

Hledáte dárek pro paní učitelku do školky, která je sportovně založená? Pak ji zaručeně překvapíte chytrým fitness náramkem. Tento malý pomocník si získal srdce již milionů uživatelů. Dokáže zobrazit velké množství informací, včetně tepové frekvence, ušlých či uběhnutých kilometrů a spoustu dalších užitečných dat. Vybrané modely umí dokonce vypočítat spálené kalorie.

Fitness náramky jsou dostupné v mnoha barevných variantách a provedeních. Je možné zvolit elegantní náramky či naopak sportovní verze. Pro absolutní komfort uživatele zvolte vodotěsnou variantu.

7) Dekorační lucerna 

Dárek pro učitelku - Dekorační lucerny

4home.cz

Dekorativní lucerny jsou skvělým dárkem, který se perfektně hodí pro paní učitelky do mateřské školky (MŠ). Lucerny představují nejen skvělý způsob, jak intimně osvítit interiér, ale působí také hezkým, dekorativním dojmem. Lucerny lze umístit i za okno nebo je využít v letním období jako osvětlení na zahradě či terase.

Kromě klasických lucerniček na svíčky, je možné pořídit moderní, bezpečné lucerny s LED svíčkou. Led svíčka je takřka k nerozeznání od obyčejné svíčky a je poháněna bateriemi, které v případně potřeby snadno vyměníte. Vedle kovových luceren na vás čekají stylové lucerny proutěné nebo lucerny z bambusu.

8) Láhev dobrého vína

Dobré víno

Alkohol.cz

Dalším vhodným dárkem pro paní učitelku do školky je láhev kvalitního vína. Kdo by si nezasloužil večerní odpočinek se sklenkou dobrého vína? Potěšte paní učitelku lahodným vínem, které si vychutná s manželem či kamarádkou a skvěle se tak odreaguje po náročném dni v práci.

V nabídce na vás čekají kvalitní červená, bílá i růžová vína z celého světa. Můžete však sáhnout také po šumivých vínech, která jsou zejména u žen poměrně oblíbená. Specialitkou jsou pak nealkoholická vína, která se bude moci paní učitelka vychutnat třeba i v práci s kolegyněmi.

9) Skleněná váza na květiny

Skleněná váza na květiny - dárek pro paní učitelku do MŠ

Skleněný shop.cz

Pokud se chystáte paní učitelce přinést jako poděkování kytici, překvapte ji spolu s kyticí i stylovou vázou. Vázy na květiny už dávnou nejsou všední a obyčejnou záležitostí, ale staly oblíbenou dekorací a doplňkem, který zdobí mnohé interiéry.

Paní učitelce jistě udělá radost propracovaná skleněná váza. Pokud vám čiré sklo přijde málo dekorativní, můžete sáhnout po keramických vázách. V nabídce dále najdete vázy s kovovým vzhledem, který působí velice moderním dojmem.

10) Tričko s věnováním

Dárek pro učitelku - Triko s věnováním

Belabel.cz

Jestliže chcete být opravdu originální, darujte paní učitelce tričko s věnováním. Tento velice osobní a unikátní dárek paní učitelku rozhodně potěší. Je možné zvolit již předvybrané motivy a nápisy, nebo si jednoduše vymyslete vlastní věnování a dejte vašemu dárku ještě osobnější ráz.

Kromě triček či mikiny lze vlastní nápis nechat natisknout například na polštářek, hrneček, ale i na přívěsek na klíče či na plyšového medvídka. Skvělým tipem jsou potištěné cestovní hrnky či termosky, nebo flash disky či desky na dokumenty.

11) Dekorativní box na kapesníky

Box na kapesníky

4home.cz

Hezkým dárkem pro paní učitelku do školky se může stát ozdobný box na kapesníky. Papírové kapesníky jsou dnes běžnou součástí nejen každé domácnosti, ale leckdy se bez nich neobjedeme ani na pracovišti. Darujte paní učitelce praktický dárek, který navíc funguje i jako hezká dekorace.

Boxy na papírové kapesníky jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva a působí velmi decentním a elegantním dojmem. Mohou se tak stát ideálním dárkem zejména pro ženy. Kromě dřevěných boxů v nabídce najdete dekorativní boxy plechové. Každý box je opatřen praktickým zavíráním, jenž umožní snadné doplnění nového balení kapesníčků.

12) Fondue sada

Fondue sada

4home.cz

Jedinečným dárkem, kterým si rozhodně získáte srdce paní učitelky, je nepochybně sada na fondue. Kdo by dokázal odolat kouskům čerstvého ovoce v horké čokoládě? Fondue set je perfektní dárek nejen pro ty, kteří holdují sladkému. Sada lze využít také na přípravu fondu s rozpuštěným sýrem. Fondue set je ideální pomůcka pro rodinné oslavy či posezení s přáteli.

Darujte paní učitelce do školky stylovou fondue sadu, kterou budu jistě ze srdce ráda používat. Sady najdete v různých dekorech i stylech, takže bezpochyby snadno vyberete tu pravou. A jako doplněk můžete přikoupit sadu dlouhých vidliček přímo na fondue.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 3.2 (20 hlasů)

Autor článku

Michaela
Michaela

Kromě dobré kávy a hudby miluju nakupování. A především nakupování online. Ve světě e-shopů jsem jako doma a vždy vím, kde se co šustne. Proto vám mohu přinášet ty nejlepší tipy na dárky pro vaše blízké.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář